Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0745 12:28:31
EUR 34.7888 12:28:31
USD 32.3545 12:28:31
ALTIN ONS $2300.7300 12:28:31

Grafiği gönderen: USTAMM

⭐⭐USTAMM ()
Gümüş
Simetrik üçgen var. Hacim azalması var. Bu bir kırılıma işaret ediyor. Simetrik üçgenler kararsız formasyondur, kırılım oluncaya kadar yön belli değildir. YTD

Yorumlar (107)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ahyalandünya ()

Dikkat et derken zarar ettirir o kisi inanma

ILGAZ77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ILGAZ77 ()

Evet haklisiniz ama bende acemiyim galiba zamanla ogrenicem bende tavsiyeniz icin tskler

Layaline için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

ben bu işte ne zaman tedirgin olup panık yapsam zarar ettım 3-4 sene evvel sonra sabrı öğrenmeye başladım inş

sizde sabredin beklentinizin tersi olsa sabredın spke acımaz sabırsız adam sever

ytd

0BeğenmedimŞikayet

ILGAZ77 ()

Söylediğiniz icin tskler ama ben burada sadece bi kac kisinin tahminlerine dikkat ediyorum artik

Ahyalandünya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultanmehmet ()

Çok şükür dediğimiz gibi oldu

Fatihsultanmehmet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahyalandünya ()

Kardeş birde etacarter var onada dikkat et

0BeğenmedimŞikayet

ILGAZ77 ()

Valla inanın bi haftadir cok stres yasadim hayir kesin konusma bari neyse saglik olsun ben sizlerin tavsiyelerinizi çalışmalarınızı okumak icin giriyorum siteye ama sizler tahmin oldugunu belirtiyorsunuz bizlerde kararlarimizi kendimiz aliyoruz

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ak_Sakallı ()

Bu zarardan önce 165 bin zararım mevcut. En azindan bu panik kaybini cikartip ilk zararim icin çabalayabilirim. 6.40 Kesin gelceğini bilsem düşsede sorun etmeyip beklerim aslında. Şimdi 5.98 ve 6.09 dan alimlarim mevcut 3. alış için firsat kolluyorum onuda iyi yerden aldik mi 6.40 bekleyecegim

Depreshift için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

merterbirader ()

Nasıl başkasının lafı ile böyle yatirim yaptınız valla yazık olmuş . O adam buradaki insanların yüzde 90 ini engelledi

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Çok tutarsız bulduğum için onu direk engelledim.

0BeğenmedimŞikayet

ILGAZ77 ()

Siz sadece tahminlerinizi soyluyorsunuz ama haklisiniz tedirgin olmakta mesela ben fanatik gümüşçü diye biri yuzunden terse dustum gecen hafta 6 42 ye düştüğünde burasi cok iyi alim yeri buralardan alin dedi kesin bi dille bende acemiyim aldim sonrasi maglum hani burasi iyi alim yeriydi terse dustum deyince de hemen engelledi kolayinida bulmus ama ders oldu bugunde zararına sattim alttan aldim maalesef

0BeğenmedimŞikayet

Ak_Sakallı ()

Teşekkür ederim hocam. Umarım isabetli olur. Olmasa da elinize emeğinize sağlık. Ilgi ve alakaniz için de ayrica teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Depreshift ()

zararın 29 kuruş mesela burdan aldın diyelim 6.35 olunca gram zarar biter komisyon felan 6,40 temiz olur sana al demiyorum yanlıs anlama :)

Ak_Sakallı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

yok yok dostum bak ıkı mesaj yazdım onlarca mesaj geldı gerçekten panık olunuyor

yazdım farzedelım ters olursa perişan oluruz

haddıme değil litfen diğer mesajları da okuyunuz

ytd

2BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

6,08 aşmalı sonra 6,18 üzerinde kalıcı olmalı olurda kalıcı olursa 6,48 aşamazsa satılır

ıns isabetli olsun

sakın sakın sakın panık yapma olurda düşsede zarara satma sabırlı ol adamlara yem etme paranı

ytd

0BeğenmedimŞikayet

ILGAZ77 ()

Panik dediğinize gore dususmu bekliyorsunuz elbette sizinki de bi tahmin ama tahminlerinizi de net sekilde soylerseniz tabiki kararlarimizi biz alicaz tskler

0BeğenmedimŞikayet

Ak_Sakallı ()

Teşekkürler. Bunu tecrübe ettim. 6.10 dan aldım pat diye dustu panikle 5.81 den sattim ve tekrar tepe yukari yapti pişmanlıktan ölücem :) yukarı çıkarsa nereden satmak mümkün ? Bunuda belirtirmisiniz. Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

hocam geçen cumadan beri yazyorum

ama sızde bılırsınız kı pıyasa bu ne yapacağı bellı olmaz rakam yazsak belkı panık olacak ya hatalı ise

10 dk ayırsalar mesajları okusalar çözecekler

ytd

42hakan42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

hocam aynı şeylerı yazıp duruyorum lutfen yorumlarımı okurmusunuz saygılar

Nurullah60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

dostum yukarı giderse zaten yukarda satılır olurda aşağı giderse ki mesajlarımı okumanı tavs ederım panık yapmadan bır sonrakı tepede sepeti boşaltmak lazım

biraz sakinde olurmusun piyasa benım veya bızım elımızde değil malumun

ytd

1BeğenmedimŞikayet

Ak_Sakallı ()

Yukarı mı aşağı mı ? Beklentini yaz şu olursa böyle bu olursa böyle de neden beklenti yaratiyorsun? Bu kadar insan terste ve üzgün zamanı vakti olmaz mesajini gormez ve yukari cikarsa, ise yararsa da tekrar üzülür

0BeğenmedimŞikayet

Gülbahar53 ()

Düşüşmü :))

0BeğenmedimŞikayet

berkhamza ()

Evet şok derken TL ye mi geçelim napalım?

0BeğenmedimŞikayet

ILGAZ77 ()

Negatif yönde mi acaba

0BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Şok derken çok mu kötü :)

0BeğenmedimŞikayet

42hakan42 ()

İş işten geçmeden paylaşşsanız onay rakamlarını da yazarsınız ona göre gardını alır millet..

0BeğenmedimŞikayet

Kobrayakışıklı ()

Paylaş da görelim

0BeğenmedimŞikayet

Harun_k ()

Şu anda herkes şokta zaten o dedigin anti şok olur :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum