Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0827 12:46:36
EUR 34.9665 12:46:36
USD 32.2722 12:46:36
ALTIN ONS $2368.4850 12:46:36

Grafiği gönderen: RiCHiE__RiCH__

Tfx anlik

Yorumlar (126)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

toprak123 ()

Kuveytte emir gunluk 7 gunluk gibii limitli surelede

karpir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Şube ismi belirtmesem, yanlış anlaşılma olmasım ama sizin 7.5 katınıza alamadım.
Yok öyle bir şey deyip durdular.

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalçın6060 ()

Tarih belirtebilirsin ama hiçbirşey yazmasan otomatik 30 gün talimat alıyor

0BeğenmedimŞikayet

toprak123 ()

Abartma degil yasadigiimi soyluyorum once kuru tanimladilar parayi sonra yatirdim

Bedir_Kara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bedir_Kara ()

Hocam inanmayın adam hem yeni kuveyte geçmiş hem 20 binle mümkün değil

Doğaaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Neresi sizi bu kadar kızdıran

Doğaaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karpir ()

Evet ama sanki kuveytte emir bi süre sonra siliniyor demişti burda bi arkadaş benim 6 ay önceki emir duruyo tfx de

Yalçın6060 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bedir_Kara ()

20 bin liraya vermezler abartmayın millet bankaya musallat oluyor sonra 3 kuruş parayla

toprak123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Bunlar benimle dalga geçiyor o zaman. Sabah gidecem bu konuşmayıda gösterecem. Yapmazlarsa alırım paramı. İşlerimi fiziki yapar uzun vadeci olurum.

0BeğenmedimŞikayet

Yalçın6060 ()

Hemen hemen aynı o zaman kurallar

0BeğenmedimŞikayet

karpir ()

Kuveyti bilmiyorum tfx de 50 krş altı ve üstüne emir yok önceden girmediysen

0BeğenmedimŞikayet

Mert_712 ()

2 kuruş makasmi kuveyttenmi aldınız özel kuru gümüşte bende 4 kuruş

0BeğenmedimŞikayet

toprak123 ()

Normal subede

Zeyce için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalçın6060 ()

Kuveyt te % 10 barajı var aşağı ve yukarı emirlerde değilmi

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce ()

Nerde yaptınız bu işlemi faydalansak bizde

0BeğenmedimŞikayet

toprak123 ()

Bireyseldeki arkadasla iyi diyolog kurdum sagolsun en son 0.02 kadar cekildi makas

tersintersinde için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tersintersinde ()

ilginç, daha yüksek meblaya kırk takla attıran şubeler var. sizinki iyiymiş.

0BeğenmedimŞikayet

karpir ()

Bi de bu an tfc de 5.05 ve 7.15 emirleri Var onlar hep orda silinmiyor şu an ikisine de emir verilmez bi bakarsın bi geve ansızın biri tutar :)

0BeğenmedimŞikayet

Yalçın6060 ()

Çok az fark var siz söyleyince merak edip baktım ama haklısınız sert hareketlerde şahit oldum kur değişti yazıyor aldırmıyor veya sattırmıyor

0BeğenmedimŞikayet

karpir ()

Orda rakamlar Ne bilemiyorum ama sert hareketlerde kilitlendiğini makasın 15-20 krş lara çıkarıldığı için al sat yapamayan dostlar oldu burda o yüzden ben tfx den memnunum

0BeğenmedimŞikayet

Seko2929 ()

Anladım hocam teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

karpir ()

Ben de iki defa istedim ilkinde sigorta yapacaklardı kabul olsaydı olmadı ikincide kart verelim dediler oldu

Seko2929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karpir ()

1 yıl oldu tfx kullanımına başlayalı ve bankayı 250 bin civarı idi o zaman gümüş tutarım

Temiz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Seko2929 ()

Bana da kart verdiler hocam ama hiç kullanmadım birde ben yaklaşık 5 senedir onlarla çalışıyorum esnafım sürekli para girişi çıkışı da oluyor hesabıma ama anladım neden böyle yapıyorlar başka bir bankayla çalışsam bu şartlar altında çok daha iyi olur.

0BeğenmedimŞikayet

karpir ()

tfx bi kanal daha kullanın diyor kur metal harici. sigorta katılım hesabı kredi kartı seç dediler kart verin bari dedim onayladılar

Seko2929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kimdirkine ()

Tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

Temiz ()

Ne zamandır kullanıyorsunuz ve işlem orani ne sıklıkta ben başvurdum onaylannadi

0BeğenmedimŞikayet

toprak123 ()

Tfx musterine gore makas veriyor bana 0.045 een asaga dusurmedi hatta bazen 0.05 cikiyordu abcde olarak katagorisi var her katagoride makas kapaniyor meblaga gore

Kimdirkine için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Seko2929 ()

Bende istedim yapmadılar 270 bin tl var tamam dediler ama olmadı başka bir bankaya geçicem biraz tersteyim kurtalayım başka bir bankaya geçicem

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum