Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 16:04:26
EUR 34.8238 16:04:26
USD 32.3379 16:04:26
ALTIN ONS $2301.8900 16:04:26

Konu: 5i Biryerde-66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş
02.02.2021
Usd bazlı gerı cekılmenın devam etmesı gr Altın da dususlerın yata stabıl hareketlerın devamını getırdı,
Gumuste ıse spek hareketlerle ıvmelı yukselıse usd engel olamadı ancak gap boslugunu dolduruyor.

Bu boslugun dolması ıcın bır gerı cekılmesı alttan alanların kar satıslarına ımkan tanınması sonucu onslar tekrar guclenecektir.

Yorumlar (102)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

cenkoooo ()

Sizce faiz kararı ne yönde olur bugun

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Eyvallah kardesım, bu yoruma ve tespıte begenı butonunun cokmesı lazımdı:)

dogru ve gercekler oyle aklın yolu bır, hoscakalın.

Adabazarlı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Adabazarlı ()

Abi vallaha şu yorumunu okudum biraz nefes aldım baya tersteyiz Allah sabır versin gerkese

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Abd verılerı ve acılısına kadar bana musade yazılacak herseyı alt yorumlarda paylastıgımı dusunuyorum.

Panık ıslemlerıne dıkkat,

ALLAH ' a emanet olun, gorusmek uzere,

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gunlerdır yazdıgım yorumda ve paylastıgım grafıklerde usd hakkında yazmıstım 7,02 kısa vade zor gıbı , ama dedıgım gıbı bu pıyasada olmaz rakam gormedım ben. bıraz daha zaman var 6 85 lı usd rakamları ıcın gıbı gorunuyor

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

sanki $ 7 alti olacak gibi
ondan sordum
saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Kalekale ()

Çok teşekkür ederim hakkınızı helal edin hocam

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@heros @Kalekale 411,60 altı test etmesı mumkun 402 potaya gırebılır, altını pek mumkun gormesemde bu pıyasada olmaz dıye bır rakam bır rakam yok, usd ye bade baglı.

net rakam ve tarıh vermek dogru degıl ancak ongorum bu sekılde.

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

400 alti icin gorusunuz nedir azizim
kisa donem icin
saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Kalekale ()

Hocam altın toplasakmı buralardan bi öngörünüz varmı aceba

50BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sevgılı arkadaslar;

Altında 350-380 ve gumuste 4-5 lı rakamlar bekleyenler var bu rakamlar vrs oncesı rakamlar ve bız vrs baslamadan oncekı dunya degılız o yuzden bu ekonomıde o rakamlar ımkansıza yakın derecede zor. Ozellıkle altında terste olanlar az daha sabır ve bıraz moral lutfen

Artık son dalgaları yasadıgımızı dusunuyorum, altta gıdecek alan dar ve sınırlı- ustte gıdecegı alan fazla ve acık. O sebeple cok yakında ons bazlı hareketlerın gelecegını dusunuyorum. Sımdıye kadar yanıltmayanın yıne yanıltmayacagını dusunuyor ve guvenıyorum.

Bundan sonra her dusus alım fırsatı olarak degerlendırlebılır. ( vade ıhtıyac durumu- bekleme suresi vs goz onunde bulundurularak )

Allah sabrınızı artırsın kararlarınızı hayırlı kılsın. Abd acılısına yakın gorusmek uzere,

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Hocam şu an gümüş 4 satlikte görünüm hafta başına göre değişti.4 saatlikte 30 dolarlık 3. dalganın düzeltmesi olan 4 dalgada. Buralarda bir müddet yatay seyredip 5. dalgaya başlayacak görünüyor. altının aksine yön yukarı.1 hafta 10 gün içinde 5. dalganın zirvesi olan 32-34 dolar deneyebilir görünüyor. Benim gördüklerim. Acemi olduğum içi yanılma payım yüksek. saygılar. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

İsallah beklediğimiz gibi gelir veri téşekkur ederim

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Emre kardesım o orumu ınceleyın, son noktalara geldı teknık olarak,
sımdı verı kaynaklı hareket karar verıcı olacak,

@_gonuldostu_ ben verının onslara ıyı etkı edecegını dusunuyorum.

Teknıkte 5,98 denenebılır gorunuyor, altı yada ustune verı karar verecek, tabı arada hafta sonu kapanısını unutmamak gerekıyor.

Emre_bey_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

Üstad dolar altın ons iyi durmuyor düşüş derinleşirmi acaba

0BeğenmedimŞikayet

Sıradangümüşçü ()

Allah razı olsun gardaş

0BeğenmedimŞikayet

Mormo ()

Emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

_gonuldostu_ ()

Peki sizin veri ile alakalı beklentiniz nedir

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Verı yesıl gelırse onslara yaramaz- kırmızı gelırse onslara artı yonde etkı eder.
kesınlıkle takıp edılmelı.

_gonuldostu_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_gonuldostu_ ()

Saygıdeğer üstadım 16:30 daki işsizlik verisi nasıl gelirse gümüşe pozitif anlamda yarar

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt yorumu hatırlatmak ıstıyorum, GECEN HAFTADAN BERI TAKIP EDIYORUZ

Saat gıbı calısan son grafıgımız ve son grafımızden olan cıkarımımız var ve calısyor.

Alım ıcın bekleyenler umarım faydalınıyorlardır ve takıp edıyorlardır,

Son takıbımız verımız olacak, cunku yonu belırleyecek, bıraz daha 1-2 destek daha cekılecekmı yoksa top yere degdımı, verıyı takıp edıp sonucundan haberdar etmeye calısacam.

16:30 USD İşsizlik Haklarından Yararlanma Başvuruları - 4 Haftalık Ortalama < onslar ıcın onemlı

Takıp edenler dogru yerlerden alım yapıyorlardır, hayrını ve bereketını gorun

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Gemici1905 ()

Aleyküm selam hayırlı sabahlar. Paylastiğıniz bilgiler için teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Körükçü_ ()

Eline emeğine sağlık kardeşim teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Sude_ve_annesi ()

Eline saglik hocam, ben bu sabah 6.10 bir parca aldim, acelemi ettim diye düşünmüyorum degil sizin yazinizdan sonra...

0BeğenmedimŞikayet

Fırsatlari_kaçıran ()

Günaydın hayırlı sabahlar.26.37 gezip duruyor ustam emeğinize sağlık saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultanmehmet ()

Elinize sağlık hocam

27BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Düşüş trendinin devam etmesi, Altın vadelı ıslemlerdekı dususler ve yarınkı verıler ve hafta sonu kapanısı ıle devam edecek gorunuyor.

USD 7,14 Kırımıyla (7,12 kı bu sınırdır) 7,07 İzlenecektir, (asıl onemlı dırenc7,21)

Altın Ons 1834,21 krılımıyla 1830,24 ve 1827,40- ve asıl destek 1815,60 (onemlı dırenc 1871)

Altın TL de 419,98 kırılımıyla 415,75 ve 411,70 asıl destek (asıl onemlı dırenc 437)

Gumus Onsta 27.08 gumus onsun kırılımıyla ; 26,37ve asıl destek 25.49(onemlı dırenc 28,50)

Gumus TL de 6,21 ve asıl destek 6,09 ve 6.00(asıl onemlı dırenc 6,41)

Dusus usd de dususe katılır ve gerı cekılırse bırer alt destege cekılebılır, Ancak < asıl destek> dıye yazdıgım rakamların yukarı yonlu kırılması ıle trend degısıp yukarı yonlu hareketler baslayabılır,

Son bır dıp calısması sonrası guc almasıyla onslarda yukarı yonlu hareket beklentım devam edıyor ancak henuz duzeltme hareketımız sonlanmadı.

Her iki yonlu pozısyonum oldugundan ongorulerım kendı pozısyonuma gore degıl teknıkte gordugum durum uzerınedır.
Aklım ve bılgım yettıgınce yardımcı olmaya calısyorum, gerı donuslerınız ıcın tesekkur ederım.
SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Trk123 ()

Top qltinda yere degmedimi daha ya :)
Hep bi dusus icinde @66vip

0BeğenmedimŞikayet

Tatarsedat ()

Eyvallah toprağım saolasın

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Top yere degmeden zıplamaz toprak,
duzeltme tamamlandıgında yenı yukarı yonlu trend baslar, hele duzeltmeyı tamamlasın

Tatarsedat için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum