Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0709 16:55:24
EUR 34.6999 16:55:24
USD 32.3791 16:55:24
ALTIN ONS $2333.3300 16:55:24

Konu: 66vip-05.02.2021

⭐⭐66vip ()
Gümüş
Takıp ettıgım rakamları ve grafıklerı destek- dırenclerı belırttım, takıple faydası olacaktır.
Bu haftayı 402 ustunde Altın tl-1803 ustunde ons-5.98 ustunde gumus tl-26.37 ustunde gumus ons ve 7.02 ustunde usd kapatırsa cok uzun olmayan zaman dılımı ıcın hala umıtlı olacak ve kar almak ıcın ızlıyor olucam.
Ancak bu rakamlar altında kapanıslarla satıs baskısı bir sure devam edebılır.

Dayanagı olan her yorum degerlıdır.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

Ağzınıza sağlık @66vip

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ss4655 ()

Teşekkürler...

1BeğenmedimŞikayet

cetin36 ()

Hocam aizde Allah emanet olun

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Çok haklısınız hocam hakikaten o kadar güzel değerlendirme yapanlar var ki az önce bunlardan bir tanesine denk geldim

11BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Aslında Bıldıgınız Bır Tespıtı Hatırlatayım Istedım;

Burda cok yıldzlı olanlar, çok yazanlar, çok iddialı konusanlar(ben derım gelır- nokta vs gıbı) ve cok yıldzlılar çok bılıyormus goruntusu ve algısı var.

Oysa HIC YILDZI OLMAYAN yada 1-2 yıldzı olan o kadar yerınde tespıt yapıp olumlu analızlerde bulunan üyeler varki gıpta ıle okuyorum.

LİKE peşinde olup popilist yorumlarda bulunan ve yukardakı tarıfe uyanlardan cok kısılerın yorumlardakı tutarlılıgını ve tespıtlerının tutarlılık derecesını ızleyıp yorumlar takıp edilse daha ıyı olmazmı?

Dayanagı olan her ıkı yonlu tespıtede saygı duyulmalı, haber- verı yada teknıksız dayanagı olmayan yorumlara ıtıbar edılmemlı.

İlerleyen satlerde gorusmek uzere, ALLAH'a emanet olun...

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sevgılı altın in.
Hayırlısıyla bır hafta daha gectı, Hafta sonu hep bırlıkte hem gecen haftayı hemde onumuzdekı surecı degerlendırırz ınsallah.

ALLAH'a emanet olun,

Hafta sonu dınlenmeye sevdıklerınız ve aılenızle ıyı hafta sonları.

1BeğenmedimŞikayet

A29 ()

Sizce bu tepki yükselişimi peki ayrıca gaplı açılış gerçekten söz konusu mu

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

Yükseliş devam mı abı hatırladığım kadarıyla ağırlıklı gümüşteydin

12BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt yorumda yazmıstım:))

Grafıklerle, teknık rakamlarla onceden verılen bılgı ve ben bıldımcılerın yorumları,

Emege degıl LIKE ısteyenlerın karsılastırılması,

Emek 2 satır bır rakam yada cızılen grafıkler destekler haber ve verı akısları degerlendırılmesı

Herzamankı gıbı resmı cızen degıl de resmı araklayıp altına ımza atıp benım dıeynlerın sahıplenmesı,

Varken deger bılınmeyıp kaybedınce olunce ıstıfa edınce arkadan gelen ovguler,

Alıstık bızde zaten alısala gelmıs bu tur hareketlere,

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Kalekale ()

Hocam bi miktar 6 dan almıştım durum belli olmadığı için takviye yapılabilinir mi burdan varmı bi öngörünüz aceba

1BeğenmedimŞikayet

OkanNako ()

Tsk ler kardesim emegine saglik

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Avrupa pıayasaları kapanıs saatlerı 19:45 ve 21:30 qralıgına dıkkat,

Abd verılerının kırmızı gelmesı sonucu abd nın alım yapacagını yazmıstım, ALT yorumda da dıkkat cektıgım rakamlar ve grafıkte ısaret ettıgım degerler mevcut,

Halen takıpdeyım ve kapanısın haftaya baslangıc ıcın onemlı oldugunu dusunuyorum.

Gümüş için 66vip yorumu (6 saat önce) Cevap yaz
Konu: 66VİP- Korkulu Ruya

Gumus ons 26.37 saglam destek halıne geldı, altta 25,49 ustte ıse 27.08 var. Gr/tl 5,98 saglam destek konumunda 6,11 dırenc olarak saglam.

Altın ons
1779 saglam destek konumunda dırenc olarak 1818.97 sonrası 1927 dırenclerımız bız 1938 ustu kalıcılıkları ızlıycez.. Gr/tl olarak 407 destegı altında 402 saglam destek varken, dırenc 411,95 aracılıgı ıle 419,98 takıbımızde olan dırenclerımız.

Usd 7.07 ve 7.02 altta saglam destek ıken,7.14 ana rakam bızı 7.21 e goturur.

N. Agbalın rezerv acıklama ve ızleyeceklerı rezerv tamamlama planları onemlıydı ve etkılı olacak,
Bu gunku onemlı verılerı, abd acılısı ıle verecegı tepkı onemlı ama asıl gun kapanısı aynı zamanda hafta kapanısı oldugundan kapanıs rakamları bıze haftaya yonu gosterecek.

Kazancınız ve kararlarınız ısabetlı ve hayırlı olsun.

https://altin.in/66vip

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Hadi hocam be inşaAllah, like.

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bılgıyı onceden yazdıgınızda degersız gelır ılgı gormez,

Bılgı gerceklestıgınde de ben demıscımlerden zaten sıze sıra gelmez ve yıne deger gormez.

Gecmıs yorumlarımda sordugunuz soracagınız sorların tamamnına cevap bulabılırsınız.

Biraz dinlenmek ve izlemek gerek,

ALLAH a emanet olun...

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Abi önceki veri try verisi artıdan eksiye gelmiş hemde cok miktarda artıya çıkması olumsuz sanki buda onslara yarar mı tskler

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Abi veriler karışık kırmızı da olsa yeşil de olsa genelde beklentiye çok yakın
Fikrin nedir abi:)

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Grafık yerıne magazınsel bır yazı, yada bırınemı satassaydım acaba:)

siz yınede usd acısından TRY Hazine Nakit Dengesi (Oca) verısınıde takıp edın

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

yukselıs anlamına gelır hayırlısı bakalım ne kadar tepkı verebılecek

A29 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

merterbirader ()

Çıkış sanirim

A29 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

42hakan42 ()

Eyvallah ustad

0BeğenmedimŞikayet

A29 ()

Yani düşüş mü

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

USD Tarım Dışı İstihdam (Oca) < KIRMIZI

Diger abd 16:30 verılerde onemlıdır ancak asıl verı tdi verısıdr, abd acılısı olan bu veri, abd acılısında da neler olacagının asıl gostergesıdır.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum