Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0830 11:41:30
EUR 35.0061 11:41:30
USD 32.2994 11:41:30
ALTIN ONS $2369.9900 11:41:30

Konu: Gümüş Yarasa (Ayı) Dehşeti (Boss. V_Paradoks)

Bu 1 st grafikteki yarasa (ayı) dün geceden beri başımıza ne işler açtı. 2.0 (26.20 hatta 26.13'e sarktı şu an) negatif hedefine gitti ki haddinden fazla, tabi şimdilik. Hey yavrum hey. Vampiri gümüş ile öldürmedik kan emmeye devam ediyor. Kapanışa kadar geri yükselir de 1.0 (27.25) hedefine dönerse mucize olur da ihtimal çok zayıf...ytd

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Vurgun yapamayan vurguncu mu olur demi yani :D
Eyvallah güzel insan cümleten bereketli kazançlar inşallah teşekkür ederim :)

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

:))) İlahî Mustafa Hocam
Güldürdünüz
@BossVurguncu Hocama da bereketli kazançlar olsun İnşaALLAH

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu arada daha aşağıya salarsa 26.20-25 bandı da C noktası olarak geçerli aşağı yeşil çizgi var ya, ama daha aşağısı yarasa olmaktan çıkar. ytd

_izci_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet ya kusura bakma dikkatsizlik olmuş klavye işte :) dur bakalım bu ay beni esasen korkutuyor. Şubat kapanışı iyi gelmemişti ama şimdi bu yarasa potansiyelde olan bir şey dikkatimi çekmiş oldu. Belki de çalışmaz ama teknik görüntüde var sonuçta. Bakalım ne dersek diyelim yine de izlemek lazım her durumu.

1BeğenmedimŞikayet

_izci_ ()

Acemiliğimden Şubat ayı fırsatlarında hemen hemen 20 bine yakın kar edebilecekken edemedim :)
Tecrübe oldu bir miktar , bundan sonra yükselişleri kaçırmak istemiyorum parçalı parçalı bir kar edebilmek istiyorum artık :)
Bu arada izci ismin abi aman kız sanmasınlar inci diyince:) klavye düzeltmiştir anladım :p

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Böyle kapatırsa bu saati yukarı gitme potansiyeli var görünüyor ama izlemek lazım. Zaten hemen ok gibi gitmesi değil de birkaç saat belki de 1 gün tam hesap etmedim oylanması beklenebilir yani. ytd

Acemii33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkür ederim güzel görüşleriniz için. Şimdilik C noktası 26.45 gibi görünüyor ama 27.08 yani B seviyesini aşması gerek ki D ye yani 28 yaklaşık ulaşabilsin. Ema değerine bakmamıştım ama onu da belirtiniz katkılarınız dan dolayı ben teşekkür ederim, bilmukabele hocam size de başarılar

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemii33 ()

Hocam asacakmı ?

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler inci kardeşim inşallah takipteyiz 27.08 önemli rakam aşması gereken, bereketli kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah abi :))

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim bereketli kazançlar dilerim

Boady için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim hocam :) bu değil de önceki 1 saatlikteki dehşet çıkarmıştı :)) bu hele bi 28 ulaşsa... Öğle saatlerinden beri takibimde ama bakalım önce 27.08 üzerine atması çok önemli yani B seviyesini aşması lazım özellikle.

62Dersim için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Vurguncu gene vurcan vurgunu ddd

1BeğenmedimŞikayet

_izci_ ()

Eline emeklerine sağlık sayın kaptan ,
hadi inşallah. Hayırlı haftalar o/

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Hocam emeğine sağlık. Grafiğinizde ki 26.45 günlük grafikte ayrıca 50 EMA değeri. Önemli ara rakamlarından biri. Başarılarınızın devamını dilerim. Sevgiler saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Ellerine sağlık hocam. Dehşetiyle gelsin bakalım:)

1BeğenmedimŞikayet

Boady ()

Ellerinize sağlık.

6BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Şu 1 saatlikteki ufaklık yarasa belli seviyeleri aşabilirse 28 e kadar projeksiyonda potansiyel taşımaktadır. Hayal ürünü olup yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yarasalar adlı korku filmi :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum