Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0728 12:38:00
EUR 34.7678 12:38:00
USD 32.3869 12:38:00
ALTIN ONS $2338.5500 12:38:00

Konu: Gümüş Yarasa (Ayı) Dehşeti (Boss. V_Paradoks)

Bu 1 st grafikteki yarasa (ayı) dün geceden beri başımıza ne işler açtı. 2.0 (26.20 hatta 26.13'e sarktı şu an) negatif hedefine gitti ki haddinden fazla, tabi şimdilik. Hey yavrum hey. Vampiri gümüş ile öldürmedik kan emmeye devam ediyor. Kapanışa kadar geri yükselir de 1.0 (27.25) hedefine dönerse mucize olur da ihtimal çok zayıf...ytd

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Acemii33 ()

Teşekkür ederim.

Melike1983 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melike1983 ()

Hayırlı günler yenisiniz sanırım bende yeniyim 3. Alışım size naçizane tavsiyem belirli birkaç kişiyi takip edip olarla ytd olmadan devam etmen olur. yoksa biri düşüyor biri çıkacak derken yeni oldugumuzdan kafalar karışıyor dediğiniz gibi sağı solu belli olmuyor

Acemii33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yazık şu insanları getirdikleri hale bak. Vade sıkıntınız yoksa sabredin hocam inşallah düzelir her şey. Her şey teşvik paketi yüzünden oluyor ne zaman teşvik paketi haberi olsa bir tokat daha vuruyorlar yine şaşmadı. Altında dip olarak 1680 iyi bir rakam ama daha alta gider mi takip etmek lazım. Esasen 1714 de son rakamlardan dolar bir parça da olsa korudu. Bir şekilde dengelenecek inşallah herkesi yıprattılar

1BeğenmedimŞikayet

K142 ()

Hayırlısı olsun usta inşallah kara gecerz de çektiğimiz sıkıntıya deger

0BeğenmedimŞikayet

Acemii33 ()

Nereye gitsem kuruyor inşallah gümüş öyle olmaz. ne alsam düşüyor neyi satsam yükseliyor

K142 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

K142 ()

Valla bizde. Cikak gumusse gecek dedik ama zarardan cikamadk inşallah toparlar da ödemeleri yapariz

0BeğenmedimŞikayet

Acemii33 ()

Ben 50 bin tersteyim

0BeğenmedimŞikayet

Acemii33 ()

İnşallah ya ben bir kısmını gümüşe geçtim en azından hızlı yükseliyor diye düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

K142 ()

Valla aynı vaziyet ev bircu var elimizde paramızı altın yatrdim 460, dan içerdeyiz bı 20bin inşallah toparlar ağustosta ödeme var

1BeğenmedimŞikayet

Acemii33 ()

Ben böyle bir alım satım piyasası olduğunu bile bilmiyordum. evimizi satmıştık paramız degerlensin diye o günkü kur neyse onunla altın aldık altın azda olsa yükselir diye biliyorduk böyle inişlerden hiç haberim yoktu

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sabır hocam az daha inşallah, çok yüksek yerden almışsınız ama bu gümüşü baskılamak için altını düşürdüler. Bir de milleti b. t. c piyasasına yitip orada da tokatlamak istiyorlar. Altın inşallah düzelecek zaten dolar da yükseliyor.

0BeğenmedimŞikayet

Acemii33 ()

Hocam ne zaman zararımız çıkar altın beni batırdı 480 tersteyim.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla bugünlerde yine her şey beklenir bu gümüşten. Kıracak gibi görünüyor ama aksine sebepsiz şekilde düşüyor. Gerçi sebepsiz de sayılmaz altın çok çekiyor aşağıya

0BeğenmedimŞikayet

Acemii33 ()

Sıkıntı değil beklerim. gece 25 i görüp satmadım kıracak diye gümüştür bu sağı solu pek belli olmuyor.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim lakin bozulmuş zaten inmiş iyice

0BeğenmedimŞikayet

Acemii33 ()

Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

New5050 ()

Usta bunları sen mi yazdın

Saka_Er için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Nasip kral inşallah güzel olur
İzleyelim bakalım
Teşekkür ederim bilmukabele
Allah razı olsun cümleten,
sen de sağ ol var ol de inşallah :)

_izci_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben de pek girmedim bu aralar yazarım sana hocam

İBRAMÇAVUŞ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_izci_ ()

Hayırlısı artık , nasibimiz gelirse yeriz gelmezse bekleriz. :) Sağ ol var ol ,
Allah razı olsun cümlenizden.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hazar hocam sen misin ya resim biraz uzaktan tam belli olmuyor ama

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İyi akşamlar teşekkür ederim üstadım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum