Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0706 22:51:10
EUR 34.8797 22:51:10
USD 32.5574 22:51:10
ALTIN ONS $2318.5000 22:51:10

Grafiği gönderen: Bünyaminy

sn periyot ytd

Yorumlar (133)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Akın3535 ()

Ustam dolar kuru düşük gümüşün dibi neresi zirvede onagöre degişiyor

Buciğer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Sağolun hocam:)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

genel düşüş beklediğimden değil diyelim düşüş trendini 1680 de bitirip önce kendileri almak isterse oraya kadar da gümüşüde baskıda bırakıp düşürürlerse burdan alıp yine 1-2 ay alım fırsatlarını kaçırmak istemiyorum yoksa vade sorunum yok 5 yıl sonra gümüş ons 115$ buda burda dursun ytd :D

Çermik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çermik ()

Altın çok düşerse öncellikle altın yatırımı yapan merkez bankaları batar, biz değil.
Merkez bankaları sattikça biz alacağız..
Onlar alıma başladığında güzel yerlerde onlara geri vereceğiz; ))

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Amin insallah. Valla kardesim temkinli olduktan sonra sagligini korursun panik alim satimi yok kacirdim firsati dersen once akil sagligindan sonra vucut sagligindan olursun. En dogrusu beklemek belirsizliklerde islem yapmamak. Ytd sen biraz alsatcisin ben senide uye degilken takipteydim sende arada riskli islem yapiyorsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Buciğer ()

Hayırlı bereketli kazançlar olsun en iyi kazanç sağlığımızı korumak olacaktır allah bereket versin

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

altin yok ben genelde gumusteyim bu reddit birde altin korkuttu yoksa hersey benim icin olumluydu ; )

Dxy yukselmesi us10y yukselmesi altinin yukselmemesi ve genelde haberlerde gumus ons 40 50 denmesi beni endiselendirdi. Hersey normal olsaydi suan gumus 23 lerde olsaydi benim hedefim belliydi grafik attim simdi nornalde onu bekliyordum.

0BeğenmedimŞikayet

Buciğer ()

Alladım sizi altın yanıltıyor elinizde altın varmı
Bende var no panik

0BeğenmedimŞikayet

Dinamitci ()

Eyvallah kardeşim tşk ederim ne yaptın işleri hafiflettin inşallah bu hafta aramızda olursun inşallah

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

O kadar ucuz olcak mi dersin ?
Ben sanmiyorum dolar 8.5 dan 20milyar dolarla 1.5 lira dustu adamlar 30milyar dolarla geri gider bu yil sonu bile 9.4 hedefim var dolarda.
Altin 2011den canagi tamamladi duzeltmeyi yapiyor duzeltme bittikten sonra yukselis hizlanir onunda canaktan sonraki min hedefi 2460 gibi birsey rasyonun da hedefi 2011 e bile gelse 31 lere geliyor 79dolar hadi iyi yonden bakalim oralar gelmedi
Altin 2360
Gumus 65
Dolar 2 yil icinde cift hane ytd.

Biz bugun dusus dusunuyorsak usta piyasa suan dusus gosterdigi icin yoksa dusunuyoruz. Valla altin 1900 ustunde olsaydi ben 35 de satip 26 duzeltmesi bekliyordum yoksa gumus bu etmez demiyoruz. Ytd

2BeğenmedimŞikayet

Buciğer ()

Uzun vadede
Çift haneler 2022
50 ons
Usd 9.5
Gümüş 15 düşünüyorum
Şimdi beni defe koyacaklar dipci arkadaşlar
Sen sordun ben düşüncemi yazdım
Ytd

Rasyo__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rasyo__ ()

Cigercı gümüş için görüşün nedir

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Normalde bu 6 ile bir ay onceki 6 ayni degil zaten sorun da burda. Onceden dolar destekliydi suan ons destekli ama yanindaki nerde yok temmuz dibinde. Gumus nerde agustos tepesinde. Burdan alan cikarsa karini yapsin ama riskli islem altin desteksiz cikamaz alici toplar sonra belki mart gibi olur bilemeyiz. ben zaten dolardayim dolar diyelim 10 oldu ons 20 oldu ben tl fiyatina bakmam alir gecerim. Dolardan terste kalayim uzmez ama ons uzer yazin bi kere satmadim eylulde 3 ay pisman etti. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

evet sayin atsiz. ben de cuma dusundum ayni seyi. ortalamayi 3.5 filan yapmisiz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Altin korkutmasa normalde 26 da alinirdi bi tur daha dusus bekledim o yuzden almadim kanal dibinden donseydi en azindan destekten dondu derdim ama altin bu sira olaylari cok bozdu yukselis kanalina bi turlu girmiyor buda bende derin dusus beklentisi olusturdu. Bakalim cikarsa artik 28 den aliriz cok onemli degil ama o derin dusus olursa sonrasi nasil olcak. Ben burdan 20 ye de inse yine de 35 hedefine ulasacagini dusuyorum ama cogu kisi 20 gelirse yukselis olmaz artik diyor bakalim ne olcak izlemedeyiz. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

Buciğer ()

Dolar düşüyorsa
Bizde elimizdeki gümüşün
Maliyetini kademe kademe düşürmek daha avantajlı olacaktır

1BeğenmedimŞikayet

Buciğer ()

Anlıkta oralardan almak zor olur bankalar fırsat vermez

Düşecek diye o rakamları ben beklemem
Niye dersen
5.80 6.80 arası
Kaç defa aldık sattık
Ben hesap yaptım
3. lira 20 kuruş kar almışız
Yani bugün kur 6.20 desek
3 liradan alıp 6.20 satmış
gibi olduk 6 kere alım satımda
Gümüşte dipleri beklemekten ziyade daha çok fırsatlar var değerlendirebilene
Kaç defa 6 nin altını gördü
Kaç defa 7 ye yakın yürüdü
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Hayırlı geceler bereketli kazançlar teşekkür ederim

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

32-33 lere gidecekse zaten band olarak 25,3-26,3 bandına dokunmalı, bu bandın neresinden dönerse dönsün fark etmez bence en dibi de bekkememeli zaten...
Hayırlı geceler bereketli kazançlar ve zaten dolar kuru düşük belki de daha da düşecek...

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

En azindan kiramasada kirar gibi yapar belki bi kac dk lik 24.9 gosterir cunku yukselis kanali 25.5 ytd

1BeğenmedimŞikayet

Buciğer ()

26.05 de sağlam destek var

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hocam söylediğiniz mantıklı teşekkür ederiz:)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Estağfurullah kardeşim hayırlı geceler bereketli kazançlar dilerim

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ ()

Teşekkürler sayın @Periyot sayfanın gülü

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bilmukabele kardeşim hayırlı geceler

Gümüş2 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

@Ömür_sermayesi_pek_azdır_
Önce nereye gidecek kestirmek zor, lakin 28 lere gidip,25 lere doğru sağlam bir silkeleme yapar diye düşünüyorum! iki yönlü işlem yapmak daha garanti olacaktır! hayırlı akşamlar bereketli kazançlar

Dinamitci için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Alım için iyi yerler hocam :)

1BeğenmedimŞikayet

Gümüş2 ()

@Periyot hocam varlığınız yeter çok teşekkür ederim sağolun

1BeğenmedimŞikayet

Dinamitci ()

S. a hayırlı akşamlar kardeşim msj görünce bana da yazar mısın pazartesi önce yükseliş sonra düşüş mü bekliyoruz yoksa önce 25.30 lara geri çekilip sonra yükseliş mi bekliyoruz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum