Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0640 04:24:24
EUR 34.6767 04:24:24
USD 32.5670 04:24:24
ALTIN ONS $2391.6400 04:24:24

Konu: Çekirge_58 kardeşimin son çalışmalarıdır. Ytd.

[grafik d=273704_GR2021n7k300.jpg][/grafik

Yorumlar (110)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Emeklerinize sağlık :) yarasın Hocam :))

Cekirge_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Aynısını yazmıs :)

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

:))) Şimdi bilgisayar başına geldim. Malum temiz hava :)))

YeniHoca için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Allah razı olsun Can hemşerim tamam. Teşekkürler

2BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Hemşehrim 5-10 kuruş çıkması çok bir şey ifade etmez. Bir anda yukarı da atar bir anda dibede vurur. Alım yaparken ben şöyle yaparım. En dibi beklerim ama alım yapmam ne zaman ki dipten döndü ve üst direnci kırdı ordan alırım. 5-10 kuruş yüksekten alırım ama az riskle girerim. Akılcı yol budur. 10 kuruş kar için birikimimi ben riske etmem. Edene de karışmam.

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

26,8 ile 26,4 arasında kaldığı müddetçe iki yönlü ihtimaller mevcut. '6,40 altında kapanışlar 26,10 -25,80 ve hatta 25,40 kadar götürebilir daha aşağısı olduğunu düşünmüyorum ama neyin nereye kadar gideceğini piyasadaki milyonlarca alıcı ve satıcı karar verecektir.
Gümüşü ons u etkileyen enstrümanlarda kısmen iyileşmeler görülse de yeterli değildir. Her an her şey olabilir.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

1 zıplar, 2 zıplar, buldum:)

0BeğenmedimŞikayet

YeniHoca ()

Bende ulaşamıyorum
@Cekirge_58 hocama,
Sanırım kendini grafiklere saldı,
Ama
Acilen bulmak gerek:)

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Cekirge_58 ... gorunuse göre sanki yukselen kanal 30 ile 27.10 asagı kırıldı ve 2 banttan Olusan alt bant yukselen kanal üst bandında27.10 26.60 ile 25.30 dibi olanın bölgesine gecti gibi . incelermisin?

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bana yorumlatirsa kendi bilir diyim:))) nerde bizim zıp zıp:) kapanışa az kaldı

0BeğenmedimŞikayet

YeniHoca ()

Aranılan kişi olmuşsun,
Herkes sizi soruyor
@Yaseminnisa hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hersey gönlünüzce olsun, hayırlı geceler

Aslan6363 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Hemşerim hayırlı geçeler. Alımlar haftaya kaldı, inşallah bir değişiklik yoktur. Gümüş düşüşten sonra biraz çıktı da.

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

En yakın zamanla beraber kazanç sağlamaya başlarsak buralar çok güzel olur, bereketli olsun dünkü yükselişte satmayıp yükselişin az biraz altından alanlardanım, panik yapmayıp bekledik umarım p tesiden itirabaren satmadığımıza pişman ettirmez. Hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Hocam kulağımız sizde ... Grafik analizinizi ve yorumunuzu bekliyoruz... Emeğinize sağlık Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Aleykum selam, dostum açıklamalarını yapacaktır birazdan. Kademe kademe baktığımız için uzun vade öngorusunde bulunmam uygun olmaz. Bu yıl gumusun altına göre daha çok kazanç sağlayacağı düşüncesindeyim. Ytd.

Aslan6363 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

Emeklerinize sağlık, size ve çekirge beye selamlar, yükseliş zaman mı alacak

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Hayırlı geceler hemşerim, gardaş bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Senden de, emeğine sağlık iyiki varsın, SP grafigi de geldi ilave

2BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Varolasın ablam, benim yıldızım sensin. Allah razı olsun

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum