Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 07:24:13
EUR 34.9839 07:24:13
USD 32.2051 07:24:13
ALTIN ONS $2414.8350 07:24:13

Grafiği gönderen: Istanbul___34

Günaydın herkese. TP1:420 birinci hedef seviyemiz gelmiştir. Hayırlı uğurlu olsun. STOP seviyemizi iz süren şekilde ben şu an 412 ye yükseltiyorum, girdiğim iki parçanın yarısını kar ile satıyorum ve diğer hedef seviyemizi bu şekilde 428de bekleyeceğiz. Şu an %1,94 kar yazdık güzel bir başlangıç oldu.

Yorumlar (70)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Daha önce kimin dediği oluyordu mahmutçugum:))

kyumcu_ozturk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Istanbul___34 ()

Herşeyi yapabilirler. Faiz kötü diyip faiz arttırılıyor. Dolar düşsün de nasıl düşerse düşsün politikası var apaçık şekilde.

Sportteacher_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Piyasanın en büyük oyuncusu mb diyorki bundan sonra ben ne istersem o olucak

Istanbul___34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Hergün açıklama yapma zorunluluğunu hissetmesi bana göre birşeyler yolunda gitmiyor anlamı taşıyor.

Trc_2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trc_2 ()

Evet tercüme doğru bende okudum merkez hergün açıklama yapıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Sportteacher_ ()

Çok zorlanırsa küçük bir faiz artışı yapabilir ama

1BeğenmedimŞikayet

Sadribaba ()

Azı da çoğu da aynı derecede günah zaten. Aslında faiz düşük olunca daha tehlikeli. Daha çok insan bulaşıyor

MelisBen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

yok. ama mesela, ben cevap vermeye çalışacak olsam mevzu insanlarda tepki uyandırabilecek bazı fikirlerime, kuşkularıma ve sorularıma gider, o gidişin varacağı yer de belli, bu durumda denememeyi tercih ederim. :)

4BeğenmedimŞikayet

Istanbul___34 ()

Bugün MB başkanının 7 mesajının sonuncusunu gördünüz mü? Yine kopyalayayım.

- Sermaye girişlerinin istikrarlı ve güçlü bir hale gelmesi, yurt içi yerleşiklerin dolarizasyon eğiliminin tersine dönmesi ile birlikte döviz alım ihaleleri yoluyla rezervlerimizi artıracağız. Şartlar oluştuğunda, buna yönelik planımızı da açık ve şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşacağız.

Diyor ki sayın başkan, yurt içi yerleşiklere ne yapıp edip ellerindeki doları sattıracağız ve alma eğilimlerine de son vereceğiz, sonra düşen doları ihalelerle biz ucuza toplayıp rezervi öyle arttıracağız. Bunu da açık açık söyleyeceğiz gizli saklı değil.

Tercümesi bu bence gerçekten.

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Bu faiz artirimi bizim icin degil daha cok yabanci sermaye sahipleri için

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Sen siteye gelince benim de 540 dan satmadigim aklima geliyor:(((

0BeğenmedimŞikayet

MelisBen ()

Bu ara da sorduğum soru beyin yakan cinsetendi galiba :)

Ayaz26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MelisBen ()

Sanırım haklısınız en iyisi susmak :)

Ayaz26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MelisBen ()

Artık herşeye hazırım ben, böyle olursa da hiç şaşırmam

0BeğenmedimŞikayet

Ayaz26 ()

Ona cevap vermek site kurallarina uymamak olur galiba. Saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

hep de öyle olmasını umarım.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Türkiye laik bir ülke.

0BeğenmedimŞikayet

Istanbul___34 ()

Belki şöyle olabilir. Faiz günah kötü vs edebiyatı ile faizlerin indireleceği mesajı verilip yüksekten dolar aldırılıp sonra faiz arttırılarak panikle pişmanlıkla yıpratmayla vs vs o dolarları kamu bankalarına ve merkez bankasına toplatıyor olabilirler ucuz a. Biraz komplo teorisi oldu ama bu yaşanmıyor değil.

2BeğenmedimŞikayet

MelisBen ()

Ben de orda büyük bir paradoks yaşıyırum, hem faiz günah deniyor ancak en yüksek faize insanları teşvik ediyorlar.. Beni bu paradokstan kurtarabilecek cevap verebilecek var mı aranizda?

0BeğenmedimŞikayet

Istanbul___34 ()

Rica ederim geri dönüşleriniz sevindirici. Tamamen buna yönelik olarak sosyal medya hesapları açtığımda mutlaka bilgilendiririm. Var böyle planlarım.

Faiz sorunuza gelince, yüksek faiz uzun vadede ülke için çok tehlikelidir, bunun dolarizasyona karşı yapıldığı çok belli ancak çok uzun süre yüksek seviyelerde tutmaları çok zor, geçmişteki örneklerine de bakarsak çok yüksek seviyelerde çok uzun süre tutulmadığını görüyoruz, lakin şu anki seviye çok yüksek seviye olarak değerlendirilmeyebilir. İşin tuhaf tarafı cumhurbaşkanı açıkça faize karşı olduğunu belirtiyor ama faizler yine de arttırılıyor, ya bir kaos var ya da bir dümen çözemedim gitti o kısmını :)

0BeğenmedimŞikayet

MelisBen ()

Verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ederim.. Sosyal medyadan sizi nasıl takip edebiliriz? :)

1BeğenmedimŞikayet

Istanbul___34 ()

Her işlem için hesabımız ayrı. Hepsinin kendisine ait SL, TP, L, S değerleri var.

STOP LOSS: Zararı kesme noktası (aşırı önemli)

TAKE PROFIT : Kar alma noktası

Long: Alım noktası

Short: Satış noktası

Denzer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Denzer ()

Evet corba olabilir 480 geldiginde cok satacam derken 520 den emiri 4 ay once vermistim unutmusum tasinma telasindan takip edemedim satmis 480 gorunce telasla aldim dustu 2 gr karim var diye sevindim simdi sanki 380 aldigimi dusunerek tekrar bastan ama ogrenerek devam edeyim istiyorum sizi yordum tesekkurler

7BeğenmedimŞikayet

Istanbul___34 ()

Sağlık olsun. Ders çıkarılıyorsa emin olun ki aslında zararda değil kardasınız. Bu şekilde dönüşleri almak sizlerden beni sevindiriyor :)

Ayrıca terste kalanlar için yaptığım moral motivasyon niteliği de taşıyan uzun vadeli fibo seviyeli ve indikatörlü çalışmamı inceleyebilirsiniz. 408 falandı gram yapmıştım onu ve 400 ün çok güçlü oluşunu anlatmıştım, terstekilerin ellerindeki mala sahip çıkmasının çok doğru olabileceğini söylemiştim, inceleyebilirsiniz, şu an o analizim de çalışıyor ve zaman geçtikçe 400 ün aşağısına sarkması zorlaşıyor.

Bu STOP LOSS un önemi konusunda teorik olarak formüllerle vs mantığını anlatan ve gerçek hayattan örnekleri içeren bir video hazırlamayı bile düşünüyorum sosyal medyada. Buna yönelik içerikler de paylaşmayı düşünüyorum sosyal medyada yazılı şekilde. Ama fişekçi veya şelaleci olmadığım için insanları objektif şekilde bilgilendirdiğim için önümü keseceklerdir ben böyle yürürken muhtemelen. Yine aldı başını gitti yazım :)

Tek isteğim like butonunu çökertmeniz ve duacı olmanız bana, yanınızdayım..

1BeğenmedimŞikayet

MelisBen ()

Keşkeleri hiç sevmem ama keşke 520 de bari stop los koysaydım.. Ama tahayyül bile edemezdim buralara düşeceğini, uzun vadeli düşündüğüm için içim rahattı.. Ama rahatımızı fena kaçırdılar :=)

0BeğenmedimŞikayet

Istanbul___34 ()

İşte olay tamamen budur.. Üzerine diyecek hiçbir şey yok. Sloganımızı tekrarlayalım. STOP LOSS hayat kurtarır. İster sabit stop, ister bant hareketli, ister iz süren vs vs. AMA SONUÇTA STOP LOSS kullanmadan bu piyasalarda yola çıkmayınız ve sevdiklerinizi STOP LOSS kullanmaları konusunda uyarınız :)

Volkanata için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

iki kez stop oldum. biri 1669 u kirdiginda biri de 1921 i kirdiginda. ikisinde de 5 bin civari zararla kapattim. hiç pisman olmadim. güvenli yerden tekrar alip zararimi kapattim. stop olmasaydim bir kez 385 ten aldigim 364 e kadar düstü o hadi neyse sadece uykusuzluk ve endiseden kacinmak icindi.500 den aldigimi stop olmasaydim 120 bin zarar olacakti. güçlü destekler kirildiginda stop olmayi da alim yapildiginda karar olarak koymak ve uygulamak lazim.

0BeğenmedimŞikayet

Istanbul___34 ()

Rica ederim ben buradayım herşeyi sorabilirsiniz :)

0BeğenmedimŞikayet

Istanbul___34 ()

480 den alırken işte STOP LOSS 470 460 falan konmalıydı sağlık olsun. Yalnız ben STOP LOSS u her bir işlem için ayrı olarak belirtiyorum, 412 değeri sırf bu çalışmamız için geçerli, apayrı yerden aldığınız işlem için değil. Yanlış anlaşılmak istemem faydalı olalım derken herşey çorba olsun istemem. Aman dikkat.

0BeğenmedimŞikayet

Ziynetçi_56 ()

Gram artıran zararda değildir zaman kaybı olur sadece

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum