Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0845 13:00:17
EUR 35.0338 13:00:17
USD 32.2804 13:00:17
ALTIN ONS $2382.6200 13:00:17

Grafiği gönderen: Aynur1

⭐⭐Aynur1 ()
Gümüş
merhaba dostlar.
ons Altın 2kez haftalıkta ema 50 olan 1795 den toparlanmaya çalişiyor. 1802 ve 1825 i geçip en önemli dırenç 1877 de karar verceğini düşünyorum. mart ayinda. 1877ve 1915 de günlük ve haftalık kapaniş yapazsa bu sefer 100 ema 1670 ı deneyebilir.

ve altın 1877 lerı test edene keder dolar ın 7.20 lere tepkı yükselişi ile gıramlar canlanabilir.
6.05ve 6.42 sonra 6.64 önemli drençtır. bu arada altın toparlanirken mart ayi içinde ons gümüşün 32dolarlaı test edebileceğini düşünyorum. kısa vade al sat yapmadiğim için bir az geniş bakyorum . heyırlı günler dilerim . ons gırafıkteki 2012 ile şu anki benzerlige bakabilirsiniz. yuvarlak pembeye

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Temamudanya ()

Aynur bugün için yorumunuz varmı

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Wolf ()

Tşkler cevap için

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Evet. Ben o Aynur. Temmuz ayı idi o. Geliştirdim kendimi. Seviyorum çünkü. Severek çizince çabuk öğreneceksınız. Her kesin gırafık okumayi, çizme , indikatörlere bakarak sinyal üretmelerini öğrenmesini tavsiye ederim.

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Tamamdır. :) dedim ki eskiden grafik öğrenmeye başlayacaktık ile ilk ders mumdu sizindi o musunuz siz diye sormuştum.
İyi akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Evet. Altın desteklemesi lazim. Ons gümüş Zaten yıkari istekli. Ons altin çekiyor işte.

_Wolf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Wolf ()

Aynur hocam 28.5 u 1825 altın ons desteği olmadan görmesi zor öylemi sizce.. Teknik açıdan..

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

:)). Bulamadim valla. Kaçırdıysam özür dilerim. Gerçekten. İyi akşamlar. Hoşça kalin.

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Yok estgfllah eski bir sorum bar bakarsanız görürsünüz başka bir şey sormuştum , kolay gelsin. Bereketli olsun

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Önce bir az gidebilir , daha yeni düzelme yaptı. 1825 i ve 28.50 yi denesin bakalım. Sonra yine konuşuruz.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Parça satışı yaptım 6.29 Dan, kalanı sizin gibi 32 dolar hedefim var. Fırsat verirmi mı tekrar alım için.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Siz ne yaptınız Efe. Var mi gümüş. ? Geçen güzel alim firsati verdi. Gümüş yok demeyin sakın:)

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Satan geri alamıyor bu saatten sonra. 32 dolar güzel hedef

2BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Sabrınız hayranım, keşke bende biraz olsa.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Kusura bakmayın. Soru yada yazinizi göremedim. Bazen pc den bazen tel den baktiğim için mesajiniz gözükmemiş olabilir. Artık çok yoğunum. Başka yatirimlarim var. Onunla uğraşirken gümüşü unutum bir az. Ama 32 ve 34$ halen satiş hedefimdir. Tutuyorum gümüşlerimi.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Teşvik çikarsa tabı gümüş için iyi olur. Hem teşvikleri önceden de fiyatliyor olabılır. Büğün burada kapatırsa daha üst direnci test edebilir. Yarın ons gümüş bakiyim detayli.

Temamudanya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Yine cevap yok :) peki
Ben kendinizi iyi geliştirmişsiniz maaşallah diyecektim :) ama siz cevap vermediniz. İyi akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Temamudanya ()

Bu cuma teşvik paketi çıkarsa bunu yorumlayabilirmisiniz ne olur gümüş

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

değişen bir şey yoktu. o yüzden

Temamudanya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Temamudanya ()

Aynur teşekkürler çok az yorum yapıyorsunuz daha fazla katkı bekliyoruz

1BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

İyi akşamlar, emeğinize sağlık.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum