Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 11:01:14
EUR 34.9839 11:01:14
USD 32.2051 11:01:14
ALTIN ONS $2414.8350 11:01:14

Konu: Ons önemli!

Görüldüğü üzre onsta daralan üçgen formasyonu ortada...

Dikkat etmemiz seviye ilk etapta 1788 seviyesidir. Buranın Altın da günlük kapanış yapmazsak bizim için iyi olacaktır. 1788 altında kuvvetli destek ise 1765 seviyesidir. Buranın altı uçurum zaten.

Acilen 1805 direncini kırıp ilk etapta 1825 ardından 1848 direncine gitmemiz lazım. Yoksa işler rayından çıkar.

Stoch indikatöründe 20 seviye altında kesişim gerçekleşti 4 saatlik grafikte.. Bu kesişim normalde yükseliş öncesi olur.

Rsı indikaatöründe de 25 seviye altına indik. Bu seviyeler normalde alım yapılabilecek seviyeelerdir.

İzleyip göreceğiz neler olacağını...

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Talhakgn81 ()

Hahaha :)) aminn

Renasko için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Renasko ()

Yüreğimiz sakat olmasın kardeş:)

Talhakgn81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Talhakgn81 ()

Sakat kaldıktan sonra ölmenin önemi kalmaz abi :))

0BeğenmedimŞikayet

Renasko ()

Vursunlar, ben kolay ölmem:))

0BeğenmedimŞikayet

Talhakgn81 ()

Hahahahahaha :)))

Mustafaizmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaizmir ()

Ya alemsin arkadaş:) gidecek yerimiz var o saatden sonra cep delik cepken delik kimsede almaz bir yere:)

0BeğenmedimŞikayet

Talhakgn81 ()

Cuma günleri genelde düşüş oluyor bakalım bugün ne olacak abi :)

0BeğenmedimŞikayet

Renasko ()

Cumadan umudum yok da pazartesiye devrettim umutları:)

0BeğenmedimŞikayet

Talhakgn81 ()

Valla bilemiyorum abi :) bakalım neler olacak geldik cuma gününe :)))

0BeğenmedimŞikayet

Talhakgn81 ()

Eyvallah abimm :))

Ahmetyentur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Renasko ()

Ben de en fazla 1775lere düşer diye umut ediyorum. Yoksa işimiz yaş. Fıstık gibi alım yeri daha milletten canını mi istiyorlar anlamadım :)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Guzel yorum

1BeğenmedimŞikayet

Talhakgn81 ()

1765 e kadar salabilir abi. Ondan sonra salmaya devam ederse pılımızı pırtımızı toplayıp gidelim abi :)

0BeğenmedimŞikayet

Renasko ()

Hadi çıkalım kıralım Taha kardeş :))

0BeğenmedimŞikayet

Talhakgn81 ()

Rica ederim abim ne demek

1BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Aynen ben sadece merak etim oyuzden benimde emtialar uzerinden girafikler uzerinden calisiyorum sagolasin

0BeğenmedimŞikayet

Talhakgn81 ()

Abicim emtia bazında bakma olaya. Borsaya yükleniyorlar. Sanal paraya yükleniyorlar. Emtia olarak bakmamak gerek. Bugün borsaların tamamına yakını artıda kapattı

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Ama cok düşmüş viks 37 lerdeydi gecenlerde 21 düşmüş emtialarda dusmus

0BeğenmedimŞikayet

Talhakgn81 ()

Korku endeksi abi. Yani insanlar parasını bir yere yatırmaktan korkuyorlar. O endek yükselirse düşüşler olur genelde. O endeks düşerse artışlar olur genel olarak

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Bisey sorayim bu viks nedir

0BeğenmedimŞikayet

Talhakgn81 ()

Eyvallah abim. Oğuz abiw görür :))

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaizmir ()

Tmm biliyorum sorusuna istinaden oguzu etiketlemeyi unuttum:) eyvallah...

1BeğenmedimŞikayet

Talhakgn81 ()

Hahaha :)) eyvallah abim benim :)

Dolarda umut yok. En azından şimdilik abi :)

1BeğenmedimŞikayet

Mustafaizmir ()

Ons mu daraldı içimiz mi daraldı çözemedim ya neyse hakkımızda hayırlısı artık:) emegine saglık dolaresde grafikte kafasına göre takılıyor herhalde:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum