Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0708 06:53:53
EUR 34.8865 06:53:53
USD 32.5573 06:53:53
ALTIN ONS $2327.2350 06:53:53

Konu: Gümüş Ons 4H'de c. Kelebek Etkisi (ytd)

Merhaba arkadaşlar. Nedir bu kelebekler/yarasalar ile alıp veremediğin demeseniz eğer :))
Gümüş Ons c. Kelebek (Boğa) 2 farklı ama benzer Formasyonu Çalışmalarım. A noktasını almakta olabiliriz. A noktasından sonra hareket teknik anlamda B noktalarına gitmek isteyebilir, daha sonra da doğru giderse C noktalarına. Eğer doğru bir şekilde giderse C'den, D bölgelerine hareket izlenebilir. D bölgesi dediğimiz seviye değişkenli gösterebilir. Sarkma taşma ve hata/değişkenlik payı 0.05-0.15 olarak alınabilir alta yahut üste. FM'nin Yukarıdaki Nihai hedefleri ise 27-27.50 dolar lara kadar varabilir eğer doğru ilerlerse.
Ara hedefler ve geri çekilmeler için fibo dizeleri takip edilebilir.

Simülasyon bölgesindeki tarihe takılmamanızı bildirmek isterim.
4H grafikteki bir çalışma olduğu için yine 4-5 günlük bir süreç içinde olması beklenebilir.

Nihai hedef için gümüş onsun ara hedefler üstünde 4 4 4 saat kapanış alması gerekebilir.
Esasında bu çalışmalar teyit almadan atmayı düşünmediğim fmlardı. Bu sebeplerle bozulma ihtimali de çok yüksek. Yine de kaybolmasın istedim hazır çalışmışken.

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler bozabilir, değiştirebilir. Doların durumu da gümüş gram tl açısından isteneni vermeyebilir... Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım yine...

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim hocam güzel hafta sonları

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Tesekur edeim hocam

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Zaten 10 yıllık bir çanak var gümüşte hocam.
50 dolar zirvesine tekrar ulaşırsak çanak tamam. Lakin onunla bitmiyor çanak kulp isteyebilir. O durumda 50 dolara geldiğimizde en az 36-37 dolarlara geri inmesi gerekecek tekrar yükselmesi için diye düşünüyorum. Ama 36 altında kalırsa bu seviyelerin düşüş devamı olarak devam edebilir. (Aylık grafikte)

Bir de 28 üzerinde haftalık kapanışlar alabilsek, 2013'ten beri oluşan iç çanak var ve kulpu da var onun kulpu tamamlanmış olur o durumda ilk etapta kulp hedefine gitse 33.50 dolarlara kadar gitmesi beklenebilir. Ama bunlar olur mu aklımda soru işaretleri sürekli var... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Evet hocam

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba hocam. Yani tam olarak neyi kastediyorsunuz 2010 senaryosu derken?
50 dolar zirveye ulaşıp sonra 11 lere iniş mi?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim :)

Zezeze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hocam 2010 senaryo şunun aynısı gibi düşünüyorum tabi bu benim düşüncem siz ne düşünürsünüz bu konuda ytd olmadan

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Teşekkürler, iyi geceler:))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kapandı hocam 25.44 falan kapattı.
Çok kötü değil pazartesi açılıştan sonra takip ederiz inşallah devamını

OkanNako için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

OkanNako ()

Kapanmadimi henuz hocam

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş ons teknik 4H grafikte 2'li Dip oluşumu var olup boyun bölgesi 25.50-60 bandındadır. Üzerinde kapanış alabilirsek tahminen ortalama en geç 2-3 gün içinde 26 dolarları hedefleyebilir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben de inşallah :)

Füss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen öyle. Yatırım işi sabır işi ve soğukkanlılık gerektiriyor.

Sewgi60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Ben inanıyorum özgür kelebeklere orada kalmayıp yukarı kanatlanacak. Hafif bir meltem bekliyor. :)

0BeğenmedimŞikayet

Sewgi60 ()

Millete nasıl panik yaptırıyorlar surda 1 2 hafta bekleyemiyorlar dün alıp hemen bugün satış peşine düşüyorlar okadar kolaymi bu iş. ozaman herkes köşeyi dönerdi 2 hafta oldu alalı hatta bugün gene aldım bir miktar daha bekliycez hemen battik bittik.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Mesela buradaki 2 kelebek kanat çırpabilir mi acaba @Füss Dün atmıştım da tam B noktası 25.02 falandı bugün tam değdik. Çırparsa kanat 26.30-40 bandına taşıyabilir bizi belki tabi 26'yı aşabilirsek... ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim dostum. Seni görünce MJ aklıma geliyor :)

Ankaragüçlü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ankaragüçlü ()

Günaydın dostum hayırlı cumalar bereketli kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Herkese günaydın gümüş ailesi. Hayırlı cumalar.

Teknik 1H grafikte 2'li tepe oluşumu var olup hedefi 25.10-20 band aralığı olabilir şu an boyun bölgesinde görünmektedir. ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum