Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0737 20:27:46
EUR 34.7968 20:27:46
USD 32.3853 20:27:46
ALTIN ONS $2344.5100 20:27:46

Konu: ons gms kritik destek.. (digimen)

⭐⭐Digimen ()
Gümüş

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Vala babacan bende 7 tersteyim cok yanlis alim satim yaptim zarar ettim en son zirveden aldim 6.5 bile alimim olsa oper basima koyarim ama gel gor ki cok pahali aldim

Yanliz bu isin icine 4 ay oldu gireli ve ben ilk aldigimda 6.2 den alim yaptim 5.4 dustu sonra cikti yine 5.5 gordu yine cikti anlayacagin 5.5 5.6 yuksek alim bolgesi oralardan genelikle cok yuksek cikiyor ama zamanla tabi

Hayirlisi artik kismette boyle varmis buda tecrube oldu artik kelepirci olacagim ucuza almak icin bwn bunu dusunuyorsam bide sen para babalarini dusun yani:)

Can7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

son dakka golu mu atacaklar
:))

Digimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Piyasa metaller için hala olumsuzlık devam ediyor. Ben beklemeye devam ediyorum ..

beste_atay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Laylaylom ()

teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

1.15 destek, o seviyeye gelince asagi kırıp kırmayacagına bakıcaz.

Laylaylom için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Laylaylom ()

digimen size de danışarak 1.22 den dolara parite yaptım.
1.15 seviyesini işaret etmişsiniz, daha aşağılar için düşünceniz var mı?

0BeğenmedimŞikayet

beste_atay ()

@Digimen Hocam düşer mi 5.50 ye bekleyelim mi?

-1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

5.50/5.60 Arası ihtimali yüksek.. Güçlü alıcı bölgesi.

yusuf796 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acmi_hnm ()

Uslup diye bir aey var diyorum bende ben size bu tarz bir uslupla cevap vermedim saygiyi bilmiyorsaniz siz yorum yapmayin

Bozkurt43 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gurbet68 ()

destek var tabiki 24 40 gram ons ise 1823 destekti ordan döndü inş bırakanları biraz anlayan bilir kardeşim ustalar yazmıyor tepkiden dolayı

Bozkurt43 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Can7 ()

Malder üyeleri olarak bizler yine mal mal bakarız.. giden, gelen gümüşün ardından.. inşallah dediğiniz olur.. ama hep tersköşe, hep tersköşe.. :))Ya sabır..

0BeğenmedimŞikayet

Bozkurt43 ()

Anlayın artık düştü mü destek falan hikaye hala destek diyor ya

Acmi_hnm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acmi_hnm ()

5.75de güzel destek var

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Hocam ilk derin dusus 5.4 ikincisi 5.5 simdide benim tahminim 5.6 olur alt yada ust ondan sonra 1 aydan fazla yada eksik 7 goruruz yine ben 4 aydir takip ediyorum surekli gordugu dip 5.4 ustu zirve 7.13 sizce ytd

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Parite zamanı zaten 1.15 desteğine kadar yolu var.. Yılda iki defa bu şans gelir.. İyi seviye parite için.

ZİDAN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZİDAN_ ()

@Digimen bu yıl sonu için USD/EURO paritesi beklentiniz nedir veya euroda olanlara USD ye geçmesi olumlumu?

0BeğenmedimŞikayet

BATAK17 ()

Bu hesaba göre düşüş bitmedi mi

0BeğenmedimŞikayet

KURT_PENÇESİ ()

Burdan satsak aşagıdan alsak mantıklımı

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Zirve 7.13/ 5.50/5.60 arası anca güçlü yatırımcı alım yapıyo.. Her 7 görülünce biz soluğu 5.50 de aldık. Bu üçüncü denemesi.. İnş bu sefer 7 üstü tutunur..

ZiyaS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZiyaS ()

5.50 ye düşünce , 6.70 e çıkmıştı o zaman 7 için 5.00 a mı düşmeli...

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Bu düşüş derin olursa, 7 rahat görürüz diye düşünüyom.. Büyük yatırımcılar 1.30/1.50 kazanmadan 7 göstermiyolar.. O yüzden derin düşsünki yukarı rahat çıksın.

OkanNako için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

OkanNako ()

Kerem hocam
Bir el at gms e INS
7 uzeri gordugumuz yerlere gidelim INS
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah üstadım aynı kanaatteyim çoklukla 24.40 50 60 seviyesi altı kapanışların tehlikeli olduğunu belirttim genelde yorumlarımda. Örtüşüyor diye düşünüyorum o yüzden sizden de teyit almış oldum. Benim 4 saatlikteki kelebek çalışsa da kurtulsak diye ümit ediyorum ama işte piyasa bu her yer tuzak her yer risk... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

24.30 üstünde kalırda kırmızı bulutun içine girse bile yükseliş sinyali verir, altında kaldıkça asagi kırılma ihtimali var..

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ANL_ANL ()

rasyoda gümüş sağlam duruyor altın ikili dip yapsa dahi 23 lü seviyeler zor gibi.

0BeğenmedimŞikayet

poyraz_eksen ()

Takipteyim sizi eyvallah

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yani kırılır mı alta demek oluyor bu?

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Tebrik ederim dediğiniz çıktı 6.70 tersten çıkarız ne zaman @Digimen abi

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

2430 destegini kırmamalı, kırqrsa asagi iyi salar.. Yükseliyor dememiz için yqnda kırmızı bulutun üstüne çıkmalı, çıkmadıkça düşüş trendi devam eder.

poyraz_eksen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

poyraz_eksen ()

Üstad yön ne tarafa şimdi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum