Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0762 09:55:14
EUR 34.7883 09:55:14
USD 32.3013 09:55:14
ALTIN ONS $2314.3550 09:55:14

Grafiği gönderen: Istanbul___34

Günaydın herkese. TP1:420 birinci hedef seviyemiz gelmiştir. Hayırlı uğurlu olsun. STOP seviyemizi iz süren şekilde ben şu an 412 ye yükseltiyorum, girdiğim iki parçanın yarısını kar ile satıyorum ve diğer hedef seviyemizi bu şekilde 428de bekleyeceğiz. Şu an %1,94 kar yazdık güzel bir başlangıç oldu.

Yorumlar (70)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Istanbul___34 ()

Yurt içindekilerin dövizi bozdurduğu anlamına geliyor, d oları düşürücü etki yapar, ama yapılan her şey fiyata zaten yansımış oluyor :) Haber akışlarını da önemserim ama teknikçiyim ben daha çok :)

dünyaye için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dünyaye ()

takiptesiniz. yurt içi döviz mevduatlarının azalması ne anlama geliyor ve doları nasıl etkiler?

Istanbul___34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Istanbul___34 ()

Şu an buna yönelik hesap açmadım orda daha. Açınca mutlaka paylaşacağım.

1BeğenmedimŞikayet

Istanbul___34 ()

Teşekkür ederim

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dünyaye ()

yuoutube adınız nedir ordan da takip edelim. teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Takip ederiz begeni verip desdekleriz başarılar dilerim

3BeğenmedimŞikayet

Istanbul___34 ()

Çalışmalarım oldukça paylaşıyorum. Takibe alabilirsiniz beni. Analizlerimi ve yorumlarımı hep beğenirseniz sevinirim. Yaıkında sosyal medyada resimli ve videolu içerikler paylaşmayı düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

dünyaye ()

yeni hedefin kaçtan alıp kaçta çıkmak

0BeğenmedimŞikayet

dünyaye ()

ne zaman tekrar alım yapacaksıniz

6BeğenmedimŞikayet

Istanbul___34 ()

Günaydınlar herkese, 412 den girdiğimiz 2x parçanın x parçasını 420 den hedeften satmıştık. Diğer x parçasında 412 den STOP oluyoruz. Ve işlemlerimizi kapatıyoruz. x parça %1,94 kar, x parça da ne kar ne zarar ile çıkmış oluyoruz. İlk işlemimizi bu şekilde noktaladık. Neler yaptık sözlerimizde durduk mu ? Fişekçi veya şelaleci olmadan analizimi yaptık, SL ve TP değerlerimizi belirledik ve yaptığımız oyun planına sadık kaldık.

Beğenirseniz sevinirim analizlerim ve bilgilendirme çalışmalarım devam edecek yanınızdayım.

0BeğenmedimŞikayet

Sahra_sultan ()

Ben varım ve memnun kaldım

MelisBen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sahra_sultan ()

Ben geçtim ve kar güzel

0BeğenmedimŞikayet

Ayaz26 ()

Başka cevap verende olmadı galiba?

0BeğenmedimŞikayet

Ayaz26 ()

Hemde nasıl. Sorunuzun cevabı malûm ama maalesef...
Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet_poyrazz ()

kardeşim bana yardımcı olabilirmisin

0BeğenmedimŞikayet

Denzer ()

Abi yine dusuyor kaca kadar gider sizce

0BeğenmedimŞikayet

Istanbul___34 ()

Kesinlikle.. Her enstrümana girilebilir aslında ama panikle hırsla olmamalı. Neden bu kadar çok enstrüman oldu? Çünkü birinden diğerine atlatmak hepsiyle göz boyamak girdaba çekmek istiyorlar ky yi. Birinden bıkan diğerine geçsin vs diye. Sayı arttıkça her birinin takibi zorlaşıyor vs. G ram dip analizimde bundan da bahsettim onu inceleyin lütfen ve ileri vadeler için oradaki fiboları kullanabilirsiniz destek direnç şeklinde.

0BeğenmedimŞikayet

MelisBen ()

Aynen katılıyorum, en iyisi anlamsız maceralar içine girmemek.. Bitcoin e geçip paçamı kurtarayim derken, elden avuçtan tamamen olmayalım...

0BeğenmedimŞikayet

Istanbul___34 ()

Çok iddia var ortalıkta. Ben de btc yi çok duyuyorum ama henüz el atmadım ona. Balon olup patlayabilir zamanında olmuştu öyle. STOP LOSS yine şart :) Şimdi mesela kıymetli madenlerden zararına çıkıp ona girilse bu sefer kıymetli maden yükselip btc düşse insanı iyice üzer. O yüzden pusuya yatıp hep iyi plan yapıp hareket etmek lazım.

0BeğenmedimŞikayet

MelisBen ()

1 yıl içinde nasıl bir yol aldığına baktım Bitcoin grafiğine, o nasıl bir yükseliş hiç mi düşmez sürekli yükselmiş.. Aranizda Bitcoin de olan var mı? Altın bizi yarı yolda bıraktı.. Bu Bitcoin çıkalı acaba altının pabucu damamı atıldı?

0BeğenmedimŞikayet

Sportteacher_ ()

Doğru faiz kötü bunu herkes biliyor ama eli mahkum zaten kimse öneri veren yok herkes kolay olanı seçiyor eleştri

0BeğenmedimŞikayet

Istanbul___34 ()

Bence de :)

Rmzhzr09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Ee öte tarafta ihracatçı ağlıyor doları yükseltin diye. simdi mb böyle yaparak döviz borçlarını mı ödeyecek yoksa vatandaşı mı memnun edecek? Tabiki bence, birincisini yapacak

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet1928 ()

Isı de kardeş sadece dolar alınca mi dolarizasyo oluyor..

0BeğenmedimŞikayet

Istanbul___34 ()

Merkez Bankasının VIOPta aynı yatırımcı gibi yer alıp işlem açmışlığı var doları açığa satmışlığı var :) Herşeyi yaparlar kafaya takarlarsa, şunu şunu yapamazlar yok artık asla diyemem. papaz brunson olayından sonra ağustos 2018de yapılan duyurusu şöyleydi merkez bankasının. Gerçekten çılgınca şeyler olabiliyor.

31 Ağustos 2018

BİST VİOP Nezdinde Türk Lirası Uzlaşmalı Vadeli Döviz Alım- Satım İşlemleri Yapılmasına İlişkin Basın Duyurusu
Döviz piyasalarının etkin işleyişine katkı sağlamak amacıyla, Bankamız bünyesinde gerçekleştirilen Türk lirası uzlaşmalı vadeli döviz satım ihalelerinin yanında, Borsa İstanbul A. Ş. (BİST) nezdinde faaliyet gösteren Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası'nda da (VİOP) işlem gerçekleştirilebilecektir.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

kyumcu_ozturk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Yok mahmutçugum baska çaresi kalmadi

0BeğenmedimŞikayet

eşyaa ()

o zaman doları serbest bırakacak millet tersten kurtulup satacak.

0BeğenmedimŞikayet

Trc_2 ()

Kardeşim şimdi sosyal medya dahil hertürlü enstrüman kullanılıyor taki ters dolarizasyon oluşana kadar hergün devam yani kısacası elinizdekileri çıkarın diyor ama kimsenin niyeti yok bakalım neler olacak ons ufaktan yürüsün şimdilik sabırla izliyeceğiz. ytd

_delioglan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Daha önceki mb başkanları maalesef çok pasifti bu adam işi biliyor oyunu gerektiği ğibi oynuyor

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Engincan06 ()

Doğru diyosun "kare, flosa" karşı rest çekiyor...
Evet haklısınız çok iyi oynuyor..
Siz de çok iyi oynuyorsunuz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum