Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0746 14:57:52
EUR 34.7813 14:57:52
USD 32.3430 14:57:52
ALTIN ONS $2296.8050 14:57:52

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Ons
Dünya Altın konseyi 2020 verileri açıklandı. Rapora göre toplam altın talebi 2020 yılında önceki 11 yılın daha gerisinde kaldı. Altın'daki hareketin ise her zaman bahsettiğim gibi rekor ETF talebine bağlı olarak güçlü tutunduğundan bahsedilmiş. Merkez Bankası alımları artıda olmasına rağmen 2020'de artış eğiliminde azalma gerçekleşmiş.

Bloomberg haberine göre ise altın Ocak ayına son 10 yılın em kötü performansı ile girmiş. Gözünü yukarı diken DXY endeksi ve getirilerdeki kıpırdanma bunda etkili. Kısa vade de ihtiyatlı olmakta fayda var.

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yilxxx ()

Yorumlariniz için çok teşekkürler. Cok faydalı oldu sağolun..

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Şu an dolar. YTD.

Yilxxx için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yilxxx ()

Dolar mı sterlin mi mantıklı parça parça alma adına.. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Gümüşün düşeceğine yok 6800 şimdi 6900

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Abi gap gümüşte kapanir satış yerse gümüş yer altin onsla alakasi yok altin ons gapli acmadiki rasyo gümüş yukselirse eski yerine gelse gram 10 tl değer artar ytd yanlışmi biliyorum

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Bende öyle düşünüyorum kardeşim. zaten batık tam batalim. bari gram artsa

Vedolizim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

bana soyledın baglayıcı bu gap bir yerde kapanacak

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Vedo kardeşim bak hocam gümüş için düşüncenizi alabilirmiyim geri dusermi o düşerse bizim onsta gider gibi GAP kapanirmi illa kapanmak zorunda mı:)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Cevap için teşekkürler Hocam biz 7.00 zerine programımızı yaptık anlık takip etme olanağımız mevcut olduğundan aklımızda bulunduracağız tahminlerinizi öngörünüzü.

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Ben dolar/TL'de 6.80'i dip olarak görüyorum açıkçası . Yani o bölgeyi kırabileceğimize pek ihtimal vermiyorum doğrusu. O yüzden bu bölgeye doğru düşüşleri kademeli olarak dolara geçme fırsatı olarak göreceğim. YTD. Selamlar.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Teşekkür ederim hocam sizinde sayenizde acele etmedim cuma aksami 432.50 yakaladım dedim haftayi gorelim bu rakamdan aşağı inmedi en dip yakaladim suan gelirse de kurşun var 10 tl daha aşağı almak iyi oldu daha once 526 almistim şuan 490 larin altına indi 470 zarar kes yaparak saygilar

0BeğenmedimŞikayet

eser38 ()

@shaokahn hocam altın ons hakkındaki öngörüleriniz nedir. saygılar

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam gram ekleme yapıyorsunuz peki dovizlere yatırım yaparmısınız yada seviyeler yerlerde bize göre sizce durum nedir dovizlerde

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Sabırınızı takdir ediyorum. Evet önce 240'lar demiştiniz şimdi 230'ların altından almak nasip oldu bakın :) Ama her zaman söylediğim gibi lütfen kademeli işlem yapın, piyasalar malum çok dalgalı. Ama bende bu seviyelerden altın pozlarına ekleme yapıyorum ve yapmaya devam edeceğim daha da aşağı giderse. YTD. Selamlar.

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Ustammm 440 altı alirim demistim ve size dedim 430 gelirmi siz bekliyorum dediniz 429.35 %50 aldim dediniz cikti valla adamsiniz gelirse dipten aliriz gelmese karlasatariz:))

0BeğenmedimŞikayet

acemi1015 ()

Teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

genccadam ()

Hocam ons ta düzeltme gelir mi?

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Dün gümüş sayfasında detaylı bahsetmiştim. Redditci traderlar gümüş opsiyonlarına yükleniyorlar. Ancak ne kadar başarılı olabilirler bilinmez. Ben 27.50 bölgesinde kısmi kar realizasyonu yapmayı doğru görüyorum kendi adıma. Geri çekilmelerde yerine koymak kaydıyla. YTD. Selamlar.

acemi1015 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemi1015 ()

Hocam gümüşün bu yükselişi neye bağlı burdan bir kar realizaynu gelirmi

0BeğenmedimŞikayet

Alparslan_6155 ()

Hocam Gümüş fiyatlarında aşırı yükselme olabilirmiş tayfa alım yaptım acaba bugun devamı gelirmi çok sert bakımı yapıldıkı sert düştü

1BeğenmedimŞikayet

Net22 ()

@shaokahn bilgi için teşekkürler hocam emeğine göz nuruna sağlık versin inşallah

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

AZ önce gümüş sayfasında paylaştım, oradan okuyabilirsiniz :) Selamlar.

ANL_ANL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ANL_ANL ()

Kıymetli hocam bugünkü hareketi nasıl yorumluyorsunuz özellikle gümüş ons birkaç saatte ortalığı dağıttı.

0BeğenmedimŞikayet

fizyoterapist_35 ()

Teşekkürler hocam ...

0BeğenmedimŞikayet

Akhenaton1 ()

Kardeşim olur olur senin olsun ben kendime saydım cansın

Kriyt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TUQTI7 ()

Vallahi dikkat edemedim seninkide hayırlı olaun inş

Akhenaton1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Öyle deme kardeşim. Grafik çalışmaları yaparsan kafana estiğinde atarsın. Yoksa yıldızın Bi anlamı ypk:)

Akhenaton1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akhenaton1 ()

Canımsın can benİm yıldızla işim olmaz ::))

mmtckr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Zaman olarak bir dönem kestirmek hayli zor ama Mart ayında bir opsiyon hareketlenmesi var o yüzden o dönem bir hareket gelebilir. Ancak ben Mart'a kadarlık olan dönemin deflasyonist olarak devam edeceğini düşünüyorum o yüzden MArt bana biraz erken geliyor. Daha çok Mayıs - Haziran gibi aşılanan insan sayısının yükseldiği, ekonomilerin açılmaya piyasaların hareketlenmeye başladığı bir dönemde altındaki hareketin enflasyonist baskı sebebiyle hareketleneceğini düşünüyorum. O yüzden ben opsiyon alırken genelde bu dönem ve 2021 Eylül tarihli opsiyonları alıyorum. Bir de kısa vade de altın yatımcısını iyice bezdirecekler gibi duruyor bir ralli başlamadan önce. O yüzden ara ara ataklar görebiliriz ama bir ralli ihtimalini henüz erken görüyorum. Selamlar.

ö_yener için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ö_yener ()

@shaokahn üstad... sadece tahmininizi merak ediyorum... siz ne zaman hareketlenme bekliyorsunuz... ne kadarlık bir zaman periyodunda...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum