Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0859 02:29:56
EUR 35.0096 02:29:56
USD 32.2182 02:29:56
ALTIN ONS $2426.6650 02:29:56

Konu: 02.02.2021-66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş
02.02.2021
Usd bazlı gerı cekılmenın devam etmesı gr Altın da dususlerın yata stabıl hareketlerın devamını getırdı,
Gumuste ıse spek hareketlerle ıvmelı yukselıse usd engel olamadı ancak gap boslugunu dolduruyor.

Bu boslugun dolması ıcın bır gerı cekılmesı alttan alanların kar satıslarına ımkan tanınması sonucu onslar tekrar guclenecektir.

Yorumlar (83)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

9BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Yukselısteyken yukselıs bekleyenler yazar anlayabılırım, sempatı kazanmak ıcın ınsanların hosuna gıden yorum yazanlarıda anlayabılırım
Ama dusus terndınde hala yukarı dıye yazan, onca ınsanı daha once kasıtlı terste bırakmak ıcın caba sarfedenlerı, hala gelıp yazacak yuz bulanları anlayamıyorum.

Ucuk rakamlar gelecek yada cok dip rakamlar gelecek DIYE Insanlara rakam- tarıh vererek terste bırakanları anlamaya calsıyorum aca dıyorum bır yerleremı hızmet edıyorlar,

Altın sayfası tanıdı dıye gumus- gumus tanıdı dıye altın sayfasında hala aynı seyı yapanları anlamakta gucluk cekıyorum. Paralar bankalarda bagı kalıp ınsanlar terste kaldıkca cıkarlarını ve amaclarını cezebılen varsa aydınlatsalar bızı zıra bu arkadaslar sebepsız olarak aynı seye devam edıyorlar.
Allah ıslah etsın

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

al- sat demem kardesım ama aldıgımda yazarım genel sayfaya

Trk123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Hocam ben dün çıkamadım
Gece banka makasactı gündüz yükselince de giriş yapamadım
Sonradansa 97 dener diye bekledim malesef(işide bilmeyince)
Simdi buradan çıksammı
Alımlarımın birçegü yüksekten:(

1BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Eline sağlık abi durumu çok iyi analiz edip aktarmış sin bizlere

1BeğenmedimŞikayet

Trk123 ()

Abim gumuse belirttignz destek drenc aralrinda giris yapalimmi
6.09 veya 6.21 gibu veyada aralirnda @66vip

0BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

Ağzınıza sağlık @66vip hocam

1BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

Senin de abim, sağolasın.

Eksikliğin olmasın, çok kıymetlisin...

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@TheNeWYoRKeR eskı dostum bastacısın,

Allah herseyı gonlune gore versın.

TheNeWYoRKeR için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

Sen bir tanesin ustam ve harbi seviliyorsun. Eline emeğine sağlık, teşekkürler

28BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Malum grupların spek hareketlerıyle spek ve gaplı yukselıs oldugunu teknıgın bozuldugunu bır sure ızlenmesı gerektıgını belırtmıstım vegap boslugunu dolduracagını sonrasında bozulan teknıgın tekrar calısacagını soylemıstım. An ıtıbarı ıle teknık tekrar calısmaya gap boslugu dolmaya baslamıstır.
Gumus Onsta 27.08 gumus onsun kırılımıyla ; 26,37ve asıl destek 25.49(onemlı dırenc 28,50)

Gumus TL de 6,29 kırımıyla 6,21 ve asıl destek 6,09 (asıl onemlı dırenc 6,41)

Altın 1844,65 Altın Ons kırılımıyla ; 1838,31 krılımıyla asıl destek 1830,24 (onemlı dırenc 1871)

Altın TL de 419,98 kırılımıyla 411,75 asıl destek (asıl onemlı dırenc 437)

USD 7,14 Kırımıyla (7,12 kı bu sınırdır) 7,07 İzlenecektir, (asıl onemlı dırenc7,21)

Bahsettıgımız rakamlar kısılerın sabrı zamanları ıhtıyac durumları ve vadelerını goz onunde bulundurarak alım noktaları olarak kullanılabılır.

Sahsı dusuncem ve ongorum bır sure daha ızleyıp, cıkan ve dusen rakamlara uzulmeden sabırla ıyı bır yerden alım yapmak tarafındadır. YTD

Sabırla ızlemek uzere , SAYGILAR...
NOT:Bilmediklerinin dusmanıdır ve duymak ıstedıklerı seylerı begenır ve sever ama gercekler her zaman acıda olsa 10ncu koyde aratsa dogru olanıdır.

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Tsk bu sefer ciktimi satmayi dusunuyorum yarsimci olursun ins kolay gele

0BeğenmedimŞikayet

Muşlu_Mami ()

Tesekurler.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Dırenclerın ve desteklerın tamamı renklı rakamlar mamı kardesım. benım yazdıgım rakamlar onemlı olarak yogunlugun oldugu ve benım takıp ettıgım rakamlar.

@Murat71 yıl sonu hedefı veren herkes yanıldı henuz yılın basındayız, olmaz rakam yok ama ıddıalı verılen hele hele tarıh saat gun verılen tahmınler kehanetten ote gıdemez

Muşlu_Mami için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muşlu_Mami ()

Mavi ile yazdiginiz direnc rakamlarimi?

0BeğenmedimŞikayet

Murat71 ()

Selamlar yıl sonu beklentin gümüşte nedir usta gram 10 lirayı geçebilirmi

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Ama bayadır zaten oysalaniyo ben e yükselişe geçme vakti geldi de geçiyor bile ytd

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Yusuf henuz yukselıs trendınde degılız kardesım, ona trend baslayınca bakmak gerek.
6,21 ara onemlı rakam @Efem09

Henuz tepkı alımları gelıyor daha gıdecegı alan var @Mirabilis

ımkansız dıye bır rakam yok @Başak32

yusuf796 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alonewolfff ()

O fırsat 3 ayda bir gelir az daha ciksin deriz satmayiz sadece izler kaliriZ:)

yusuf796 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Sana sadece bunu soruyorum jardesim grafikteki 6.73 be zaman gelir ben 7.05 tersteyim dunki firsati kacirdim bu sefer satacagim karar benim tsk

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sureklı destek dırenc soruluyor hangı noktayız trend degsıtımı gıbı sorular ıcın takıp edılmesı gereken Onemlı bır tl- gr calısması , bırılerıne sormak yerıne bu grafıklerden takıp edılebılır.

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Artık dolar yükselişe geçti bence ytd

0BeğenmedimŞikayet

Başak32 ()

Hocam söyledikleri gibi 580 yakın zamanda gelirmi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum