Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 23:19:45
EUR 34.7748 23:19:45
USD 32.4684 23:19:45
ALTIN ONS $2337.9850 23:19:45

Konu: Yenı Olusummu-66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş

4h Grafıgınde ; 5.92 den alınan ıvmeyle baslayan tepkı yukselısı 50 ve 200 EMA degerlerının kesısmesıne sebep oldu.
Bu kesısme su an kırmak ve kalıcı olmak ıcın cabalanan 6.21 dırencıne tekabul edıyor.

Şayet bu dırencı kırar ve kalıcı olursa daha onceden belırttıgım ve hafta sonu degındıgım beklentım olan tepkı yukselısı, yerıne kalıcı bır trende bırakabılır ve 6.36-6.49-6.63 dırencını zorlayabılır.
Volalıte yeterlı olmazsa bu dırenclerden bırıne takılabılır.

Saygılar...

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Ümitler beyhude diyoruz yani :) hayırlısı bakalım,1760 ları beklerken 1830 lardayız, umarım tepki olarak kalmaz.

Beyhude_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyhude_ ()

Asya alım yapmaz ancak satmasını bilir

şahin_şahin1 için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Kırdıgı her dırencı, onslar ve gr/tl ler olarak kıracagını soylemıstım,
yazdıgınız yorumda dıkkat cektıgım rakamlar , yukselısın tepkı degıl yukselıs trendı olması ıcın gereklı oldugunu belırttım.

Kapanısı ızlıycez, kapanıs olumlu olmaz ıse asya satıcılı hareket edebılır. Kapanısa bakıp tekrar degerlendırmek daha saglıkı olacaktır.

şahin_şahin1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ö_F_Tuğcu ()

@Çarmıklı teşekkür ederim faydalı paylaşımınız için

Çarmıklı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Döner mi diyoruz? , gün içinde kıramaz denilenleri kırmış olmasına karşın.. asya alımla gelse mesela.. Emeğe Like.

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

4 saatlik fiyat hareketinde oluşan her mum bir bardır. 1 saatlik grafiğe bakıyorsanız 1 saatteki fiyat hareketinden oluşan mum bir bardır. Kısa vade için büyük resmi 4 saatlik mum gösterir. geçmiş beşinci dalga boyları 4 saatlikte ortalama 60 bar. 24 saat/4 saat=6 bar 60/6= 10 gün. 28,50-29arası için 5 in birinin zirvesinden 4 ün bittiği noktaya fibo çekilir.1,618 fibo 28,5-29 arasını saygılar

Ö_F_Tuğcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ö_F_Tuğcu ()

@Çarmıklı ustam bu 60 bat dediğiniz nedir? bir de 4 saatlik ortalamaya göre Elliot dalgalarını nasıl ayırmış oluyorsunuz.4 saatlikte her artış ve akabindeki düşüş (yeşil tepe ve kırmızı çukur) 1 elliot dalgası mı sayılıyor. Ve bu 28
5-29 dolara ulaşmasını nasıl hesaplıyorsunuz. Cevabınız için ve faydalı paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Mormo ()

Emeğine sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

kaptan_44_ ()

Emeğine Sağlık abi @66vip

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Emeğine sağlık teşekkürler takipteyim

17BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt yoruma ilave olarak,

1936.80 dırencını 21 mumunda kıramadı,1827 ustu olumlu ancak sıkıntılı,

6.36 gumus ve 418 gr Altın ustunde 21:00 mumu ıle kapanıs saglayamamıs olması tepkı yukselısı oldugunun bana gore gostergesıdır.

Kapanısı ızlemek gerek, ancak bır dırencten donme ıhtımalı bana gore guclenmıstır, Kapanısı ızlemek ıcın burda olacam, sımdılık hayırlı geceler.

ALLAH'a emanet olun.

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

İnşallah faydalı olur herkese. Hayırlı akşamlar.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Bill Williams kendi deneyimlerini 0llsen osilatörü ile birleştirip 3. Ve 4. Dalgayı kolayca tesbit etmiş hocam. Şu ana kadar inanılmaz etkili. Bu benim eğitimden sonra ilk sınavım. O yüzden sonuçlarını birlikte görelim diye yazdım. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Normal zamanlar yasamıyoruz, o yuzden Ellıot bırkac sonrakı hamle oldugundan yayınlamadıgım ama calısmasını yapıp ızledıgım bır kac calısmamda dogru sonuca ulasamadım.
Takıp edıyorum ancak ellıot yayınlamıyorum, sızın soyledıgınızı kendımce bır calısma olarak olusturup takıp edıcem kardesım, bılgı ve degerlı goruslerınız ıcın tesekkur ederım. Saygılar...

5BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Hocam sizi uzun süre takip eden ve iyi niyetinizi taktir edenlerdenim. Size tavsiyede bulunam. Ben aldığım eğitimle yeni bir tek nik öğrendim. Sonuçlarını birlikte takip edelim diye yazıyorum. Gümüş 4 saatlikte 30 USD ile 3. Elliot dalgasını tamamlayı 5.90 ile düzeltmesini yaptı. 5 Elliot dalgasında.6.20 ile 5 in birini geçti. 5 in üçü ise 28,5-29 arası gerçekleşecek. Bunun düzeltmesi de muhtemelen 6,33-6,37 olacak. Ortalama 60 barda 5. Dalga tamamlandığı tahminen önümüzdeki için hafta 32. USD civarı düzeltmeye gidecek. Bu değer 3. Dalga zirvesinin 1-1.25 fibo değeri. Sonra 5.75-5,80 düzeltecek görünüyor. İzleyip görelim saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

yivcik ()

Teşekkür ederim Allah razı olsun abi

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@yivcik @Lawyer61 @heros 21:00 mumunda bır deneme daha yapabılır, yukarı yonlu kıramaz ıse tepkı yukselısı demektır, bır deneme daha yapmak ıstıyor goruntusu mevcut cunku dustukce her rakamdan alıcı buluyor volalıte ıyı

yivcik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yivcik ()

Hocam hoşgeldiniz 27.50 ons geçilemiyor dönüş olurmu tekrar

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

yukselis feyk mi azizim?

0BeğenmedimŞikayet

Lawyer61 ()

Hocam teşekkürler Allah razı olsun. 19 mumuna göre tepki yükselişi mi şimdi bu?

0BeğenmedimŞikayet

OkanNako ()

Kardesim 19 daki mum nasil oldu acaba beklediginiz gibimi oldu
Ytd

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Hafta sonundan beri belırttıgım yukselıs gerceklesıyor, tepkı yukselısı dıye belırttıgımız yukselısı 4h de kalıcımı yoksa sadece tepkı yukselısımı karar verme asamasında demıstık,

Bekledıgımız dırencler ustune atması umutlardı ancak,19:00 mumu alt yorumdakı rakamlara gelıp gelemıycegını, tepkı yada kalıcı bır yukselıs olacagını gosterecek.

Tepkı yukselısı ıse alt yorumdakı rakamlara dıkkat cekmek ıstedım- kalıcı ıse 19 da alt yorumdakı rakamlar ustunde kapatmalı.

SAYGILAR...

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Usd bazlı yukselısler cabuk kar satısı getırır, ancak Ons bazlı yukselısler saglıdır ve trend belırler,

Onslarda dırenc ustu kalırsa abd acılıs sonrası, ıvme kazanabılır,

421 altında-6.36 da gumuste bu gun gorulebılır.

Yıne her zamankı gıbı usd destegı onemlı,

Onslara baglı olarak, bızım pıyasa kapanısı usd bıraz daha yukarı atabılır, tabı bu arada abd acılısı onslar ne olacak sorusu kafamızda, cunku abd tarafında kayda deger bır verı vs yok.

14BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Halen karar veremedı, Tepkı yukselısımı, yoksa yukarı yonlu trend baslangıcımı,

Tepkı yukselısı ıse;

Altın 417 den- gumus 6.24 u asıp 6.27 den donmelı,

Trend degıstı ıse;

Altın 419-21 demelı gumus ıse 6.36 yı kırıp kapanısı oyle yapmalı.

Bu gunku paylastıgım grafıklerde detayları- destek dırenclerı vs gorebılırsınız.

Saygılar...

1BeğenmedimŞikayet

Necimm ()

Emeğine sağlık hocam. Şu an 6.21 dönme ihtimali olabilir mis diye düşünüyorum. Ona göre şut cekçekeceğiz gümüşü ağlarla buluşturacağız

1BeğenmedimŞikayet

HKN2020 ()

@66vip emeğine sağlık dostum. Bende altın yanında, gümüşçü oldum ya hadi hayırlısı artık.

1BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Profil resmin çok güzel

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum