Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0705 00:23:27
EUR 34.8704 00:23:27
USD 32.5483 00:23:27
ALTIN ONS $2321.9750 00:23:27

Konu: Aylık Gümüş ons Grafik çalışması

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Sevg ili dostlarım , dolunay etkisi gerçekten onslara çok sert tesir etti , çoğu kardeşimiz bu öngörümüze inanmamış ve beni şelaleci diye nitelendirmişlerdi, ama olanlara herkes şahit , bu gün bitene kadar etki devam edecek. Herkesin madem morali bozuk ben de sizlere AYLIK garafikte olası gelebilecek rakamları paylaşmak istedim , evet yükselirken düşecek dediğimde inanmayan dostlarıma , şimdi de düşerken yukselecek cevabımla karşılık vereyim. Zannetmeyin ki bana gönderdiğiniz olumsuz mesajlar için kızgınım , sadece kırgınım ; kızgınlık geçer fakat kırgınlık kalıcıdır... Saygı ve hürmetlerim ile

Yorumlar (69)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gsmalsat ()

Hocam hayırlı akşamlar yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum ve takip ediyorum tebrikler

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ESEL ()

Hocam yeniay ne zamana kadar

0BeğenmedimŞikayet

sürmeli_66 ()

Hocam Emeğinize yüreğinize sağlık Sizin ve değerli dostlar sayesinde Rabbimize şükürler olsun ki kazandık. Saygı Hürmet bizden Varolasınız.

0BeğenmedimŞikayet

Goal ()

Altını 400den çıkmıştım. Akşamı bekliyorum belki biraz geri gelir diye. Sizce bu akşam bu noktadan biraz geri gelme ihtimali var mı?

1BeğenmedimŞikayet

Bulent3534 ()

Kıymetli doktorum; sitedeki bazı çatlak seslere rağmen öngörülerinizi dikkate alarak hareket ettim ve yine kazandım. Sayenizde hem birşeyler öğrenip hem de kazanmak oldukça keyifli. İyiki varsınız. Allah sizden razı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Hilbertuzayı ()

Abi sen bizim göz bebeğimizsin. İyi biri olduğunu ve iyiliksever biri olduğunu biliyoruz. Görüşlerin bize ışık tutuyor biz de ona göre kendi kararlarınızı kendimiz veriyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Taharri_ ()

Hocam düşme öngörünüz tuttu, ancak siz bunu Perşembe- Cuma için demiştiniz diye hatırlıyorum. Yoksa burada tahminler yürütmekten kaynaklı olarak kimsenin kimseye kızmaya hakkı yok. Siz de kırgın olmayın.

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

kıymet li kardeşim hayırlı sabahlar . yükseliş ne zaman başlar ytd. saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hocam emeklerinize sağlık, yorumlarınız da şahsınız kadar kıymetli. Teşekkür ederiz

0BeğenmedimŞikayet

Baslak5505 ()

Hocam öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim yani beklentiniz bu hafta içinmi acaba?

1BeğenmedimŞikayet

Şimşek7 ()

Merhaba bugün beklesekte yarın mı alsak? Altın aldım 411 den düştü dün platin aldım 478 den düşüyor.

0BeğenmedimŞikayet

STEVEN_SEAGAL ()

Teşekkürler Tunahan Bey verdiğiniz değerli bilgiler için emeğinize sağlik

0BeğenmedimŞikayet

7438 ()

hocam düşüşte dip nokta nereyi öngörüyorsunuz ben çok küçük bir yatırımcıyım maaşımın belli bir kısmıyla gümüş almaya çalışıyorum, sorumluluk tamamen bana ait.

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Aynen hocam benden de hemfikirim sizinle

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Abi hosgeldin nerlerdeydin yogundun galiba gann baya bi calisti nereye kadarduser sence

0BeğenmedimŞikayet

Ltnmn ()

Günaydın hocam Daha düşermi gün içinde takip edelim mi yoksa buralardan alalım mı ne önerirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

Dongaja81 ()

Yalnizca sansli insanlari sizden ustun gorup abartmayin

İkrime için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ERH_9 ()

Hocam emeğinize sağlık takdir etmemek mümkün değil teşekkürler

-1BeğenmedimŞikayet

İkrime ()

Abi sen bu işin ehlisin bütün samimiyetimle söylüyorum

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Kıymetli hocam hakkınız ödenmez bizler için önemli bir figursunuz , başkasından terse düşüp size dert yananlar kendi pisliklerinde kavrulcaklar . Saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Saygılar bizden sayın hocam emeğinize sağlık düşecek diyen herkez topatutulur zaten bu bir gerçek malum dolunay etkisi güzel alım fırsatları vermeye devam ediyor tlde olan arkadaşlarımız sizi dinleyip bekledilerse benim gibi sizlere her daim dua edeceklerdir.

0BeğenmedimŞikayet

Elazığ23 ()

Alım tavsiye yeriniz neresi hocam gümüşte

0BeğenmedimŞikayet

Mgold ()

Sayin hocam sizi takip ediyorum. Ne dediyseniz gercekten oluyor. sizi tebrik ederim. bilgilerinizi bizimle paylastiginiz icin tesekur ederim. Bisey sormak istiyorum. persembeye kadar yukselis baslarmi.

0BeğenmedimŞikayet

Alparslan_6155 ()

hocam 6.85 fuul aldım zararkeste yapamadın 6.55 de alttan almak için yarısını satmak mantıklımı buralardn dönebilirmi

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultanmehmet ()

Hocam düşerken yükselecek derken anlamadım nedemek cevabınız için teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Bu hafta mı ons 23, yapmayın hocam, yandım ben

1BeğenmedimŞikayet

Guclu0 ()

Hocam iyiki varsınız geçen hafta dan beri düşüşün olacağını pazartesi salı bunun devam edeceğini yorumlarınızda okuduk ona göre pozisyon aldık haklı çıktınız negatif yorum yazanlara bakmayın siz hocam meyve veren ağaç taşlanır misali iyiki varsınız

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

bereketli olsun sizede...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Zaten dip yapıp çabuk bir tepki beklerim ben de alttan toplama adına fırsat olabilir diye. Aynen hocam zaten yükselecekse önce bir düşüş, düşecekse önce yükseliş olması daha mantıklı geliyor her zaman çok kez de tecrübe ettik. Bu ay 21 Mart Gündönümü de var ne düşünüyorsunuz o konuda? Ben sert hareket bekliyorum o günlerde ama belki öncesinde düşüş devam edebilir yahut tersi de olabilir emin olamadım

1BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Vay be dursun hocanız ı dinledin yani 11 marta kadar yükselecek dimi?
Ee satmadın zaman , e düştü ama zarar etmedi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum