Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 09:47:47
EUR 34.8238 09:47:47
USD 32.3379 09:47:47
ALTIN ONS $2301.8900 09:47:47

Grafiği gönderen: Bünyaminy

sn periyot ytd

Yorumlar (133)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ ()

Selemun aleykum @Periyot hocam
TL bekliyorum ne tavsiye edersiniz

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Ben şahsen 5.85- 6.05 bandına yakın her seviyeden alıyorum:)
Bakarsınız yanılırım daha da düşer terste kalmayın!

Gümüş2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Yazdım ama bir daha yazıyorum 25.3-26, bandı tam olarak rakam veremem şuan çünkü evde değilim! Ama belki de yanılırım, benim beklentim böyle... hayırlı akşamlar bereketli kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Şimşekkk ()

Hocam pazartesi salı günkü beklentiniz nedir? yukarı doğru bi atak yaparsa nerden satmamız gerekir?

ATLANTİSDEKİ_ALTIN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Ozamanin sartlari farkliydi kuresel piyasalarda nakit ihtiyacindan dolayi sicak para akisi icin toplu metal satislari oldu ama bu martta ne olur bilemeyiz oyuzden gelismeleri yakinen takip etmek gerekli

Meke07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meke07 ()

Gecen yıl mar ayindaki düşüşu bu marttada bekliyor musunuz

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2 ()

@Periyot hocam son bir sorum olucak lütfen cevaplarsanız çok sevinirim ben şu anda ful tl deyim alım yeri için en uygun nokta neresi sizce Bi yardımcı olsanız yanlış bir hareketle terste kalmak istemem

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Mart sonuna kadar alsat uygun yerlerden yapilabilinir ama martan sonra iyi bir analizle yapilmali alsat işi durumlar ne yönde hreket edicek dikkatli olunmali kalici olarak belirli rakamlar ustune gms ataga gecerse ozaman arkada tlde kalinabinir ama tabiki ogunun kosullari bakalim neler getirecek ona göre davraniriz yinede. Bol nasipler arkadasim

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Evet bence alsat işi riskli bu saatten sonra
Hayırlı akşamlar bereketli kazançlar size de...

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Evet bence 25.85 altı kapanışlar zor benim düşünceme göre...
Hayırlı akşamlar bereketli kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2 ()

@Periyot yani hocam artık 26 onsun açtı gelmezmi sizin dip beklentiniz nedir acaba

2BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Evet bende ayni dusuncedeyim gms 27 ons üstunde oldukca hatta isterse olmasinida eklemek istiyorum sert ataklara gebe olarak dusunuyorum ama onumuzdeki mart ayindan biraz suphelerim var acaba guzel derin bir inis gelebilirmi diye yanliz cok buyuk bir ihtimal var kesin gununu kestiremedigim uzerinde arastrma yapilip burada fikir paylasimlari yapilmasi gereken gms arkada tlde bircok kisiyi nezaman birakacak bu ihtimal oldukca yuksek bir ihtimal olup alsatciya grm eksiltmeye neden olacak arkada tlde birakacak bir hareket olacak bunun hakkinda beyin firtinasi yapilmali vaktimiz variken derim bol nasipler

-1BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Merhaba açılışla ilgili beklentiniz var mı acaba

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Dipler yükseldi tepelerde yükselecek inşallah...
En azından kendi adıma 32-33 bandına yakkaştığımızı düşünüyorum. Eski yorumlarımla beraber değerlendirmek size daha iyi fikir verecektir... Bu yorumum alt yorumu onlardan biri!
hayırlı haftalar bereketli kazançlar

KIZIL_ELMA05 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KIZIL_ELMA05 ()

merhabalar 32-33 kapısı kırıldı derken

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerine sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

OkanNako ()

Tsk ler Kardsim
ALLAH kolaylik versin islerinde

6BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

32-33 kapısı kırıldı!
27.85 üzeri günlük kapanış alınması durumunda yukarıya seri hareketler görebiliriz! Ara istasyonları geçen hafta yazmıştım aynı değişen bir şey yok! en kötü 25,3-26,1 ara bandına dokunmalı diye düşünüyorum:)
Arkadaşlar 1 hafta daha işlerim var, sayfaya pek giremem beklentim bu yönde fakat siz yine de iki yönlü işlem açmaya dikkat edin hayırlı haftalar bereketli kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Aynen öyle kardeşim acemi değilsin bence en azından doğru iz sürüyorsun haftalık kapanış önemli bakalım...

Çarmıklı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

eyvallah hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

@Çarmıklı alt yorumda

0BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

teşekkür ederim . amaç herkes kazansın.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Benden sana like

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Daha önceki yorumlarımda var zaten bu hafta da 26.80 üzeri kapanış alırsak zaten seri şekilde 32 ye gideriz. ytd
Seni bir kez daha tebrik ederim kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

TMT akademi

merterbirader için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

merterbirader ()

Eğitimi nasıl nerden aldınız acaba

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Tamam şimdi oldu Haftalık kapanış bize fikir verecektir
:)

1BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

biraz sabır trentte bozulma yok. Yoksa Elliot teorisi çöker.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

5. dalga 4 satlikte 60 bar civarında tamalanıyor. ortalama. buda 10 günlük hedef demek. saygılar bekleyelim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum