Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 20:07:27
EUR 34.9839 20:07:27
USD 32.2051 20:07:27
ALTIN ONS $2414.8350 20:07:27

Grafiği gönderen: Bünyaminy

yorumsuz istavroz ytd

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

5iva5lı ()

Başgan aklımı aldın jetonlar coktu deyınce yarım saat oncebakmısdım 1000 lira karla beklıyordum baktım hala aynı cokmemıs orda bısey :)

İstanbul_un_babası için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Aldıgımda aldım diye yazıyorum sn gümüşcü 59 ytd

Gümüşçü_59 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü_59 ()

26.62 zor gibi hocam hayırlısi
Alim yapinca yazarmisin

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İstanbul_un_babası ()

Hertaraf çöktü jetonlar borsalar vs bu iş emtia yada sıçrayacak eninde sonunda inş iyi pozisyonda yakalanırız... bir tuzak var algı oluştu ...

0BeğenmedimŞikayet

Ulascelik ()

26.620 çarpı 1 dolar (TL) bölü 31.1 =anlık gümüş gram

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Gibi sn endişeli dolar yerinde durmuyor dursa hesaplanır yüklü emtia alımlarında oda salıyor hesaplaması zor ytd

Endişeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Çok karışabilir iş dostum dolar bu kadar şiştiyse büyük hazırlık var doları hazırladılar neyden büyük çıkışlar yapıp alttan girecekler belli degil herşey rsi de küçük haç atıyor yuanı sterlini euroyu altın gümüş jeton bütün grafikler küçük haç doldu tahville bu kadar doları niçin topladıklarını görecez ytd

İstanbul_un_babası için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Endişeli ()

26.620..6.0 mı kaç oluyor bünyaminy kardeş

0BeğenmedimŞikayet

İstanbul_un_babası ()

Altın ons geri gitmesine rağmen gümüş iyi durdu ama et ile tırnak ayrılmaz... 1764 onsa ne kaldı... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

en düşük yerden almak ama fırsatları kaçırınca da üzülüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

26.620 ugurlu rakamım benim ordan aşagı düşerse beklerim ugurlu rakam takıntısı bendeki sn eylül76 ytd

Eylül76 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

biliyorum nerden alırız diye zor iş

0BeğenmedimŞikayet

Deniz82 ()

Bu ne demek hocam

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Bende gümüş yok ytd

Eylül76 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

yorumla daha anlaşılır olur

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum