Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0702 23:21:36
EUR 34.8649 23:21:36
USD 32.5552 23:21:36
ALTIN ONS $2316.9600 23:21:36

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Kuveyt trade uygulaması , 590 emir verseydim yine kuruş şanssızlığı ile alamıyormuşum :)

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Müş. Hiz. Arayıp sordum

Mhmthsbhl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

Allah Allah o zaman benim limitlerde sikinti var . Birde onceden vakifta ne kadar limit kullanilmis bakiliyordu simdi ben bulamadim nerden bakiliyor acaba

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Az önce öğrendim, tek kalemde gümüş 2. milyonluk alınıp sonra 2. Kalemde 1 milyon daha alınabiliyormuş, günlük 100 defa alsat yapılabiliyormuş, yani milyonluk alışını satmadan günlük yeni alım yapamıyorsun

Mhmthsbhl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

aylik ne kadar ? Gecen gun ben mobilden alamadim aylik 1.5 milyon limit varmis

0BeğenmedimŞikayet

ILGAZLI_1834 ()

Oranlar ne kadar

Safkan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miisafir0005 ()

İşte 100 bin sıkıntı kuveytte 45 bin ile indirimli kur almıştım şuan 80 bin var

0BeğenmedimŞikayet

Safkan ()

2milyon mu o kadar para kimde var hocam

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Günlük 2 milyon TL lik alsat limiti var onu belirtmek isterim

0BeğenmedimŞikayet

Safkan ()

5x24 açık 100 bin TL özel kur istediğin kadar gram al sat

Miisafir0005 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miisafir0005 ()

Valla iyiymiş bizde 0.40 kuruşla uğraşıyoruz nasıl vakıf memnunmusunuz özel kur var mı ne kadara yapıyorlar bı de istediğin kadar Gr alabiliyormusun 5/24 acikmi

0BeğenmedimŞikayet

Miisafir0005 ()

O da doğru ama işte iş işten geçmiş oluyor kaçırdık alttan almayı neyse sağlık olsun bunda da vardır bir hayır

kaybedenler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Safkan ()

Başka Bankaya geçiniz bende Kuveyt Türk deydim vakıf Katılım geçtim makas 0.27

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Şikayetler çoğalırsa belki daha da iyi olur diye düşünüyorum, yine de siz bilirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

Miisafir0005 ()

Valla bilmiyorum ama bu 3 uncu oluyor emirlerim çalışmıyor

0BeğenmedimŞikayet

Miisafir0005 ()

Bende arasam mı gerçi birşey çıkacağını zannetmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Saçmalıyorlar iyice o zaman niye talimat veriyoruz. Ben bankanın kur ekranda bize satışı 5.92 iken ekran görseli aldım ve benim 5.95 ve 6.00 alım talimatlarım işlem yapılmadan bekliyordu :(

0BeğenmedimŞikayet

Safkan ()

Kuveyt Türk sıkıntı yaşamış herkez

0BeğenmedimŞikayet

yatırımcı_2 ()

maalesef kaldırmışlar galiba o seçeneği

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miisafir0005 ()

Aynen kardeş benimde Kuveyt ye emirlerim çalışmamış 5.99 ve 5.40 emirlerim vardı hiçbiri çalışmamış hadi 5.40 çalışmadı 5.99 niye calismadi anlamıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Nisre ()

Iyi yapmissiniz. Benim 6 daki çalışmış nasil olduysa 5.91 deki anlık gordugu için almadi sanirim.

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Benim 2018 de tfx te aynısı oldu o zaman 5tl den al talimatı vardı almadı şikayet oluşturdum belge attım dolar o zaman 7.20 ye çıktı. Şikayetimi kabul ettiler ama dolar tepetaklak olup 5.40 düşünce kabul ettiler:)

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Benim 6.00 ve 5.95 talimatlarımın hiç biri çalışmamış Kuveyt Türk te, ben de hem yazılı hem sözlü şikayette bulundum Konuşmalarımızı kayıt Altın a alıp, ve yazılı olarakta istediler. Kendi ekranlarındaki ekran kuru en son 5.92 satş görünmesi ne kadar ekran görsellerinide paylaştım. Doğruladılar ve en son satışımız 5.92 imiş dediler geri dönüş yapacaklarını söylediler bekliyoruz bakalım

Nisre için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Talimat verirken sorulan vebonaylatılan kısımlara bakınız. Talimat esnasında farklı olabiliyordur belki. Eskiden direkt avantajlı kur seçeneğini kapat sekmesi vardı

yatırımcı_2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Önemli değil. Hayırlı cumalar ve kazançlar dilerim

TP44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yatırımcı_2 ()

Onur bey merhaba, avantajlı kur seçeneğini nasıl kapatıyorsunuz. Yardımcı olursanız sevinirim.

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Tüşekkürler hocam, Bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

TP44 ()

haklısınız özür dilerim. yanlış anlamışım

Nisre için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TP44 ()

özür dilerim yanlış anlamışım. haklısınız.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Kuruşların kuruşlarında farklılık olabiliyor trade plus mobilde

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Avantajlı kur diyorum. Özel kur değil. Çarpıtmayın olayı. Açıklamalarımı okursanız anlarsınız.

TP44 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum