Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0726 07:10:15
EUR 34.9460 07:10:15
USD 32.5567 07:10:15
ALTIN ONS $2334.8600 07:10:15

Konu: Gümüş 1S Kelebek Fm (Boss. V_Paradoks) YTD

Kelebeklerin kanatları renkli olur :)) diye düşünerekten 1 saatlik grafik üzerinde çalışmam.
Esasında bir kaç çeşit ahenkli fm ihtimallerinin birleştirmiş olduğum hali.
Artık hangi C'den dönüp hangi D'ye giderse. Lakin kırmızıları aşması gerekli.

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler, ekstra durumlar bozabilir, değiştirebilir. dolar ın durumu da gümüş gram tl açısından isteneni vermeyebilir... Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım yine...

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Elbette :)) siz de harikasınız teşekkür ederim :)

Zezeze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Teşekkürler çok iyiyim. Galaktik dostlarla iletişim kolay yeter ki enerjiyi bilelim demi. :))Harikasınız

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlı geceler, teşekkür ederim güzel şimdilik benim keyifler :) dünya dışı yaşamlar ile temas halinde uzay ve üstü çalışmalar ile uğraşıyorum desem yeridir :))
Sizin keyifler nasıl evet yoktunuz epeydir

Zezeze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Hayırlı geceler, bir haftadır iki kere falan uğradım , keyifler nasıl?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ediyorum abi est. ne demek teknik çalışmalarımı beğenmenize sevindim ayrıyeten :) tamam yine bakarız abi 1 haftadır bir çok çalışma ve güncelleme attım değerlendirme yapabiliriz müsait olursanız, iyi geceler bereketli kazançlar dilerim

Saka_Er için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu arada kelebeğimiz bugün kozadan çıkmış maşallah güzel uçmuş :)

1BeğenmedimŞikayet

Ömer_gm ()

Ben teşekkür ederim sağolun, bizdende saygılar..

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Estağfurullah hocam, elimizden geldiğince inşallah, çok teşekkür ederim saygılar

Ömer_gm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ömer_gm ()

Resim önemli olsada, Matematikte bizi kurtarır hocam, algınıza, emeğinize sağlık, sözüm yok.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam bu çalışma ile de kalıyorsam resimden daha ne yapayım :))
Lakin matematikten geçtiysem yine o da iyi :)) 27.65-85 lere bir varabilsek bir dahaki sefere en alasını çizmeye çalışırım :)

Ömer_gm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ömer_gm ()

Hocam bu kelebeğin gövdesi nerede, ayrıca kuşlar "avlamasın" diye yanıltıcı benekleri olmalıydı. Emeğinize sağlık ancak Matematikten geçip Resimden kaldınız hocam.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlı geceler hocam, siz de sağ olun var olun Allah'a emanet olun :)

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah hocam amin, çok sağ olun :)
Bilmukabele, Allah sizden de razı gelsin :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim hocam bereketli kazançlar dilerim

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tam emin değilim öyle olması lazım diye biliyorum, açılsa da alım yapsalar bari

Elcuar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Sagolun hocam ilginize tesekkur ederim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

En güzel servet hocam mutluluğunuz daim olsun :)
Ben teşekkür ederim hocam :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam potansiyelde var aslında ama mumlar hacim alamıyor. Hele şu 27.40 aşıp 27.65-85 aşarsak güzel güzel hacimli iyi olur da 6.55-60 lara kadar ama aşmak kolay değil gibi görünüyor. ytd

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

okanair ()

Evet hocaö bu gece

Elcuar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elcuar ()

Çin piyasası bu gecemi acilacak

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güldürebildiysek güzel hocam :)
ufak mutluluklar biriktirelim biraz da :)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam 6.20 satis talimatim var dursunmu daha yukari cekeyimmi ne dersiniz 6.45 gibi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

:)) sevindiğime sevinmenize de sevindim hocam :D

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İyi olmanıza sevindim :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum