Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0761 09:30:12
EUR 34.8285 09:30:12
USD 32.3441 09:30:12
ALTIN ONS $2313.5750 09:30:12

Konu: Eth için alintidir

btc 20k seviyesini geçmeden 3 hafta sonra 42 ye gitmesi grafiği şimdiki eth grafiği ile karşılaştırması..ytd

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

:))) dedim belki 100 ü 110 yapar kacarim.

DoğukanG06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DoğukanG06 ()

Nitelikli dolandırıcı onlar :)

Gümüs_baligim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Hocam xrp de hacim nasil. bi 100 dolar atsam mi:))

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Kendi fikrim btc yapacağını yaptı. 1 ileri 2 geri şeklinde olacaktır diye düşünüyorum. Ytd

Weycell35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DoğukanG06 ()

Benim umudum git gide kırılıyor.. günlük vurkaç yapabilirsem ne ala diyorum

Black2004 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Ben hala alt coinler için çok umutluyum. 2 3 ay daha böyle yükselerek gidecekler gibi. Dunde belirtim. Hep yeni alt cinler yükseldi yükseliyor. Etkilerinden sire gelecektir. Firmalar bu eski cinlere boşuna yatırım yapmıyor. Xtz omg eos vs. Bir çok coin daha yerlerde geziyor... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Weycell35 ()

Bu senaryoda bitcoinin geleceği nokta ne olabilir

0BeğenmedimŞikayet

DoğukanG06 ()

Valla beklentimiz o yönde hep ama inşallah birileri bizi yemiyordur duman oluruz :)

Black2004 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Göremedim ama eth şimdiki halini btc ile karşılaştırıldığında grafikler çok benzerlik var. Olacak diye birsey diyemeyiz...

0BeğenmedimŞikayet

DoğukanG06 ()

Peki bu durumu aralık 21 de yapmış olabilir mi ? Haftalığa bakınca sanki ona benziyor

0BeğenmedimŞikayet

Ucuz_kahin ()

Hedef 2500 mu hocam ? İnanılmaz ama mümkün tabi ki

Crypto_0 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_0 ()

Tebrikler sizinle aynı fikirdeyim sadece haftalık kapanışı görmek lazım bu hafta ki kapanıs tam teyit vermiş olacak ondan sonra minimum x2 gelir düşüncesindeyim ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum