Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 04:15:37
EUR 34.9839 04:15:37
USD 32.2051 04:15:37
ALTIN ONS $2414.8350 04:15:37

Konu: Altın ons

Tedbiri elden bırakmayın!

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Yarın cuma yarınki kapanış daha bi önem kazandı gibi hocam ne dersiniz.

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

1683 benim sihirli rakam buralardan donsede gorülmuş sayarım artik %1 onemli degildir ama o seviyeye gelirde kırarsa yıkılır gider..

Dielife için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

3 hafta önce paylaşılan alt yorumdaki grafik hedefine ulaşmıştır arkadaşlar. Umarım dikkate alanlar olmuştur. Cümleten hayırlı geceler dilerim. Hayırlı cumalar.

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Rica ederim. 169x ters bayrak formasyonunun hedefi. Ayrıca başka bir formasyon ile beklediğim başka rakamlarda var onuda şimdi paylaşıcam. Aslında paylaşmıştım zaten güncel halini paylaşıcam.

kardankadın için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kardankadın ()

teşekkür ederim okudum. 1600. xx leri öngörüyorsunuz anladığım kadarıyla

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Yorumu grafiğin alt yorumu ve onun alt yorumunda mevcut.

kardankadın için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kardankadın ()

yorumunu yapar mısınız?

2BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Alt yorumu bir güncelleyelim artık.

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Cümleten hayırlı akşamlar arkadaşlar.

Alt yorum ve onun altyorumunu güncelliyorum. Her iki paylaşımımda da uyarıda bulunmuştum. Sonuç olarak fiyat beklendiği yönde ilerliyor.

Grafikteki kırmızı kanala bağlı herşey. Ons ikili dip mi yapacak yoksa burayı kırıp geçecek mi birlikte izleyip göreceğiz. Kırması durumunda düşen kanal desteğine kadar gitmesini bekliyorum. Dolar ile alakalı görüşümü belirtmiştim. Profilimde grafik olarak mevcut.

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Alt yoruma istinaden...
Ufak tefek yükselişler sizi cezbetmesin. En dipten alacaksınız diye bişey yok. Temkinli olmakta fayda var.

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Hahaha dahada düşecekmiş :) bide sana diyo hee :))

0BeğenmedimŞikayet

n3mesis ()

tamam üstad bekliyorum da 530 dan satmadık ya pismanlıgı içimde işte

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

alıcak malmı arıyon :)

Bilge_adam_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

evet melesef öyle oluyor:(

oktay_87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bilge_adam_ ()

Cümlemizden allah razı oldun gardaşım. Şükür bende iyim . bakınıp duruyorum işte :) ne yapalım

1BeğenmedimŞikayet

oktay_87 ()

Haklısınız hocam insanlara 10 kere kazandır senden iyisi yok 1 kere kaybettir senden kötüsü yok. futboldaki kaleci gibi adeta :)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

günaydın allah razı olsun şükür sen nasılsınnn

Bilge_adam_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

aynısını bende yaşıyorum ne diyecegimi şaşırıyorum dolaylı yoldan anlatmaya çalışıyorum durumu aynı senin söylediklerini anlatıyorum bende :) hele birisi 500 den falan alıcakdı dedim aman ne yapıyon altın 540 oldu bana bozuk attı aldırmadın bana gibisinden :) şimdi bilader iyi yapmışım alsaydım ben onu satmazdım diyor şimdi çok isdiyordun altın almayı al dedim de bana dahada düşecekmiş diyor :=)) en güzeli karışmamak kimsenin işine

0BeğenmedimŞikayet

Bilge_adam_ ()

Gardaşım günaydın nasılsın :)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

sen çekirdek çitleyip izlemen gerek, buralardan heyecan arayıp malını kaptırma kardeşim..

n3mesis için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

n3mesis ()

üstad benim vade sorunum yok. sadece 530 larda satmamanın pismanlıgını yasıyorum. şimdi satarsam vergi ödeyip yarın bir gün aynı gramı yerine koyamama derdindeyim.300 ort ile bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Hocam inanın bugün arayanlar oldu gram yükselmeye başladı alsam mı vs diye. Biraz yukarı oynama oldu bir çok kişi gördüğüm kadarıyla aceleci davranıyor. Herkez dipten alma derdinde. Bende yön olarak bi değişim gözükmüyor tepki olarak kalabilir dedim. Ama uzun vadeciysen kötü yerler değil karar sizin dedim. 430 ları dip görenler girdi 415 ler geldi 415 i dip görenler girdi 405 ler geldi.

1BeğenmedimŞikayet

Almina35 ()

Teşekkür ederim kardeşim

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Hepsi progilimde yqziyor kardesim gun ici ve hafta sonu bunlarla ilgili paylasimlar yaptim göz atarsin isdersen

Almina35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Almina35 ()

Nereye kadar inebilir sizce birde tepki kaçtan bekliyorsunuz acaba?

0BeğenmedimŞikayet

firat58 ()

İnşallah akıncı

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Tepki bitince tekrar bir dusus.

Almina35 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Aksam ustu saatlik grafikde 1836 hedef direnc bolgesi demisdim bu noktalardan donuş olabilir gibi. 419. x gramda tobo hedefi vardi ama sanki orda 425 belkide 433 kadar tepki gelebilir ama anq resimde hic bir bozulma yok bende sabrın sonu selamet olacakdir..

0BeğenmedimŞikayet

Almina35 ()

Gram için düşünceniz nedir acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Zamamn öngörüm yok malesef sadece hedef var bende zamanini piyasa belirler bunu bilmek zordur. Satma işide sizin bileceginizz bir konudur yaptiginiz kar size yeterli gelirse yada teknik acıdan bakanlar icin sat sinyali geldiginde satıs yapar.

n3mesis için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum