Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0767 11:44:27
EUR 34.8099 11:44:27
USD 32.3071 11:44:27
ALTIN ONS $2318.6500 11:44:27

Grafiği gönderen: Kerembulut

Buyrun beklentim bu yönde.

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

Hocam o tamamen sizze kalmış bir şey zarar ve risk oranınızı siz belirleyin.

Selyıl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selyıl ()

Teşekkürler hocam, böyle düzeltmede nasıl hareket edilmesi gerekir. çıkış mı, yakın yada uzak stop mu? ytd. olarak.

Kerembulut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Kerembulut hocam katılıyorum , sana bende ayni düşüncedeym sanırım bi tuzak var , sert. donus 50 bandina fakat kestirmek zor 59, 60 gibi . Katılıyorum

1BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

Bakalım bazı akadaşlarımızın da işine yarayabilir düzeltme.

Ardaesat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ardaesat ()

inş grafiklerin güzel haberler verir bugün

0BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

Hoş bulduk abi sende hoş geldin.

Ardaesat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ardaesat ()

abi selam hoşgeldin

1BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

Aşağda ki grafik sadece bir tahmin temkinli olmanızı dikkatli olmanız için gönderiyorum pozisyonlarınızdan çıkın yanlış işlem yapın panik yapmanız için değil.

Sadece istediğim dikkatli olmanız.

59600 ile 60800 arasında dönüş yapabilir diye tahmin ediyorum ama formasyondan yine emin olamıyorum.

Şimdiye kadar bütün haber sitelerine bakıyorum olumsuz bir haber yok belki sadece küçük bir düzeltme yapar tekrar yoluna devam eder. Yok ama olumsuz bir haber gelirse sert düşüşler bizi bekliyor o yüzden takip etmekte yarar var.

1BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

cümlemizden.

Ebru2395 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Teşekkür ederim varolun hocam like Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Hep beraber helva yeriz o zaman

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

bence nakite dönmek yerine stop loss koya koya gidin her yükselmeye stopu da yükseltin.

0BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

Ben ne yapayım tahmin ile konuşuyorum eğer bir sonlanan diyagonel oluşuyorsa gerçekten düşüş derin de olabilir.

Canını sıkma bende XRP de varım senin gibi :)

DoğukanG06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Sizin tahmin hep tutuyor düşüş 47k Lara çok hocam yeni alım yaptım azar azar nakite mı dönmeli o zaman?

0BeğenmedimŞikayet

Sahra_sultan ()

Merhaba bişey sormak istiyorum

DoğukanG06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DoğukanG06 ()

Yav kerem aga düşme gününü bulmak için xrp kumar günümüzü mü buldun :))

0BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

Çoğu coin de ters tepebilir.

Şu an için sadece bir tahmin temkinli gidelim diorum.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Selası okunur

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Bu düşüş alt coinlerde ne etki eder hocam? Emeğinize sağlık işyerinde bile uğraşıp yardım ediyorsunuz like hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum