Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0713 16:07:14
EUR 34.9057 16:07:14
USD 32.5603 16:07:14
ALTIN ONS $2325.1800 16:07:14

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
İyi hafta sonları Gümüş Dostları: Ocak ayı başından itibaren takip ettiğim haftalık gümüş ons grafiği, bu güne kadar kısa vadeli (saatlik- dört saatlik- günlük) aşağı- yukarı işlemler ile hedeflerine doğru adım adım ilerliyor. Tabi bir çok arkadaşımız bura da düşüş yönlü farklı paylaşımlarda da bulundular, bulunuyorlar (Obo- Ters fincan kulp- düşen üçgen vb.), görüşlerine saygı duyduğumu ifade etmek isterim, farklı görüş, düşünce ve fikirlerin paylaşılması bana göre sitemizin zenginliği. Benim işlem bazlı takip ettiğim, edeceğim kendi çizimim ile oluşturmaya çalıştığım ve dönem dönem de bura da paylaştığım formasyonda son atak ile büyük çanağın tamamlandığını sırada kulp çalışması olduğunu ve alt desteğin (Kulpun altı 25-25.50 ler) olmak üzere fincan iç boyu kadar (Yaklaşık 7 usd ) lik yükseliş görebileceğimize işaret ediyor. Tabi her mum bir hafta da tamamlanmakta ve kulp içinde henüz daha iki mum olduğunu, bu oluşumun gerçekleşmesi için önümüzde 6-8 haftalık bir süreç olduğunu da hesaba katmalıyız, tabi ocak sonu gibi gümüşte gördüğümüz ani atak- yönelim gibi bir atak- yönelim oluşursa da (Bu ay sonuna doğru ocak sonu gibi ETF- ileri vadeli satış ağırlıklı pozisyon açmış olan yatırımcı olabilir diye düşünüyorum- sert atak ile ay kapanışı da yapabiliriz, takip edeceğim.) zaten süre daha da kısalmış olur, geçen hafta içi hareketler de bildiğiniz gibi spekler gümüşü, Altın da yapılan satışlar ile sürekli baskılamaya çalıştı, zaten bu durumu da geçen hafta Rasyo grafiği (Altın/Gümüş korelasyonu- yönelimi) paylaşarak görüş ve düşüncemi açıklamıştım, ancak şimdilik haftalık grafiğimiz de bozulma yok ve bana göre güzel ve hedeflerime doğru ilerliyor, olur da 25 ons/usd altı haftalık kapanış ta bu formasyonun iptal olabileceğini de belirtmekte yarar var, bu görüş ve düşüncem kendi yatırım vademe ve beklentilerime göre oluşturulmuş olup yatırım tavsiyesi değil benim kendi beklentilerimi yansıtmaktadır. Bu çalışmamı, görüş ve düşüncelerimi dikkate alıp almamak, öngörülerime katılıp katılmamak sizlerin takdiri. Her zaman belirttiğim gibi işlem karar ve takdiri sizlerindir. Kalın sağlıcakla. Saygılar.

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ömer11 ()

Ellerine sağlık sn. Uzmn kardeşim, geçen hafta bu fincan kulp hakkında konuşmuştuk , fikir ve grafiklerinizi takipteyim emekleriniz için teşekkürt ederim.

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Sevdalısı ()

Hepimiz icin hayirlisı ur insallah

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim sn. @Gümüş_Sevdalısı arkadaşım, ben teşekkür ederim.
Teknik grafikte görebildiklerimi olur ya arkadaşlarımıza faydası dokunabilir diye paylaştım, hayırlısı. Bereketli kazançlar.

Gümüş_Sevdalısı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Sevdalısı ()

Çok teşekkür ederiz hocam negüzel anlatmışsınız herkes için faydalı olacaktır

1BeğenmedimŞikayet

Kolay ()

Cümlemize inşallah inceleyeceğim hocam, Hayırlı akşamlar

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Yok sorun saygıdeğer @Kolay arkadaşım, doğal olarak gümüş birazcık hareket edince site de bir çok anlık paylaşım yapılabiliyor . siz yine de lütfen uygun olduğunuz bir zaman diliminde profilimden göz atın paylaşımlarıma, tabi sadece benim değil bura da dikkate değer çok kıymetli paylaşım yapan arkadaşlarımız da var, onlarında profilinden paylaşımlarını incelemekte fayda olabilir diye düşünüyorum. Bereketli kazançlar.

Kolay için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kolay ()

Teşekkürler hocam ben kaçırmış bu çalışmanızı @uzmn

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Burada çok kez paylaştım, siz takip edememişinizdir diye arkadaşlarımızın hoş görüsüne sığınarak bir kez daha sizi yanıtsız bırakmamak için paylaşayım. Alt yorumda haftalıkta takip ettiğim formasyon ve süre var sn. @Kolay arkadaşım. Bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Sorunuzun cevabı ve benim beklentimi yansıtan formasyon ile süre Alt yorumumda var. Sn. @karakaya34 arkadaşım, tabi ocak sonu gibi olası ani atak görmemiz süreyi kısaltabilir de. Takip etmek lazım. Bereketli kazançlar.

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim @SESU arkadaşım, umarım haftalık beklediğim ve formasyon olarak paylaştığım yapı gerçekleşir, görüş ve düşüncemin size faydası dokunur. Bereketli kazançlar.

SESU için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SESU ()

teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Benim formasyon olarak takip ettiğim beklentim Alt yorumumda sn. @SESU arkadaşım, bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Sn. @Emr06 arkadaşım benim çizerek burada paylaştığım grafik ve takip ettiğim formasyon beklentim alt yorumum da. Bereketli kazançlar.

1BeğenmedimŞikayet

Saka_Er ()

Emeğine sağlık kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

Ahyalandünya ()

Bence zararina satma daha iyi bir yatirim planin yoksa

Meke07 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Geçmiş yorumum da rakam vermiştim ama, ben 27.85 kırılımını takip ederim sert yükselişlerin gelmesi için, tabi günlük ve haftalıkta... hayırlı akşamlar bereketli kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Gün içi ifade ettiğim gibi gümüs onsta Ocak ayında ilk formasyon için 6-8 hafta gibi bir zaman dilimi öngörmüştüm ancak reddit etkisi ile 4 haftada 30 usd lere kadar giderek tamamlandı ve 26 usd lere kadar geri çekildi. Ikinci Formasyon süresinin tahmin zor, ben geçmiş te yaptığı hareketleri göz önünde bulundurarak taklaşık tarih belirlemeye çalışıyorum. @Meke07 arkadaşım.

1BeğenmedimŞikayet

Ömer11 ()

Teşekkür ederim sn uzmn banada mantıklı geldi takip edeceğim saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Meke07 ()

Hocam bu söylediginiz 33$lar 2 hafta icinde olurmu? Zararına satacağim.

0BeğenmedimŞikayet

Meke07 ()

33$lar yakın mı. Haftaya yükselis başlar mı hocam

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

fedakar_hasan_ ()

teşekkürler uzman hocam

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Sn. @fedakar_hasan_ arkadaşım. Formasyon ve rakam olarak beklentim alt yorumum da, şu an için fincanın kulpu çalışması yaptıklarını düşünüyorum.

-1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim sn. @Ömer11 arkadaşım. sizin de ellerinize sağlık. Tekmik formasyon hedefi oralar evet, dünya ekonomilerin de veya onsları olumsuz etkileyebilecek çok ani olumsuz bir gelişme olmaz ise ben kendi adıma sabırla formasyon hedefini bekleyeceğim.

Ömer11 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ömer11 ()

Elinize sağlık sayın uzmn 32 ila 34 dokar civarları kulp oluşmuş olacak dogrumudur.
Çalışmanız için teşekkürler.

1BeğenmedimŞikayet

atesbey06 ()

Emeğine sağlık hocam teşekkürler

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim @Periyot arkadaşım, sizin de ellerinize, emeğinize sağlık. Ben en azından kendi adıma teknik bilgim, tecrübem el verdiğince kendime bir yol oluşturmaya çalıştım, sabırla da beklemede olacağım. olur ya faydası dokunabilir diye de takip eden arkadaşlarım için de görüş ve düşüncemi paylaştım. Teşekkürler.

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ESF26 ()

Değerli çalışmanız için teşekkür ederiz sayın uzmn. Emeğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

mfmehmet45 ()

Teşekkürler arkadaşım değerli bilginiz için

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Her formasyon doğru olarak çalışmayabilir veya her rakama doğru kesin düşüş ya da kesin yükseliş olmayabilir, spek nereden isterse (Aşağı veya yukarı) oradan çevirebilir ya da saniyeler içinde sert geri çekilme veya yükseliş ile bu rakamlar anlık test de edilebilir. Sert aşağı- yukarı hareketlere maruz kaldığımız Bu süreçte zaman veya süre vermek benim açımdan çok zor. sn. @mfmehmet45 arkadaşım.

mfmehmet45 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Bura da sürekli bir çok arkadaşımız paylaşıyor, ben de değinmiş olayım Kısa vadeli işlemler de (Saatlik- dört saatlik- günlük) bir çok farklı formasyonlar ile karşılaşabiliyoruz ve bir anda saatlikte obo (düşüş) var iken dört saatlikte tobo (yükseliş), günlükte paralel üçgen (Yönü belli olmayan), fincan kulp(yükseliş), ters fincan kulp (düşüş) vb. ile karşılaşabiliyoruz. Benim haftalıkta kulp oluşumu için verdiğim dip rakamlar gün içi sert satış ile 23-24 usd lere kadar çekilebilir, benim takip edeceğim kısa vade değil de haftalıkta kapanışın nereden olacağı ve hedef rakama ne kadar uzak olduğu olacaktır, bakarsınız haftalıkta bu formasyonu bozup, aylıkta (daha geniş bir zaman diliminde) yükselen paralel kanal da oluşturabilirler de, malum spek elimizdekileri almak için bizlere sürekli tuzak için de tuzak hazırlamayı seviyor, benim görüş ve düşüncem bu sn. @LosAnarquista60 arkadaşım.

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum