Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0761 04:39:18
EUR 34.7643 04:39:18
USD 32.2843 04:39:18
ALTIN ONS $2307.9800 04:39:18

Grafiği gönderen: Dersu_UZALA

GramAltınTL

Yorumlar (36)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Destroyer01 ()

Ah güzel memleketimin garibanı yıkılsın orta direk ile kalbur üstü de servetine servet katsın kimse kusura bakmasın geç kalınmış ama doğru işler yapılıyor yapılması gereken

-1BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Aynen hakikati karşıdaki insanın uslubuna inmeden saygınızdan da ödün vermeden net bir ifadeyle dile getirdiniz birçok kişinin sesi oldunuz güzel insan Allah sizden Razı olsun. Hayırlı kazançlar dilerim Selamlar

Ali72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Allah razı olsun dostum bilmukabele

1BeğenmedimŞikayet

Ziynetçi_56 ()

Elinize sağlık..

0BeğenmedimŞikayet

Ali72 ()

Sağolasın güzel dostum benim Alalh razı olsun saygılar benden kardeşime

Altın_avcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Boşver dostum oda neyin ne olduğunu iyi biliyor ama ukalalık ve kibirlilik içine işlemiş ...

2BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Seni tebrik ederim dostum.
Ayrıca şunu da ileteyim bazı arkadaşları aydınlatma adına sende vesile olmuş olursun.
Piyasa zaten doları fiyatladı 8.60 a. Yani şuan dolar artsa da piyasa bize o fiyatlardan yansıyacak. Düşen bsy yok. Bunları anlamak lazım.
Şuan faiz arttırdın tamam geçici çözüm tamam da, ya üretim ne olacak kalıcı çözümler ne olacak. Dolar düştü fiyatlar 2 katında kaldı. Söylenecek çok söz var da yeri değil. Saygılar dostum

0BeğenmedimŞikayet

Ali72 ()

Emin olun şuanda kendileri bile ne yapacaklarını bilmiyorlardir başımızdaki kişilerin fiyat istikrarı geçen sene ağustosta hatırlayın 680 de sabit kalmıştı bir ara gitmiyordu bile ne oldu bir anda balonu yukarı kırdılar şimdide öyle yapıyorlar hele faizi sadece düşürmeye calissinlar görürüm ben onları dolar 8 de bile durmaz onların göreceği çiftli rakamlar o zaman ne yapacaklar göreceğiz . Tüm dünya eksi faiz konusunu konuşurken dışarıya neden bu kadar yüksekten borclaniyorsun diye sormazlarmi.

Günce_01 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Adl27 ()

Ağzına sağlık kardeş helal sana

0BeğenmedimŞikayet

Ali72 ()

Sagoalsiniz Allah razı olsun teşekkür ederim hakikati sadece dile getirdim

Melisada için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Tebrik ederim doğru söze ne denir

2BeğenmedimŞikayet

Ust14 ()

bende geriden izliyorum yapacak bir şey yok
436.42 den biraz altın aldım önceden gram var gümüş var hala bekliyorum

BABA_DERVİŞ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat1414 ()

Fiyatlar konusunda haklısınız. Bazı insanlar anlamak istemediği müddetçe onlara bişey kabul ettirmek zordur dostum.

0BeğenmedimŞikayet

Günce_01 ()

Tebrik ediyorum tarım bakanı cin ve diğer ülkelere yağ ihrac ederken biz yüksek fiyatlarda yağ alıyoruz yazık

0BeğenmedimŞikayet

Ali72 ()

Cevap yazmaya gerek yok bende biliyorum ama bazı insanlar hakikati görmüyor neden bunların buraya niçin geldiğini araştırdılar işsizlik diz boyu tüm dünya faizi düşürürken bizimkiler yükseltiyorsa durup durup düşünmek yerine burada milletin aklı ile dalga geçiyorlar . emin olun elinizden çıkarmayın altını. Geçen sene gümüş aldim 2500 . 3000 . en yüksek sayım 3500 oldu onların hepsini sattım 7 den çok şükür sıkıntım da yok şimdi durum ne oldu da değişti hiç birşey hatta herşey iki katı şuanda sıfır daire geçen sene 350 bindi şimdi en kötüsü sıfır daire 450 ve üstü onun için diyorum ki moral bozmayın insanlar elerindekini korumaya çalışıyor abi

Murat1414 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Elinize güzel yüreğinize sağlık...

1BeğenmedimŞikayet

BABA_DERVİŞ ()

iyiyim çok şükür geriden bazen seyrediyorum siteyi, sen nasılsın

Ust14 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BABA_DERVİŞ ()

gerek yok kardeşim ben ondan istiyorum, onu samimi bulmadığım için sözlerinde

Themachine için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Ust14 ()

selam ibrağam nasılsın sakin ol o 437 aldım 439 sattım dedi ya zaten 437.84 oldu vergiyle 439 satmış 1200 gram 2400 kar almış nasıl oluyorsa dekont atarsa hergün 3 like da benden ona söz

0BeğenmedimŞikayet

Murat1414 ()

Ben engelledim hiç uğraşma. Konfor tuşunu kullan.

1BeğenmedimŞikayet

Themachine ()

470den alıp 534de sattığımı atayım abi biraz nostalji olsun hem :))

12BeğenmedimŞikayet

Ali72 ()

Asıl vatanını miletini düşünmeyen insanlar dolar 6.80 iken altın 350 iken doların önünü bırakıp 850 izin verenler buradaki insanlar sadece değer kaybetmesin diye paralarını bilip bilmeden yatırdılar sizde ayristima yapmayın dusturunuz ahlakiniz malesef iç açıcı değil . Gariban halk parası erimesin diye gitti yatırdı ne bilsinler yağ 40 milyondan 68 milyona cikaracklar onun için sözlerinize dikkat edin

1BeğenmedimŞikayet

Antep27a ()

Olmayan şeyin nesini atsın :))

1BeğenmedimŞikayet

Murat1414 ()

Dedem zorlama atmıycak herhal :)

0BeğenmedimŞikayet

BABA_DERVİŞ ()

burdakileri ikna için önce dürüst olduğunu kanıtlaması lazım

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BABA_DERVİŞ ()

dekontu atmadığın sürece burada her gün senden dekontu isteyeceğim, dekontu atarsan sana her gün 3 like verecem

Altın_Mucidi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

sanmıyorum. herkesi kendiniz gibi zannetmeyin. :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum