Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 08:07:22
EUR 34.8238 08:07:22
USD 32.3379 08:07:22
ALTIN ONS $2301.8900 08:07:22

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Bende bitane şifre yakaladım.

Yorumlar (61)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

2 hafta önce yakaladığımız şifre ve şimdiki durum.

0BeğenmedimŞikayet

Ppapaty821 ()

Kulaktan duyma korku dolu al satcı hemde :):)

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Coinlerde dominance var gumus altin rasyosu gibi dominance suan 62 60 a inerse alt coinler icin daha iyi

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Evet bakmadan yazdım dün bakmıştım. Güzel düşüyorlar:(

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Chz beni yaktı kavurdu abi ya 1 tl rvn gibi salsa super olurdu

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Hayir suan btc de 8.40 anlik

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Xrp yi davası için bekletiyorum. Trx'i neden aldığımı bilmiyorum :) kuruşlu diye galiba. Ada takibimde.

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Takibe aldım 8,83de :)

1BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Sana bir tiyo vereyim ada al btc mi kullaniyorsin 12 den 8 e indi cok kisa surede yukari patlar burasi gumusten daha hareketli dususlerde bas parayi cok kazandiriyor burasi

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Abi onlar biraz ağır ya xrp de çok etkilendi davasimi ne varmis bende fazla anlamam ikisindeden uzak duruyorum avax aliyorum 180 200 arasi 220 230 yolluyorum ve chz gecen hafta superdi alicaktik oda kacti ac milanla ortakligi sagladilar baya ilgi gordu ada ve ont 6 civarlari super alim yerleri 1 ay sürmeden ordan alınsa 2 ye bile katliyor dediginiz 2 si çok ağır almaya korkuyor gibi millet bende acemiyim biraz yeni cozuyoz ada gümüş gibi kopyası diye bilirim. ytd saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Benim çok az, oğlum kumbarasını yatırdı:)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Sendemi geldin hosgeldin bende 1 aydir coin e basladim gumuste sıkıldım

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Evet farkındayım, kelimeyi direkt kullanmış arkadaş ve buraya düşmüş. Nasıl olacak bu xrp ve trx. Paraya kıyıp ikisinden aldım xrpyi 2,85den trx'i 0,34 den. Xrp yi 5,5de bir kere satmıştım geri düşüşünde almıştım, trx'i hep 0,43 den talimatı verdim ama göremedi:) gelmişken boş dönmeyeyim bari sayfadan. ari sayfadan. @RESSST e selamlar

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Hocam btc sayfasina hosgeldiniz:()

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Dur bakalım çalışmalarım devam ediyor. 1777 1780 ons seviyesi önemli olacak tezime bir dipnot daha eklerim.

SESU için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SESU ()

buna benzer bir durumu kriptolarda yakalayan bir arkadaş vardı, robotlar buna göre hareket ediyor galiba. doğru bir tez olabilir katılıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Q5PTTN ()

hocam haklısınız

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Değerli arkadaşım, öncelikle böyle panik kişilere ben yardımcı olamam, siz yatırım danışmanı olsun istiyorsunuz. Birçok yorumumda ne olmalı ne yapılmalı ne beklenmeli, nasıl yatırımcı olunmalı, hangi para ile alınmalı birçok yorum yaptım. Siz ise anlık bir fiyatlamaya bakıp tüm fiyat oluşumlar taktiğini çöpe atıyorsunuz, saatlik 4 saatlik günlük haftalık grafiklere bakılır, haber akışına bakılır.

Q5PTTN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Q5PTTN ()

yapmayın hocam ama yardımcı olsanız çok sevinirim :))

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bu yorum ile beni bile paniklettiniz. :)

Q5PTTN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Q5PTTN ()

hocam dolar düşüyor ons da düşüyor satmak gerekirmi gümüşleri

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Yani şartlar neyse o anlatamıyoruz ustam teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Zeki06 ()

Bu daha da enteresan olur (çokbaşarılı tespitleriniz var)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Neden düşmesin. Elbet düşer. Neden çıkmasın elbet çıkar.

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Millet takmış ustam dolara düşmezde düşmez anlamadım gitti düşer arkadaş düşer. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Eşitleme oldu, şimdi devamını nasıl olabilir diye bir kaç rakamı takip ediyorum.

Zeki06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Buradaki trader kadar Newyork borsasında trader yok. Hepsi maşallah anlık sat alıcılar

Ppapaty821 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeki06 ()

"Eşitleme" olayı çok ilginç olur, demek istemiştim. Yani ilginç güzel bir tespit

0BeğenmedimŞikayet

Ppapaty821 ()

ZAten plan o hocam millete tepeden mal sattılar ucuzdan aldırmak istemiyorlar bezdirip bezdirip zararkes istiyorlar. TL ile eşit tutuyorlar Ons yukarıya dolar aşagıya
Siz insanlara her zaman kör olmadan birşeyler öğrenip kendilerine göre plan yapmalarını söylersiniz bende sizlerden birşeyler kapmışmışım sizin gibi değerli insanlar nadir grupta
İnsanlaeı korkutan ezbere konuşan çok kişi var.

İnsanlaea şunu söylemek istiyorum günlük saatlik düşünmeyin yatırımcı olun.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum