Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0664 10:24:53
EUR 34.7896 10:24:53
USD 32.5997 10:24:53
ALTIN ONS $2389.9000 10:24:53

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Yorumlar (84)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

-1BeğenmedimŞikayet

ANL_ANL ()

tek başına her şey değil zaten de bir de ters bayrak formasyonu vardı ikisi uyuşuyordu ama bu akşam bozdu sanki ne dersin?

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Son 50 günlük hareketli ortalama 200 günlük ortalamayı aşağı kesince ne oluyor?
Mala son kisa donemde yani 50 günde biçilen fiyat uzun donem yani 200 günlük fiyata öre düşmüş oluyor. Mal daha degersiz görülmeye başlandığı algısı olusuyor. Algoritmalar için önemlidir. Ama tek başına her şey demek degildir.
Ytd

ANL_ANL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ANL_ANL ()

Ustam bugün ben de fark ettim bunu kestikten sonra fena aşağı geliyor, ama bu akşamki olay bozdu gibi.

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Günlükte bakarim buna. Daha erken bunun için.

CEYLO için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Ablam düştü dedin evetde aldım demedinki

Hacerenvr16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abla 6.12 denmi sattın ? Aldığında aldım yaz yeter abla ben hepsini bozdum gümüşün ful tl deyim sıfırdan başlıycam yeter sıkıldım 7 olaba kadar ben zararı çıkartırım zaten

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

6 krs dustu dediginde aldim zaten

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Bugün gümüş kaçtan alıcaksın abla tahminin sana kaç uyar?

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Ablam sen aldığını yazaydın bende alırdım :(((

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Ben almadim 161 dolar sattim diye ltc almadim ama 150 dolar altina dustu... Gumusum azdı onu sattim dun 609 olunca 601 aldim yine sattim bugun de bekliyorum gumusu ... Sana 6 krs yetmemisti :) Sattigin zaman 6 krs diye bakma yukselir yine satarsin duser yine alirsin yerine koyman gerek cunku zararkes yapmissin ... Ok

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abla günaydın aldınmı bişi yazmadın merakettim:))

0BeğenmedimŞikayet

Mali______ ()

Aman deyim yoksa elimde mevcut. Haberi takip etmedim yoksa hic olmasinda coinim.

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Delist demek Abd borsalarinda delist yedi Asya vs bizim bordalarda mevcut

Mali______ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mali______ ()

Xrp delistmi olacak?

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Hacer hanim ltc nin delist yemesi ne demektir. valla bilmedigimden soruyirum. ltc tercih edilenlerde ilk siralrda degilmi?

1BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Öğtenicem inş abla ilk kez alıcam acemi şansı derler ya iyi olur inş sen gecece olsa yaz abla :)

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Surekli yeni habeeleri takip etmen gerek xrp gibi delist yiyen counler olabiliyor... Ltc bile gundemde

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Aynen abla ya ikiside maşşallah bekliyorum abla ltc 130 dedin takipteyim nedersen takip edicem btc sayfası karışık analizciler herkes bişi yazmış zaten anlamıyorum (

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Dogru ama geri cekilmeleri beklemek gerek bugun eter prim yaptı birde ltc

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abla neo baya potansiyeli yüksek galiba herkes onu konuşuyo şuan bu arada coin sayfasından yazıyorum gümüş sayfasına düşüyor niye böyleki

1BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Hayır abla beğenmediğim için diil dahada düşerse sonuçta grafklere göre bi düşüş bekleniyor oyüzden sende almadın kimse almadıki 5.99 da

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

6 krs u begenmedin demek :) Hayirlisi bakalim

0BeğenmedimŞikayet

Ö_F_Tuğcu ()

@drtunahan Tunahan bey, Hayırlı günler. Bu Tunç Beyi nereden takip edebiliriz.

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

madenciturk ()

35 dolar grafiginizi gormek isterdim. cok ciddi bir hedef umarim gelir de ihya oluruz

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Teşekkürler gardaş zarar da olunca tedirginlik içindeyiz

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

aynı düşüncedeyiz , sabrın meyvesi tatlı olacak inşallah

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

güzel kardeşim SABIR , mart ayında 35 dolar ons teknik ve temel analiz olarak beklenen rakamlar, bunlar bıktırma hareketleri , satmayın zararına

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah hocam artık bir gününü görsek biraz gümüşün iyi olur en azından kulp hedefi bile çok mutlu ederdi. Fincan hedefi zaten çok iyi olur. Dolar da omuz atarsa harika olurdu. Elde TL olması her ihtimalde önemli. Alta da üste de teyitli durumlar oluştuğunda dediğiniz gibi işlem yapılabilmesi hareket alanı sağlaması açısından. Bereketli kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Merhaba gardaş zarar da olanlar için öneriniz

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

fincan kulp beklentimizden vazegmem , yedek akçe getirdim artışın başladıgına emin olursam oyuna dahil edecegım , alttan alış emirlerim de var , GÜÜMÜŞ 2021.22.23 yıllarının prima emptiası olacak

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum