Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0851 17:35:22
EUR 34.9914 17:35:22
USD 32.2246 17:35:22
ALTIN ONS $2369.8000 17:35:22

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Anlamıyorum, türkçe yaz , düşüş mü diyor, yükseliş mi diyorsunuz bu grafiklerde? Diye soran arkadaşlara, destekler kırmızı rakamlarla, dirençler ise mavi rakamlarla belirttim.

Yorumlar (109)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

teşekkürler,

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ons yönlü olur tepki yükselişi veya yükseliş

Lionnn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

6.18 den döndü diyebilir miyiz? birde 6.24 e çıkışı onsla mı yoksa şuanki dolar kuru ons etkisiyle mi söylüyorsunuz? tşk.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Sağolun. Hoca değilim ama teşekkür ederim.

Rapunzel26 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Rapunzel26 ()

Onursal Hocam merhaba, üye olmadan önce sizi ve diğer değerli hocaları yakinen takip ediyordum. Emeğiniz çok büyük, yürekten teşekkürler

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

6,24 den dönerse tepki yükselişi , 6,28e çıkarsa düşüş ertelendi diyebilirim. Takip edin.

0BeğenmedimŞikayet

eswes ()

alım için sordum

0BeğenmedimŞikayet

YSNDĞN ()

O rakamlar Gelince Almayanlar Tekrar Gelirse Yine Almayalım Diyorlar Hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Niye soruyorsunuz.

eswes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eswes ()

Hocam, 6,09 tekrar gelebilir mi?

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Çok sağolun inşallah hocam öncelikle rabbimin izni sonra sizin tecrübe ve bilginizle inşallah hayalim gerçek olacak

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Sen benim için özelsin. Bak takipçilerim arasındasın. Seni o yuvaya taşıyacağız.

Hanmir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Hocam sizi kızdıranların arasında bende varsam kusuruma bakmayın ev sahibi olmak istemenin verdiği heyecanla olumsuz küçücük bir yorumunuzda hemen karamsarlaşıyor sizide yoruyorum hakıınızı helal edin

0BeğenmedimŞikayet

Vefa19 ()

Abicim Sen yazdın hiç kımıldamayan dolar hareketlendi 7.40 gidiyor herhalde)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Biz armutu pişirip veriyoruz . Dün cetvelden bir tane armut istedik, egecan tayfası ile saldırıya geçtiler.

Gkhndkl1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gkhndkl1 ()

Ne çektiniz be, emeğinize sağlık

56BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Grafikte daha da anlamıyorum, gümüş gram TL cinsinden kaç olur onursal? Diye soranlara büyük hizmet veriliyor.
7, 08 dolar ile 24,90 ons 5,66
7,08 dolar ile 25, 65 ons
5,82
7,19 dolar 24,90 ons ile 5,76
7,19 dolar 25,65 ons ile
5,93 . Bunlar destek rakamları
Şimdi de dirençlere göre
7,40 dolar ile 26,34 ons ile
6,27
7,40 dolar ile 26,62 ons ile
6,33 TL
7,52 dolar ile 26,34 ons ile
6,37
7,52 dolar ile 26,62 ons ile
6,44 gümüş TL fiyatı.

Bu açıklamaları okuyup daha da saçma soru soran kişilere cevap yazılmayıp görmemezlikten gelinecektir. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Tşk ederiz. Like

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum