Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0815 03:24:33
EUR 34.9432 03:24:33
USD 32.2861 03:24:33
ALTIN ONS $2356.1400 03:24:33

Grafiği gönderen: SERSEFİL

⭐⭐SERSEFİL ()
Bitcoin
Piyasaya para gelmiş :)
Hepimiz nasipleniriz umarım :)

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Mu_ka ()

Piyasa zaten kripto paraya endekslendi beş katı değil belki de beş yüz katı olacak ileride o kesin ama ona göre de sürekli coin sayısında da artış olacak. Ama kazanma şansı kaybetme şansından daha az olacak. Çok yüklü bir yatırımın yoksa yada tecrüben yoksa

kompedan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Ben sayıları örnek olsun diye verdim kardeşim sayılara takılma. Ha geç değil hala girebilir o 5 katı para bu piyasada olmaz diye birşey yok

Mu_ka için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mu_ka ()

30 alt coinden kazanılan parayı 150 alt coinden kazanabilmek için o paranın en az beş katı daha para girmesi lazım

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_0 ()

Herkes 50k konuşuyor fakat 40800 kapanışı şart eğri oturup doğru konuşayım gelmeden bir halt olmaz gelirse de 50k ile de kalmaz fomo başlar zaten o fomo bile 10k daha yaptırır btc ye siz bu verdiğim rakamı takip edin lütfen ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mu_ka ()

Üzülmekten yana sorun yok üzülmem gümüşte aşı haberiyle birlikte 35 bin zarar gördüm başka yerden çıkar buradan giderse sadece bir bilenin de fikrini almak istedim. Teşekkürler bilgi için

Crypto_0 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_0 ()

Yok dostum öyle deme zarar etmenizi istemem para kolay kazanılmıyor kurda kusa kazancımızı yem etmemek lazım sen yine de her olumsuzluğu düşün ihtiyacın olmayacak gözden çıkardığın parayla vade sorunun olmadan işlem aç terse dönerse aylarca süründürür bu piyasa tehlikelidir ytd

BRAVEHEART1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BRAVEHEART1 ()

Aynen Ustam ben senden razıyım gelecekse zarar senden gelsin ben yine çalışıp kazanırım Sivas Kangal gibiyim şükür:)))

1BeğenmedimŞikayet

Crypto_0 ()

Haklısın abi dertlerinin ne olduğunu biliyorum dert olmaya devam edeceğim bir süre haberleri olsun :))

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_0 ()

Kardeşim anladığım kadarıyla düşerse üzüleceksin güvenemiyorsun da ya yarım sat ya da gün kapanışını bekle 40800 de veya üstünde kapanış gelirse olumlu olur fakat tek bir kapanış yeterli değildir diğer gün kapanışı da verdiğim seviyede olmalı ozaman teyit gelmiş olur tamamen pozitife döner içimiz en azından teknik olarak rahat eder ytd

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Eyvallah senden yana tereddütüm yok ama pusuda bir dünya adam var okuyorlar herşeyi ahahaahah

1BeğenmedimŞikayet

Crypto_0 ()

Biliyorum abi gayet iyi anlıyorum seni de adamına göre konuşuyorum bu arkadaşlar da sıkıntı yok merak etme :))

0BeğenmedimŞikayet

Mu_ka ()

Şu anda btc de ne kâr ne zarar aşamasındayım siz olmaydınız ne yapardınız devam mı bozar mıydınız sorumluluk tamamen bana ait elim sürekli bozmaya gidiyor ama şeytan bırakmıyor.

0BeğenmedimŞikayet

BRAVEHEART1 ()

Hocam ben al sat yapmadım düşünce korkup bozdum bir daha tövbe ! yoksa Cripto Usta ne yazdıysa geçen ay hepsi yukseldi

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Sen yinede fazla kalp çarpıntısı yaratma :)) iyi olur elden kötü olur senden bilinir. Sende biliyorsun birileri tepeden yakalanacak. Birileri sevinirken birileri üzülecek.

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Bu işte kazanmak hedeftir evet ancak bir taraftanda anaparanı kaybetmemekte kardır. İllaki birileri tavandan alıp terste kalacak bu yüzden sürekli sepet dememizin sebebi al sat ile kazanırsın fakat bir defa yüksekten alıp kaybettiğinde 10 al sat ta kazandığını bir seferde masada bırakırsın.

1BeğenmedimŞikayet

Crypto_0 ()

Abi doğru coin çok ama para da çok bu sefer :)) en kötü 10x denk gelir abi ben şimdi arkadaşların kalbi sıkışmasın diye 10 dedim yoksa ne hedefler varda sonra millet sallıyor sanıyor :))) ytd

0BeğenmedimŞikayet

BRAVEHEART1 ()

Hocam tek hayalim zarar olmasın doğalgaz faturaları internet sıcak çay ödensin vallahi billahi agzimi açmam)

1BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Sadece bir şeyi unutuyorsunuz. Evet x10 x20 x50 ler beklenir ancak bir önceki boğa koşusunda 30 altcoin varsa şimdi 150 altcoin var yani o x10 x20 ler eğer sepetinizde yer alan coinlerden bir ikisine belki denk gelir yani hesap yaparken yatırımınız 100 bin liraysa 1 milyon olacak diye hesap yapmayın. Mantık çerçevesinde olması gereken illaki olacaktır ancak hayaller kırılmasın kimse üzülmesin

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_0 ()

Est dostum ne demek her zaman :)) Orta vadeye geçersin alırsın sağlam bir kaç coin ohhh mis gibi kafa nasıl rahat bir bilsen :))ytd

0BeğenmedimŞikayet

BRAVEHEART1 ()

Kral Çok teşekkür ederim benim icin o kadar yazdın vakit ayırdin çok mutlu etin beni sağol varol bu sefer asla bozmayacağım . Sen düşebilir dediğin 40.800 altı cin nakit de bekliyorum al dediğin an alacağım

1BeğenmedimŞikayet

Crypto_0 ()

Daldan dala çok zıplamazsan doğru yerden kendine güzel bir sepet yapıp sabırla beklersen daha fazlası da olur Mart çöküşüne bir bak ben ondan sonra giriş yaptım x20-30 arası oldu benim şansım da paramın yetişmemesi oldu zaten yoksa o çöküşe büyük ihtimalle bende yakalanırdım :))) kısmetin varsa oluyor onuda es geçmeyelim :)) sence ben al sat yapsaydım sürekli olur muydu bu bence asla olmazdı yapamazdım al sat profesyonellerin işi ben kendimi o kadar profesyonel görmüyorum açıkçası o yüzden de geniş bir sepet yapıp belirli bir planla ilerledim hep en az 100 kat hedefim vardı belki daha fazlası bile olabilir kısmet bakalım hayaller Paris gercekler Somali olmaz inşallah :))) ytd

0BeğenmedimŞikayet

BRAVEHEART1 ()

Öyle birsey olsa nasip olsa offf hayali bile güzel Aslan hocam benim moralim tavan yaptı :))) Bütün mahalleye yemek ısmarlarım o zaman bennn

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Sagolasin hocam. Hiç es geçmedin. Eyvallah..

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_0 ()

Evet dostum aynen öyle

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_0 ()

Estf helal olsun yorulmuyorum fikir alışverişi iyidir her zaman sorabilirsin aklına takılanı sadece her zaman yardımcı olmamaya bilirim benimde bilemediğim çok şey var çünkü

Gümüs_baligim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BRAVEHEART1 ()

Hocam yanı 10 bin tl var ise 100 bin tl mi olacak x10 dediğiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Tamamdir hocam. Allah razi olsun. Birebir de cok yoruyoruz seni. Hakkini helal et

1BeğenmedimŞikayet

Losted6565 ()

Ben de sana bi like dostum eywallah :)

1BeğenmedimŞikayet

Crypto_0 ()

Aynen güzel takip tebrikler dostum sana benden bir like :))

Losted6565 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Crypto_0 ()

Degerli dostum yaşadım evet düşüş oldu da sonra yine yükseliş de oldu Btc girdiğinden sonra ayı sezonu başlamıştı ayı demek bir anda on binlerce dolar düşmesi demek değildir nasıl ki boğa düşe çıka ilerliyor ayı da öyle oluyor fakat şöyle bir durum var btc boğa sezonunu 200 dolarlarda başlatmış 20 bin dolara kadar gitmiş cme borsasına girdiğinde zaten final yapmıs bir btc söz konusu ve altlarda finalini tamamladı ozaman aynı şey söz konusu değil o durum farklı bu durum farklı bence ytd

Gümüs_baligim için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum