Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 07:41:30
EUR 34.9839 07:41:30
USD 32.2051 07:41:30
ALTIN ONS $2414.8350 07:41:30

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Bende bitane şifre yakaladım.

Yorumlar (61)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

6,90 çok ilginç olan ne anlayamadım.

Zeki06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeki06 ()

(Gerçekleşirse $6.90)
çok ilginç

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Sırf bu soru sorulmasın diye kırmızı dikdörtgen içine aldığım gün bitene kadar yazısı vardı. Türkçe meali ise "until the day is done"

sxman24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ben gümüşten hep yükseliş bekliyorum. Minni vade ile değil tabi. Yarına haftaya gibi bir sınırlama kendime yapmıyorum.

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Hocam 6.45 satış emri iptal mi devam mı

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

O zaman bu yükseliş mi bekliyorsun abi haftaya yanlış anlamadım değil mi

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Lütfen bu duruma paralel işlem açıp kapatmayınız.

Q5PTTN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Q5PTTN ()

hocam 1750 -7,5 eşitleme olursa dolara mı geçmek gerekiyor bu durumda anlamaya çalışıyorum bilgi verirseniz sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Vermedim. Bu hafta vermem daha.

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Estağfurullah , kimseye kendimi dinletme çabası içinde değilim, aksine araştırıp kendi hür iradesini dinlemesi yönünde yorumlarım var. Bakın o eşitleme 1731e 7,31 de olmuş ve ons sonrasında 1690 a dolar ise 7,77 ye çıkmış ve ordan döndü. Şimdi ons çıkıyor ve dolar düşüyor , onsun 1777 ye çıkması lazım oluyor buna göre. Bakalım o esnada dolar kaça düşmüş olacak.

Ppapaty821 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Günaydın onur abi bugün için talimat verdin mi?

1BeğenmedimŞikayet

Ppapaty821 ()

Onur hocayı dinleyen pişman olmaz

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Değerli arkadaşım bu tez bir fiyat belirleme tezi değil. İlk önce bunu anlayınız. Bu tez ne biliyor musunuz; piyasada belirli oyun kurucular var, şunu şurada satacağız şunu buradan alacağız diyorlar, bunun şifrelerinden bir tanesi de benim 3 yıldır dikkat ettiğim ons dolar rakamlarının eşitlenmesi . Bu tezi takip eden bir çok kişi gerçekleşme durumuna şahit oldu. Ytd

kardelennnn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Olabilir elbet , fakat doların 7,34 e düşmesi ile ons çoktan 1750 yi geçmiş olur.

eser38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eser38 ()

Onu anladım abi varsayımları konuşuyoruz. bende ons şu anki fiyatlarına yakın olupta dolarda geri çekilme olup eşitlenme olabilirmi diye sordum.

0BeğenmedimŞikayet

kardelennnn ()

O durumda ons göre dolar kurunu belirleyebilir en fazla. Dolar göre ons belirleyemez

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ben 7,50 de ve 1750 eşitlebecek kesin demiyorum. Bu sefer eşitlendiği zaman ons doları geçer diyorum.

0BeğenmedimŞikayet

eser38 ()

@Selma5377 Onur Abi tezine göre ons sabit 1734 kalıp dolarda çekilme 7.34 gibi olabilirmi ne dersin

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Türkiye üzerinden işlem yapan piyasa yapıcı yok mu, muz cumhuriyeti mi burası.

kardelennnn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eser38 ()

Peki abi ya dolar 7.34 yaparsa ons un şu anki fiyatına. zaten yarın reform paketi var buda ihtimal dahilindemi sence

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bu rakam eşitliği tezine 3yıldır çalışıyorum, daha fazla geliştireceğim kendimi, bu piyasa yapıcıların kırmızı kaplı kitabını ifşa edeceğim:) adamlar veriyor aralarında şifreleri , mis gibi kazanıyorlar.

1BeğenmedimŞikayet

kardelennnn ()

Doların turkiyedeki fiyatı bu ve maalesef Türkiye ons a etki edemez
Abd de onsu turkiyedeki dolar kuruna göre ayarlayım demez. dolara göre onsun nereye gideceğini belirlemek pek mantıklı gelmedi

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

ya da kaldıraç sistemi çalışıp ortada buluşabilirler. onslar geniş alana yaymaya çalışırken dolar önde basarak dar alanda kısa pas yaptırıyor şuanda..

0BeğenmedimŞikayet

eser38 ()

@Selma5377 aynen dediğin gibi oldu onur abi. nasıl bir tezgah kurmuşlar akıl alır gibi değil.. takipteyim

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Sizin bu sifre keşfinize hayranım ustam saygılar.

9BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

10 gün önce ons dolar eşitlerme şifresine göre dolar kuru arttı ve 7,78lere çıktı. Burada da gördük ki şifre bir şekilde işledi. Daha sonra ve demişim , 1690 a kadar gelebilir çünkü dolar 6,9lardan geri geldi diye. Ons 1687lerden geri geldi. Ve şimdi de 1750 7,5 de eşitleme olacak mı bakalım.

Gümüş için Selma5377 (1 hafta önce) Cevap yaz
Şimdi kendi tez çalışmama göre olasılıklar, py'ların ons altın fiyatı ve dolar kuru fiyatı ile yaptığını düşündüğüm rakam eşitleme şifresini göre;
Dolar Şubat'ın ortalarında 6,90a kadar düştü ve oradan 7,45 lere çıkış yaptı. Ons dolar 1728 7,28 lerde eşitlendi ve onsun 1690 a kadar düşebileceği ve burdan tepki alacağı yönünde bir oluşum olur mu? Nereye kadar yükselir dersek o esnada dolar kuru yukarı hareket yapması muhtemel ve benim tezim doların yükselişini bitirdiği yere kadar olabilir. Misal dolar 7,5ye geldi ise ons da 1750 ye çıkabilir. Ytd. Sadece bir tez.

https://altin.in/selma5377

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Abi hosgeldin bitli coine sende gelsen abi @Selma5377 onur abi

0BeğenmedimŞikayet

lemonagacı ()

kripto şifreleme devam diyorsun:)
Selamlar uzun zamandır uğramıyordum

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Yani hocam bu sifeeden ne cikaralim gelirmi kisa vadede

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Ne tarafa oluyordu ne demek istediler acaba:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum