Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 18:24:59
EUR 34.9039 18:24:59
USD 32.4936 18:24:59
ALTIN ONS $2329.6750 18:24:59

Konu: ons altın 200 ema istatistiksel veriler

⭐⭐Murat5635 ()
Gram Altın

Herkese iyi pazarlar geçtiğimiz günlerde Gram altın için benzer bir değerlendirme yapmıştım
bu kez ons için grafik üstünde göstermek istedim, bazı notlar var yatırım tavsiye değildir

Yorumlar (45)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Emeğine sağlık can kardeşim, birde dolar, euro, sterlin, gümüş ons, parite olsaymış daha da iyi olurmuş:)))

0BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

Emegine sağlık murat cok teşekkürler bizi yanlız bırakma burda kafani dinle ama geri gel unutma çünkü bu grafiği öğrenmek için yıllarca emek lazım ve saygım sonsuz tüm grafik paylaşanlara kıymet bilmek lazım gerçekten zor iş

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Tamam abi bir el at benim için sorun yok ama terste ki dostlar nefes alsın

Alp_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Ben bir konuşayım, bu haftaki kule görevlisi bizim mahalleden :))

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Abi hareket alani daralıyor iki veya üc gün direnç destek arası gidip kırılım yapması lazım bana göre yukarı olur 1900 lü rakamları görüp 1888 çekilmesi ile 1965 tepesini artık yapma zamanı geldi önümüz de ki 2 hafta bunları görmemiz lazım sonra hedef 2008 olur hareketi çok geciktirdiler zemin kalkış için uygun ama kule de ki izin vermiyor diyeyim

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Aynen öyle kardeşim, tebrik ederim. Sen analizini yap, isteyen faydalanır, istemeyen engeller geçer. Bu hafta onslarda yukarı bir hareket olur mu, ne dersin ? ..

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Alp_58 abi boş çalışmada ki tüm rakamlar görüldü geçen hafta 1817 1864 1838 sırayla o kadar da boş değilmiş :)

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Onu yaşayacak ama o sene bu sene değil bence önümüz de ki yıl 2022 de

Chlytrmcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eyvallah kardeşim
Hayırlı akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Sağol abla
Hayırlı akşamlar

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Bence ihtiyacınız yok ama yine de afiyet olsun :)

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

O kadar da formda değilmişim aslında, o kesişim için 200 ema'nın kesişeceği bir değer de lazım, de mi, 50 ema idi o galiba, halbuki siz tek 200'den söz etmişsiniz. Bir iki tane daha yiyeyim, cevizli olandan, beynim açılsın. :)

2BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Günaydın. Dünkü formunuz bugünde devam ettiğine göre kestane şekerinin etkisi devam ediyor gibi :) 200 EMA nın bugünkü değeri 1818 ve şu an üzerindeyiz.1865 üzeri günlük kapanışlar yukarılar için daha fazla umut vaadeder diye düşünüyorum. YTD...

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Günaydın. Onun altında fazla kalırsak mı kesişiyoruz ölümle? İhtimale öyle hazırlandım ki kesişmezsem hayal kırıklığına uğruycam. :D

0BeğenmedimŞikayet

Seloo45 ()

Zartlamasinlar

0BeğenmedimŞikayet

Chlytrmcı ()

Hocam sizin fikrinizi almak istiyorum. İşte ons bu 2011 deki durumunu yaşıyacak düşücek 1600 ler vs konuşuluyor illaki duymuşunuzdur. Bu durum hakkındaki düşünceniz nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Chlytrmcı ()

Hocam emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Etikette sıkıntı yok canim

Öznurr_16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Aman etiket falan yapma canım dikkat et

0BeğenmedimŞikayet

Runner ()

Ablacım aman sana bisey olmasın hepimizin can ablasısin sen

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Ablacim şimdilik burdayiz ama admin bu gidişle benide iptal etmesin
Beğenimi kısıtlamış))

Runner için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Runner ()

Ablacım bilmukabil sizleri burada görmek güzel

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Teşekkür ederim kardeşim iyiki varsin sevgiler

0BeğenmedimŞikayet

Runner ()

Çok şükür ablam geldim uğradım bi halini hatrını da sorayım dedim :)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Hoşgeldin kardeşim şükür iyiyim sen nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

Runner ()

Ablam sen nasılsin?

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Emegine sağlık kardeşim sevgi ve saygılar iyiki varsın

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Teşekkür ederim kardeşim
iyi pazarlar

Marsilyacat için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Full gram sayılır sadece 3 kilo gümüş var ben uzun vadeciyim.

Cee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cee ()

Arkadasim siz full gramdamisiniz tl de varmi pazartesi icin nasil bir hareket bekliyorsunuz.

Öznurr_16 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum