Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0793 01:15:36
EUR 34.8299 01:15:36
USD 32.2765 01:15:36
ALTIN ONS $2346.7450 01:15:36

Konu: Korkutmayin insani :(

⭐⭐__Deniz__ ()
Gümüş

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Oglen baktim en son ons olumsuz duruyodu.. Dolarda gostergeler dipte alim bolgesinde.. 7.25 gecilmesse 6.80 7.25 arasi gelip gider bir sure..

Trk123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trk123 ()

Altin ons ve dolarda durum nedir.. @_Deniz_

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Oyalanma sureci devam alip bekleyin 6.5 assasinda parcali toplayin .. Yukselis emaresi gorursem yazarim..

Trk123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trk123 ()

Burdan ne bekliyosun kapanisda bir umut varmi @_Deniz_

0BeğenmedimŞikayet

serser34 ()

Ya kardesım sadece soruyorum sen grafiklerinde redditçileri gördünmü 15 gun evvel atmıştım dıyosun doğal olarak çıkıp inmemiş bir haberle ateş almış ne tekniği calısacak kendinizi kandırmayın bitti

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Onuda paylastim 6.20 iken bir flama yapip yukari atacak dedim 6.53 hedef verdim aynisi oldu.. sonra biraz 6.20 6.50 arasi oyalanip ucarak 6.79 sonra 7 liraya gidecek dedim.. Hic oyalanmadan 6.33 den 6.80 acti.. 5.90 ken bin kere soyledim 5.50 ihtimali olsada .. buralar dip olabilir .. cok assalari bekleyip riske etmeyin.. Ucgen yukari kiracak yukselis baslayacak buralardan alip bekleyin 7 lira gelecek diye abartma dediler.. Grafiklerime bak

serser34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihan2626 ()

Benim de grafik de gördüğüm bu. İkili dip büyük ihtimal . 1850-1860 üzerinde kalıcı olamamasından zaten belliydi.

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Nasıl yani hocam dip derken nasıl dip bunlar

0BeğenmedimŞikayet

serser34 ()

Senin grafiklerde redditçilerde gözüküyormuydu üstad ))

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

2 hafta once paylastim grafik formasyon calisti ikili dibe gidebilir

0BeğenmedimŞikayet

ANL_ANL ()

gitsin gitsin daha güçlü gelmesi için güç toplaması lazım.

0BeğenmedimŞikayet

_S_u_s_k_u_n_ ()

Tşkr ederim...

_S_u_s_k_u_n_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Onu ben hesaplayamiyorum ya .. Olur da giderse.. ins gitmez .. dolar kurunun o anki fiyatida onemli goruruz artik..

_S_u_s_k_u_n_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_S_u_s_k_u_n_ ()

Altın onsla gümüşü nasıl hesaplanıyor 1760 ons olduğunda gümüş kaç olur mesela

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum