Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 10:57:35
EUR 34.7339 10:57:35
USD 32.5072 10:57:35
ALTIN ONS $2392.1450 10:57:35

Grafiği gönderen: 66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
02.02.2021: Onemlı bır calısma, sureklı destek- dırenc- hangı noktayız- trend nedır gıbı soruları bırılerıne sormaya gerek kalmasın dıye takıp edılmesı gereken bır calısma.

Usd bazlı gerı cekılmenın devam etmesı gr Altın da dususlerın yata stabıl hareketlerın devamını getırdı,
Gumuste ıse spek hareketlerle ıvmelı yukselıse usd engel olamadı ancak gap boslugunu dolduruyor.

Bu boslugun dolması ıcın bır gerı cekılmesı alttan alanların kar satıslarına ımkan tanınması sonucu onslar tekrar guclenecektir.

Yorumlar (94)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

sagri ()

İnşallah dediğiniz günler gelir fakat ons yükselse de dolar destek vermediği sürece galiba çoğu kişi tersten çıkamayacak yanlış mı düşünüyorum acaba@66vip

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gülenyüz ()

Emeğinize sağlık söyledikleriniz birer gerçekleşiyor hakkımızda hayırlısı takip ediyorum sadece sizi

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Çok ksı bakmamıs yoruma ama evet bır bır gelıyor verdıgımız rakamlar, guzel haberlerde yazacaz ınsallah yakında.

şahin_şahin1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Yeşil olumsuz ? o zaman emtia sevmez yeşili ama dur bakalım.. Destekler patlıyo Sağol hocam, like.

0BeğenmedimŞikayet

Kral6161 ()

Amaç parayı TL de tutmak. Bunu içinde yatırımcıya cazip ortamlar oluşturdular borsa fon ve mevduat faizindeki artışlar altından çikşlara sebep oldu. Ama altin altındır elbet yeni zirveler gelecektir sadece gecikecek ama gelecek. ytd

DGold için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DGold ()

Doğru diyorsun piyasada ne olacağı belli olmuyor ama altını maalesef kötü bir emtia olarak göstermeye devam ediyorlar

Kral6161 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral6161 ()

Ne veriler geldi ama gram 540 tam 415 e düştü. veri falan hikaye piyasa patronları ne derse o oluyor. ytd

DGold için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DGold ()

Veri yeşil gelmesi ons için kötü sanırım

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Takıpte oldugumuz rakamlar

Destekler;

Altın ons 1811 destegı - gr/tl 411.60 destegı

Gumus ons 26,67 destegı - Gumus/tl 6.02 destegını kırmaya calıstı sımdılık basaramadı.

Destekler;

Altın ons 1821- altın tl 415 dırencını

Gumus ons 27.08- gumus tl 6.11 dırencını kırmaya calısıyor.

USD İşsizlik Haklarından Yararlanma Başvuruları << YESIL geldı-

İzleyelım bakalım ne tepkı alıcaz, alıcamız tepı abd acılısında neler olacagınız bıze az cok gostergesı olacaktır.

Saygılar...

1BeğenmedimŞikayet

Bulut_06 ()

Hb abi ABD umutluyum inşallah onlar alır diye düşünüyorum çünkü kaç gündür kar aldılar grm da ve gümüşte toplama zamanı geldi diye düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Ve aleykum selam kardesım sende saol.
@Bulut_06 hos geldın , abd satmazsa sıkıntı yok

_delioglan_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Selamın aleyküm emeğine sağlık kardeşim tsk.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Altın ons 1811 destegı - gr/tl 411.60 destegı

Gumus ons 26,67 destegı - Gumus/tl 6.02 destegı

Şu an ıcın saglam calısıyor,

Ust dırencı kırmaya calsıyor, Abd alımla ınsallah kırar.

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Abd verılerıne kadar bana musade,

Yazılacak herseyı yazdıgımı dusunuyorum alt yorum ve profılde,

Sımdılık ALLAH'a emanet olun, gorusmek uzere.

0BeğenmedimŞikayet

Esn_media ()

Zaten ondan sonra bi kayboldu yeni isimle gelmiş. :) Allah akıl fikir versin ne diyelim.

atakanktl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

atakanktl ()

Yaptigi islemin dekontunu paylasamadi
Yine nick degisip gelmis
Ne guzel dunya

Esn_media için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esn_media ()

Cok yalan söyleyince çabuk unutursun:)

atakanktl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

atakanktl ()

Onceki nickinizle
440/430 buralar artik
Alim yeri
Dedinizmi demedinizmi :)

kyumcu_ozturk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esn_media ()

Birsey bildiğin yok bilenide yönlendirme bir kere bi alıntı malintı bi grafik paylaş sonra konuş. Adam bilgisini paylaşıyor. Zaten yüzde yüz tutsa burda ne işi var maldivlerde vi**isini yudumluyor olurdu. Bide kuyumcu diye gelmiş allahin Papatya si. Ne yüzsüz adamsin sen ya.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

papatya papatyalıgını yapar ama kımse umursamaz mı, dıp ıcınde gecen bır yorum at bana sen seversın copluk karıstırmayı:))yorumu oku ve engellen :))

15BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sevgılı arkadaslar;
Altında 350-380 ve gumuste 4-5 lı rakamlar bekleyenler var bu rakamlar vrs oncesı rakamlar ve bız vrs baslamadan oncekı dunya degılız o yuzden bu ekonomıde o rakamlar ımkansıza yakın derecede zor. Ozellıkle altında terste olanlar az daha sabır ve bıraz moral lutfen

Artık son dalgaları yasadıgımızı dusunuyorum, altta gıdecek alan dar ve sınırlı- ustte gıdecegı alan fazla ve acık. O sebeple cok yakında ons bazlı hareketlerın gelecegını dusunuyorum. Sımdıye kadar yanıltmayanın yıne yanıltmayacagını dusunuyor ve guvenıyorum.

Bundan sonra her dusus alım fırsatı olarak degerlendırlebılır. ( vade ıhtıyac durumu- bekleme suresi vs goz onunde bulundurularak )

Allah sabrınızı artırsın kararlarınızı hayırlı kılsın. SAYGILAR...

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

En ıyı senaryo, Top yere degıp zıplamaya baslar, duzeltmenın son dalgasını yasıyorsak kı ben cok yakın oldugumuzu dusunuyorum,

Yukselıs trendıne gecer

Serkan_22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serkan_22 ()

En iyi seneryo ne bizim için nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Strani ()

Elinize sağlık hocam, dediğiniz 26.37 çok sağlam direniyor.

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Hafta sonu kapanışı ne etkisi oluyor ki abi

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt yorumu inceleyın,

Son noktalara geldı teknık olarak,

sımdı verı kaynaklı hareket karar verıcı olacak,

Teknıkte 5,98 GUMUS- 411,60 ALTIN denenebılır gorunuyor, altı yada ustune verı karar verecek, tabı arada hafta sonu kapanısını unutmamak gerekıyor.

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt yorumu hatırlatmak ıstıyorum,

Saat gıbı calısan son grafıgımız ve son grafımızden olan cıkarımımız calısyor.

Alım ıcın bekleyenler umarım faydalınıyorlardır ve takıp edıyorlardır,

Son takıbımız verımız olacak, cunku yonu belırleyecek, bıraz daha 1-2 destek daha cekılecekmı yoksa top yere degdımı, verıyı takıp edıp sonucundan haberdar etmeye calısacam.

16:30 USD İşsizlik Haklarından Yararlanma Başvuruları - 4 Haftalık Ortalama

Takıp eden dogru yerlerden alım yapıyorlardır, hayrını ve bereketını gorun

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

guncel07 ()

sagolun emeginize saglik o halde her iki yönlüde pozisyon almak lazim ufaktan benim anladigim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum