Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 13:59:04
EUR 34.7748 13:59:04
USD 32.4684 13:59:04
ALTIN ONS $2337.9850 13:59:04

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Sevgiler saygılar.

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

Sağolun abim siz de ALLAH 'a emanet olun...

Zazaa1245 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zazaa1245 ()

Rica ederim kardeşim Allaha emanet olun

emek36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

@Zazaa1245 çok teşekkür ederim, bugün @hakan7038 abim isminizi zikretmiş, memnun oldum, takibe aldım efendim...

Zazaa1245 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zazaa1245 ()

Kardeşim 3 tane düzeltildi

1BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

Çok teşekkür ederim

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Adaşım, bir şeyler yazdım, sayfama bir bakarsın, sevgiler hürmetler.

hakan33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

Hayırlı akşamlar adaşım

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

İnşallah adaşım. Rabbim yarına nefes almayı nasip etmişse ortak bir çalışma yürütelim, haberleşelim. İyi akşamlar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

Eyvallah adaşım tekrar haberleselim inşallah bu konuyu selamlar

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Adaşım, artık ortam spek hareketlerle ilerliyor. Alanı aldığına, almayanı almadığına pişman eder bir durum var ortada. Ancak korkak davranacak değiliz. Ancak tedbiride elden bırakmayacağız. Nasılsa piyasa açılana kadar vaktimiz var. Yarın, ons altın, dolar, DXY, rasyo, yeni haber akışı incelemelerine bakalım, ortaya çıkacak genel durumu paylaşalım. Sitedeki diğer arkadaşlarında katkılarıyla kendimize haftalık bir yol haritası çıkartalım inşallah. Sevgiler saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

İyi Allah'a şükür bir parça birikim yaptım 6.15 e kadar gümüş çektim 463 e kadar da altın fiyatını Birikim parası hazirana kadar üstüne ekleme yapacagim bir yatırım (tabi hastalık sağlık olmazsa) sana da danışmak isterim görüşlerine saygım var altın bu vadelerde toparlar mı sence yoksa ilk fırsatta gümüşe döneyim mı ( belki bir iki al satla çıkarırım zararı ) benimkisi görüş tavsiye olarak algılamazsan mutlu edersin

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok şükür iyiyim adaşım, işler yoğun olunca, gümüş gibi bir emtiyanın agresif tavırlarıyla birleşince, takip gerektiyor, beni iyicene yoruyor. Hafta sonu olmasa ne yapacağız bilmem:)))Sen nasılsın adaşım?

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

İyi akşamlar adaşım nasılsın gorusmeyeli

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Uyarılarınız için çok teşekkür ederim. Benim için bu uyarılar hem çok kıymetli hem de beyin fırtınası anlamında çok önemli. Benim paylaştığım grafik dikkat edersiniz aylık, haftalık değil günlük grafik. Günlük grafiğe göre de katılacağınızı umuyorum, gördüğü son zirve rakamı olan 29.86 üzerinde kapanışlar gelmeden gerçek anlamda bir yükseliş başladı diyemeyiz. Onuda grafikte şöyle belirttim, trend çizgisini ve dört saatliklerdeki son kısım hareketlerini göz önüne alarak kendi içinde oluşturduğu yükseliş olarak belirttim. Kanal Dip konusuna gelince; burada genel görüntüyü vermek istedim. Yoksa al- sat işlemi gerçekleştirdiğimizden dolayı saatlik, dört saatlik ve günlük kanal diplerini ben ayrı değerlendiririm. Günlük ortalamalar, kullandığımız en az üç indikatör teyitli hareket tarzının ne olacağını tahmin etmeye çalışır, haber ve veri akışları doğrultusunda ona göre pozisyon alırım. Sevgiler saygılar.

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celal1010 ()

Selamun aleykum dostum 24.40-24.97 alt destekler degilmi su anki onstan yaklaşık 2 dolar aşağısı. eğer doğru anladimsa. bu sebepten ben 26.95 ten parite yaptım. inşallah yanilmamisimdir.

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Emeğinize sağlık lakin kanal yönü konusunda şerh koymak isterim, kanal yönü zirve de başlayıp dipte bitmeli, diğer kanal diptae başlayıp zirvede bitmeli(ufak ihlaller hariç), 30 dolar zirveli düşen kanal 22 de sonlandı oradan itibaren halen yükselen kanal içerisindeyiz, yoksa 2011 deki 50 dolardan beri sürekli düşen kanalda olmamız gerekir

0BeğenmedimŞikayet

haskar_ ()

Kritik noktada dolar işi bozdu, ons'un yönü döndü, son desteğe gidip güç aldı, ay kapanışını 27'ye yakın yaptı, tekrar deneyecek inş. tebrikler analiziniz düşüncemle örtüşmüş, like, ytd.

Gümüş için haskar_ yorumu (19 saat önce)
27,627 görüldü, Dolar yön döndü, ons çekildi, hedef 27,65 - 27,85 bölgesine gelebilir. Kırarsa 28 üstüne atabilir. ytd.

Destekler 26,972 - 26,802 - 26,633

https://altin.in/haskar_

2BeğenmedimŞikayet

Zazaa1245 ()

@hakan7038 emeğine sağlık abim gümüş ons 1 saatlik sıkıntılı 2 4 5 saatlik ve günlükte olumlu abim dediğin gibi 27.700 döndü benim içinde önemli olan 27.950 üstü günlük kapanışlar 29.900 Yükşeliş bekliyorum zirve olarak 32.200 görme ihtimali var abim hacim yüksek bu hafta güzel rakamların görüleceğini düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Gül_sehirli ()

Ne demek kardeşim . Marifet iltifata tabidir.

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim iş yoğunluğumdan, bilgisayar başına geçipte grafik paylaşamadım ama rakamı kafama yazınca muhtemel satış yeri diye bugün yazdım uyardım. Neye göre rakam verip uyarılarda bulunduğumda görülsün istedim. Sevgiler saygılar kardeşim. İlgin için ben teşekkür ederim.

Gül_sehirli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

Yazmasam da duamdasınız herdaim abim @hakan7038

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Teşekkür ederim kardeşim. Bugün yine senin ağzından hayır dua almayı başardım. Bu günün en çok kazananı ben oldum yine. Sevgiler hürmetler.

0BeğenmedimŞikayet

Gül_sehirli ()

Hakan kardeşim eline sağlık çok anlaşılır olmuş . Saygilar

0BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

Eline sağlık abim @hakan7038 ALLAH razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Eline emegine saglık kardesım, hayırlı geceler olsun.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum