Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0738 09:30:21
EUR 34.8746 09:30:21
USD 32.4559 09:30:21
ALTIN ONS $2330.5600 09:30:21

Grafiği gönderen: RiCHiE__RiCH__

Tfx anlik

Yorumlar (126)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

karpir ()

Teşekkürler bahsettiğiniz konuda haklısınız ben de konuya vakıfım özel kurum tanımlı

furkankaya585597 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

furkankaya585597 ()

Bankadaki müşteri temsilcisiyle bir görüşün isterseniz. Müşteri hizmetleri bu konuda yardımcı olamıyor şubeyle görüşmek gerekiyor. Özel kurlar bankadaki görevliye göre değişiklik gösterebilir. Kimisi çok ilgili olmuyor.

karpir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Net22 ()

@Doğaaa iyi dedin bende kaçıyorum zaten son olarak içine sinmeyen hiç bir hamle yapma ben sadece aklında fikir olsun dedim aman Allah korusun ben bu hayatta pişman oldum diyene acıdığım kadar kimseye acımadım son kararları kendin ver Allah'a emanet olun sağlıcakla kalın

Doğaaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Burda sohbet edersek bizi döverler Dost :))
satış talimatını verdim, yarın ola hayrola.
Senin oraya aktarmayı düşündüğüm parçayla ufak ufak al sat yaparız. En azından kovmazlar bizi siteden :))

Net22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Net22 ()

@Doğaaa Amin inşallah herkese Rabbim ne istedimse hep nasip etti dedim ya ben dostlarım kazandıkça daha fazla mutlu oluyorum biraz kafamı dağıtmak için tekrar üye oldum

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Amin inşAllah Dost.
Rabbim gönlünüze göre versin inşAllah..
Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Net22 ()

@Doğaaa Rabbim nasip etsin inşallah o da olur yeterki niyetiniz olsun ben 2010 yılında 10 bin TL ile 85bin borç ile 75 metrekare eve sahip oldum 5 yılda borcumu sildim Rabbim herkese nasip etsin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Çok değil dost, alamadığım evimin parası. Rabbim bir gün nasip eder almaya inşAllah.

0BeğenmedimŞikayet

Net22 ()

@Doğaaa vav o kadar yani)) o vakit dost emniyet şeridinden devam sağlamsa Lassa keyifsiz yolculuk olur o vakit ızdırap olur senin için))

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Teşekkürederim Dost. Ama orası bana güven vermiyor açıkçası. yani arabayı otobanın orta şeridine park etmiş gibi hissederim kendimi :))
Ama 3/1 ini oraya aktarıp 3/2 gram fiziki yapabilirim. Hem al sat stresinden kurtulmuş olurum

0BeğenmedimŞikayet

Temiz ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Net22 ()

@Doğaaa tabiki afiyet olsun)) ama ben memnunum bir güvensizlik var malûm bankaya topu topu 10 bin var benim giderse de yapacak birşey yok Risk almayı seviyorum bu düşünce beni bağlar)) Son kararların hep mutlu etsin seni bunu diliyorum tüm kalbimle

0BeğenmedimŞikayet

karpir ()

Tatmin edici Bi rakam için 250 bin tl

Kuzey_kuzey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karpir ()

Evet arkadaşım 43 kg gümüş

Temiz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Temiz ()

250bin TL mi

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Aynen Dost 3 kuruş paramız var onuda banka yemesin. Ben yerim :))

0BeğenmedimŞikayet

Kuzey_kuzey ()

En az kaç TL olması gerek

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

E sınıfı normal kur sizinkisi

0BeğenmedimŞikayet

karpir ()

Var arkadaşım

0BeğenmedimŞikayet

Kuzey_kuzey ()

Özel kur varmı bende tfx kullanıyorum nerdeyse 415de

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Dost 100k ya her kes alabildiğini söylüyor. Sabah yol ayrımı artık. Yeter beni s/mürdükleri.

1BeğenmedimŞikayet

Yalçın6060 ()

Bedir kara doğru söylüyorkafanız karışmasın 100k ile 250k arası özel kur alabilirsiniz 250k den sonra biraz daha düşer alım satım arası

0BeğenmedimŞikayet

Net22 ()

@Doğaaa :)) Direkt şubeye git tehdit et :)) Aktif banka ayar oluyorlar oraya geçicem de blöf işe yaramaz ise bir kısmını Aktif banka taşı bende Kuveyt te makas 5.5 Aktif 3.33 paramı böldüm ben Kuveytte gram ve dolar kaldı tersten çıkınca kalanı Fibabanka tasiyacam sadece fikir senin için unutma kontrol sende bankaların sahibi biziz dedim bile))

1BeğenmedimŞikayet

toprak123 ()

Rica ederim

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.
Saygılar

toprak123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karpir ()

Onu bilmiyorum şu an 210 bin altında tfx deki miktarım

furkankaya585597 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

toprak123 ()

Kuru tanimladilar sonrasina parcali olarak para yatirdim 10 k gibi ama hesap tutarina takilmayin hesap 0 iken kurtanimlandi kuru gordum para yattirdim

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

İnan anlamadım. Başka alanlarda var. Sanırım şubemde sorun. Bi defa zıtlaştım. Öyle bir şey yok dediler. Sizin dünyadan haberiniz yok dedim. Öyle kalakaldım. Bir miktarı emtiada, olmadı TL ye çevirip ayrılacam sabah

Bedir_Kara için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

furkankaya585597 ()

250 üzeri yeterli ama miktara göre kademeli olarak makaslar kapanıyor.

1BeğenmedimŞikayet

karpir ()

250 üzeri yeterli dediler

Volkan59 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum