Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 05:48:13
EUR 34.7667 05:48:13
USD 32.3633 05:48:13
ALTIN ONS $2360.4100 05:48:13

Konu: Sayfaya atılan ilk grafiğimdir. Arz ederim:)

⭐⭐62Dersim ()
Gümüş

Merhaba herkese. Yatayda 29.48'den başlayan bir direnç bölgemiz var. 27.64-27.43 bölgesinden destek alması lazım. Yoksa 26.73'e inme isteği olabilir. Ancak daha aşağıda 26. 16 desteğini sağlam görüyorum. Alım yapmak isteyenler bunu değerlendirebilir kendi risk durumuna göre. Daha aşağısı gelir mi bir ihtimal ama eğer gelirse bizi tekrar 25.89 ile başlayan ve kanalın dibi olan 24.30'a götürebilir.

Yorumlar (114)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Hocam grafiğe ve alttaki yorumlara bir daha bakın isterseniz. 26.10'lar üzerinde kaldıkça ve dolar kuruna göre elbette kalması mümkün.

Resul57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Resul57 ()

hocam ön görünüz nedir çıkarmı gene 6 33 lere

62Dersim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kara1453 ()

Aklınıza ve elerinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Yazdım sanki grafik altına. 26.16 civarı sağlam görünüyor bende.

Pdr2008 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Çalıştı evet:) Ben de mutluyum. Yine de asla full girilmez.

Alixyz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Hocam tahmini tepki kaça kadar olur gramda

0BeğenmedimŞikayet

Alixyz ()

Hocam tebrikler 26.70 çalıştı eline saglik

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Tebrikler hocam 6.21 den aldım Bi parça..

1BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Parçalı alımlar düşünülebilir buradan. Benim grafik çalıştı:))

Pdr2008 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Benim emir vardı öğlen 6.40 tan aldım ama ilk parça tabi ikinci parça için acele etmeyecek hocam. Bende pazar akşamı ilk yükselişte 6.72 diğer gün de 6.86 dan çıktım

0BeğenmedimŞikayet

YeniHoca ()

Samanyolunu ayaklarının altına süreceğim Üstad'ım
Nerde admin :)

Mr_Meczup için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mali______ ()

Tesekkurler bilgi için

2BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Hocam ben 6.29'dan ilk parçayı aldım. Gerisi duruyor. Dün pek sevmemememe rağmen (hantal çünkü benim için) altın aldım gümüşten full çıkınca. Gönlüm platindeydi ama bir trk o kaldı geride diye. Gümüşleri 6.81-89 arası gönderdim. Oralarda bit parçayı euroya geçtim. 3 adet de kağıt aldım artan parayla. Durumumu özetledim, belki fikir olur diye. En yetedesinden.

Mali______ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

glsnn ()

Tm hocam çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Mali______ ()

Ilk alim yeriniz kac hocam?

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Dirençleri zor aşar, benim alım yerine daha çok var, bari döviz yükselirse onu değerlendirelim dersen mümkün tabii. Tercih gerisi.

glsnn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

glsnn ()

; ) yok hocam bu kalanlar en acemi alınan gumusler yani en yukseginden diyelim o yüzden dün onlar hariç hepsini çıktım yine direnç bölgesini bekliyeyim de mi geceyim yolsa erken mi dersiniz. dün gecseydim altinlari gectigim gibi iyiymis nasip artık.

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Sağ olasın hocam. Bir parça aklı selim yorumlar yapsak yine iyidir hocam. Sen de öylesin hocam.

Mr_Meczup için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre_yavuzay07 ()

Iyi yapmışsınız hocam böyle şeyler en büyük kazanç aslında

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Bu arada tekrar tekrar beğenme isteği gelmiş demek ki hocam sana:) Çok sağ ol.

1BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Ben kendi çapımdaydım, çapı bir parça genişletsem mi dedim azıcık:))

Emre_yavuzay07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Hocam, sizden de bunu duymak... Pek mutlu oldum. Sağ olun.

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Alımın düşükse sonraki direnç denemesi beklenebilir. Ama zaten özellikle dün yapılan döviz geçişleri mantıklı hamlelerdi. En yetedesinden diyelim

0BeğenmedimŞikayet

Necimm ()

Buda güzel hayırlı olsun emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

glsnn ()

Hocam beğendiğim için beğenemiyor muşum yeni farkettim ; )) bir miktar gümüşüm kaldi elimde onuda dolara geçmelimiyim yoksa beklemeliyim hocam

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Emegine sağlık güzel bir çalışma olmuş

0BeğenmedimŞikayet

Emre_yavuzay07 ()

Hocam sürekli kendinizi geliştirmeniz bize ilham oluyor saygılar :)

1BeğenmedimŞikayet

Mr_Meczup ()

Sizin öyle bir derdiniz olmadığını çok iyi biliyorum Sayın Hocam.
Bende özverili ile çalışılıp, insanların yararına yapılan çalışmayı sitenin kısıtlı imkanları ile takdir etmek adına like verdim.
Grafik çalışmalarınızın devamını bekliyor olacağım ve yakından takip edeceğim. Tebrikler Sayın Hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Alixyz ()

Aynen öyle başarılar :)

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Ben girmiyorum zaten, hayatın kendi içinde de korumaya çalışırım kendimi bunlardan. Enerjimi vermek için gereksiz bir alan:)

Alixyz için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum