Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0649 09:08:32
EUR 34.7294 09:08:32
USD 32.5907 09:08:32
ALTIN ONS $2308.0100 09:08:32

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Maalesef dün den beridir 27.50 üzeri kalıcılık sağlayamıyoruz, izin vermiyorler, kalıcılık sağlanamaması durumunda teknik grafiğe göre ben Dört saatlik gümüş ons'ta 26.50 lere doğru düzeltme desteğe çekilme olmasının doğal olarak beklerim. Hayırlısı, bereketli kazançlar.

Yorumlar (66)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Amramr ()

Tamam inşallah teşekkür ederim. Kuveytte de var mı acaba

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

biraz önce paylaşmıştım tekrarlamayayım, profilimde var.

derviş1985 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_gümüşcü___ ()

Mrb ozel kur icin velli bir tllimidi varmi acaba

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

T finansta makas araliginiz kaç sizin kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Silver_Line ()

Hocam işlem yaptığım banka için referans almak açısından soruyorum. Vakıf katılımda bu makasta özel kur alabilmek için alt limit nedir.

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Benim çalıştığım T. Finans ve V. Katılım bankalarında özel kur tanımlaması var @Amramr arkadaşım.

Amramr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_zahir_ ()

Aynı seğmentteyiz hocam. Yalnız ben talep ederken onslardan bahsetmemiştim. Samırım ondan ben de fazla.. Çok teşekkürler.

1BeğenmedimŞikayet

Amramr ()

Hangi bankada özel kur var

0BeğenmedimŞikayet

_zahir_ ()

Türkiye Finans en az 450 bin ve 50 bini katılım olacak şekilde istiyor. Ve tutar arttıkça seğmentlere ayırmuşlar. Bana söylenilen 1.5 milyona 1. seğment yapıyorlarmış. Biraz da kişinin bastırmasına bağlı; Örneğin; Türkiye Finans resmen müşteriye yapışır bırakmaz. Para çekim işlemlerinde de âdeta inletir. Sanki tüm personel tek kalemden geçmiş gibi kasalarında para olsa bile uğraştırırlar. Kuveyt Türk daha esnek.. Yalnız en kalite mobil uygulama tfx diyebilirim. Benim yaşadıklarım bu şekilde..

alihocadeu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Özel kur var evet, Anlık olarak;
gümüş gram:6.2701 - 6.2987,
gümüş ons : 0.8850 - 0.8886

_zahir_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_zahir_ ()

Hocam bunun farkındayım; Hesapdaki tutar hamd olsun az sayılmaz. Siz de özel kur var mı? Ben de özel kur olmasına rağmen şu an makas "55" , yani sizin vakıf katılım gibi.. Aslında gram/tl ile gram/gümüş arasındaki makas farkınıda yazsanız bir tahminde bulunacağım. Mahsuru yoksa..

0BeğenmedimŞikayet

ghostcrow ()

bazı bankalar 100bine bir kademe 250 bine 1 kademe 500 üstü şeklinde kur tanımlıyor ama şube ile görüşmeniz en doğrusu. ben 100bine almıştım zamanında şimdi şubeyle çok çalışınca bu hafta bir üst gruba almışlar gümüş ve dolarda makas 2kr civarı benim

0BeğenmedimŞikayet

alihocadeu ()

Teşekkür ederim

Furkan_14 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Furkan_14 ()

Ben dün yaptırdım yapiyo şubeye gitmeniz lazım

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim2645 ()

Vakıf katılım yapar, şubeye giderek müşteri temsilcinizle görüşün

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Hiç bir bilgim yok, maalesef siz lütfen kendi bankanızda ki müşteri temsilciniz ile görüşün, yardımcı olabilirler.

0BeğenmedimŞikayet

alihocadeu ()

120 bine özel kur yaparlar mı peki ? bilginiz var mı?

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Evet, aynen yatırım tutarının büyüklüğüne göre, müşteri hesap kullanımına göre vb. değişiklik gösteriyor.

Bal_Abbas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uzakdogulu34 ()

Bende de 0.88 yag usd. hic memnun degilim. tfx Nasip olur da çikarsam bankayı degistirecegim... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bal_Abbas ()

Parasina gore yani?

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Anlık değişiklik gösterebilir, sizin yatırım tutarınız ile bir başka arkadaşımızın yatırım tutarı farklı olabilir, kısa ca bankalar alım- satımda herkese aynı makas uygulanmıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Bal_Abbas ()

Ben tfx parite 0.8855-0.8902 nasıll oluyor bu anlamadim

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar @_zahir_ arkadaşım, dönem dönem bura da arkadaşlarımız farklı bankaların işlemlerinde uyguladıkları makasları paylaşıyorlar, çok farklılıklar gösterebiliyor. kişinin bankada ki hesabındaki yatırım tutarına göre çok değişkenlik gösterdiği için benim veya bir diğer arkadaşımın işlem makası sizi yanıltabilir. Yine de paylaşayım.
Bende TFX şu an YAG/USD= 0.8869 - 0.8913
Vakıf Kat. 0.8881 - 0.8939

_zahir_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_zahir_ ()

@uzmn hocam Siz de TFX için altın ons ve gümüş ons'un makas aralığı şu an için kaç görünüyor? Teşekkürler..

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar @Arslan_Bey arkadaşım, sormuşsunuz TFX te usd ile alım yaptığınız da zaten gümüşü ons olarak almış oluyorsunuz. TFX'te evet ons satışı var

Arslan_Bey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_D_ ()

dostuum hangi bankadasınız, ons ile alım satım emri girebiliyormuyuz

Hyusuf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Selam. Az önce bahsettiğim elimdeki tek parçayı .8840 USD üzerinden çıktım. Şu an full USD tim. Alttan tekrar çıkış yağptığım parça için 0.85 den emir girdim ama 0.87 mi girsem nedersiniz?

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Tabi her zaman için kademe alım ve kademe satım işlemi önemli,

0BeğenmedimŞikayet

Arslan_Bey ()

Yada bı kenara yazıyor @uzmn hocam

aRmaA için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Selam. Ben de sizin gibi USD üzeirnden işlem yapıyorum. Halen 1 parça ani %25 gümüşüm var. Diğer 3 parça için girdiğim alım emirleri
0.8320
0.7900
0.7600
Bu şekilde. Nedersiniz?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum