Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 13:58:44
EUR 34.8238 13:58:44
USD 32.3379 13:58:44
ALTIN ONS $2301.8900 13:58:44

Konu: 66vip 24.02.2021 Grafikli Yorumu

⭐⭐66vip ()
Gümüş

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

ghostcrow ()

Emeğini bilgisini esirgemeyen tüm arkadaşlar için sadece Allah razı olsun demek düşer bize. Sayenizde birçok şey öğreniyoruz. Eminimki büyük bir çoğunlukda sizden razıdır.

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt yorumlarda detaylı sekılde yazdım alpaslan kardesım, grafıkler ıcınde var ayrıca detaylandırdıgım yorumlar var. profıle detaylar ıcın bı goz at musaıtsen kardesım.

6.24-6.21- destekler
6.36-6.41 dırencler

Alparslan_6155 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alparslan_6155 ()

usta anlık destek ve dirençler neresi

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Rahat bırakırlarsa 7.12 onemlı dırenc ve olusumu tamamlar, ama bu aralıkta bır sure yataya baglamak ıster dıye dusunuyorum onur.

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

41_emin_42 ()

Takibe devam teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Dolar grafiğinde ne kadar güzel sol omuza benziyor dimi:)

22BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Teknıge fal vs gıbı gereksız gorenler arkadaslar var,

Sayet dusuncenız bu yonde ıse benı engelleyebılırsınız, cunku teknık benım ıcın yatırım ısının olmazsa olmazıdır.

Verı akısı- pıyas yapıcılar haber akısı tabıkı onemlıdır, ancak haber gerceklesıp, ajanslara dusup, ordan tvlere servıs edılıp sız haberlerı okuyana kadar, haberler buyuk yatırımcı tarafından zaten fıyatlanmıs olur ve sıze suyunun suyu kalır.

Kısı bılmedıgının dusmanıdır mantıgı ıle bılmedıgınden fal vs gıbı goren arkadasları engellıyorum, teknık agırlıklı yorum yapan bırı olarak bu yorumları yazanları engellıyorum.

Ayrıca burda ne ısınız var o zaman yorumlar mantıksız, grafık fal, kendı bıldıgınızı yapın dıyeceksenız fıkır alıs verısı ıcın kurulmus sıtede nıye varsınız, oturun tv basına ızleyın o halde.

Emege saygısızlık olarak yorumladıgım bu tur sahısları engellıyorum, aksını dusunenlerde benı engelleyebılır.

Temel ve teknık analızlerı onemsıyor, takıp edıyor, ongorulerımı bırlestırerek vermeye calısyorum.

SAYGILAR...

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

4h grafıkte

416,89 ana dusus trendı ıle yukselıs kanalının kesıstıgı noktası

6.41 ana dusus trendı ıle yukselıs kanalının kesısme

noktası olması sebebıyle trend acısından onemlı, bu noktalar ustunde kapanıslar yaparsa yukselıs trendının basladıgını soylemek mumkun olur, aksı takdırde tepkı yukselısı olarak kalacaktır.

Gunlukte 27.79 calısıyor ve 28.67 yı hedefleyen ons

6.24 destegı saglam destek halıne geldı 6.41 ara ara test edılsede asamadı , asarsa 6.49 hedefler

Usd bazlı yukselısler tepkı alımları olarak algılanacagından kar realızasyonu getırır, daha cok ons bazlı yukselısler kalıcı yukselıs demektır yanı trend degısıklıgı anlamı tasır.

Alt yorumda destek dırenc gıbı teknık rakamları ıceren grafıkler ıncelenebılır.
Saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

Şimşek7 ()

Emeklerinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Ekrem_baba ()

Sen değerli bi ustadsın

1BeğenmedimŞikayet

mali_x ()

Allah senden razı olsun kardeşim..

1BeğenmedimŞikayet

Bulent3534 ()

Elinize emeğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

İBRAHİM2515 ()

Emeğine sağlık kâdim dostum, Allah c. c razı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Eyvallah kardeşim emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Alparslan0606 ()

4 aydır sizi takip ediyorum yorumlarınız ve uslu unuz gayet güzel hayırlı bereketli kazançlar olsun inşallah hocam emeğineze sağlık hayırlı geceler.

1BeğenmedimŞikayet

Zeynep03 ()

Hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Abi senin yanildigini daha önce gormedim
Ve ne zaman yükselişe gebe dediğinde olanlar oluyor
Sence yükselş için her şey tmm mi ucun bı citlatsan:))

1BeğenmedimŞikayet

NİĞDE5151 ()

Hocam uzun süredir Takip ediyorum sizi yorumlarını beğeniyorum. Emeginize sağlık

65BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sevgili arkadaşlar tanıyan, takıp edenler bılır, cok ıddıalı konusmayı, kavgayı, polemıge gırmeyı sevmem pıyasanın acılıp yonun bellı olmasını beklemeden ongorulerımı ve grafıklerle bırlıkte verı haber akısı ve teknık rakmlarımı paylasırım, yanı yone gore degıl elımdekı emtıaya gore degıl gordugume ve tespıtıme gore yorum yazarım.

Yaptıgım yorumların faydalı oldugunu- tutarlı - ıstıkrarlı ve hedef bazlı oldugunu gerı donuslerınızden gorebılıyorum.
Tabıkı ınsanız yanılmak bız ınsanlara mahsus ama yuzdesel buyuk oranda yanılmadık zarar ettırmedık bununlada mutlu oluyorum.

Hakkınızı helal edın cok ıddıalı olmayan bı adam ıcın bıraz ıddıalı bır yorum oldu ama, verdıgımız emeklerın karsılıgını bulmus olması da sevındırıyor dıyelım. Herkese tek tek cevap vermek ıslerım ve aıleme ayırdıgım zaman yuzunden bazen mumkun olmuyor ama en azından begenı vererek okudugumun bılınmesını ıstıyorum ve her yazana lıke ıle donus yapmaya caslıyorum.

Bılgı paylasımlarını hep bırlıkte yaptıgımız arkadasların gerı donuslerı ve emege verılen deger hem motıve hem mutlu edıyor.

Yarın gorusmek uzere, Hayırlı geceler, ALLAH'a emanet olun, SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Anladım abi galiba:)
Rakamın altına inince direnç üstüne çıkınca destek

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Oldugumuz rakam altında olan rakamlar destek, ustunde olanlar dırenctır. Yanı rakamlar bızım ıcınde oldugumuz rakamlara gore sekıllenır, bır oncekı altımızda olan destek, daha alta ınemızle dırenc olabılır, umarım anlatabılmısımdır.

Nuri5 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

USD deki üst kırmızı çizgi diren alttaki kırmızı destek dimi abi yeşiller aralardaki direnç mi oluyordu

1BeğenmedimŞikayet

Surhay ()

Emeğinize sağlık üstadım teşekkürler bol kazançlar.

1BeğenmedimŞikayet

Saner37 ()

Eline sağlık hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum