Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0694 11:22:17
EUR 34.8254 11:22:17
USD 32.5439 11:22:17
ALTIN ONS $2318.3450 11:22:17

Konu: <@kıncı> qram

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın
OBO'yu merak eden arkadaşlar için bu benim bile isdemedigim süreci uzatıcak bir senaryodur..

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Doğrudur saygı duydum :) Rabbim cümlemize hayırlı kazançlar nasip etsin. Nasibimizde ne varsa onu yiyecez sonuçta

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

orta uzun vadeli trenlerin (DÜZELTMELERİN) dönüşleri uzun ve sancılı olur kardeşim 2 3 ay sürebilir o esnada büyüklerin küçüklere mal dagıtma esnasıdır, daha sonra işin gerçegi görülür ve sert hareketler ile düşüş trendi tetiklenir bunu ya o zman anlarsınız elde zararla kalarak yada önceden öngörebilirseniz ve aç gözlülük yapmayıp hırslarıza yenilmezseniz kenarı çekilip beklersniz, bu düşüş 1 yıla kdar da sürebilir zaman yayılarak en sonki trende bakarsak 200 liradan 540 liraya tam 24 ayda yükselmiş ve tepe yapmış durumda bunun geri çekilip daha güçlü bir trend başlatabilmesi için geri çekilmesi gayet normaldir ve 2 3 ayda olup bitmez bence.. sen ısrarla trende ters işlem açmaya inat ediyorsun elbet burdan aldıkarın kara geçer ama neden daha ucuza alma şansı varken burdan almak,
sana bol kazançlar kardeşim... belkide ben yanılırım bilemem :)

Sener81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zararkess1 ()

Ya he hee tm sensin

Sharp_tongued için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vartolu41 ()

haklısınız ralli, yükseliş falan bitmiş görünüyor, iyice batmadan çıkmak gerek gibi

_börteçine_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ŞiRinN ()

Napcaz yaa kalakaldık barışımızı izliyoruz zmaan biktim şeytan çok şey dio yeminle ya

0BeğenmedimŞikayet

ŞiRinN ()

Nasıl yanii ya 350 derken

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Hiç beklermisin ya aylardır bu düşüşü bekliyorsun sen neyse bunu gördüğüm iyi oldu pozisyonumu alayım ben cephaneyi fullemek lazım sağolasın :)

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Siz bakmayın onlara daha once de gram altın alim yaptiğiniz grafiği paylaşmıştınız benimle bunların gerçeklerini yüzüne söyleyince hepsinin eli ayağına dolanıyor

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ben tanımıyorum arkadaşı daha önceki konuşmalarınada şahit olmadım için sorusuna cvp verdim kardeşim

Zararkess1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Bence de girme zararlı çıkan sen olursun

1BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Teşekkür ederim
iyi gunler

1BeğenmedimŞikayet

Zararkess1 ()

Sizinle munakasaya girmeyecegim kazanciniz bol olsun

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

100 liralardan başlıyan trendin evet zirvelerindeyiz haftalık grafiklere bakarsanız görüntügü fark edersiniz şuanki fiyat için demiyorum zirve diye yukarılarda yapılan zirvelre trendin en uç noktaarı göstergelerdeki uyusuzlukda bunu desdekliyor zaten..

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Sen obo nedir biliyorsun yani

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Yani şu an zirvedemiyiz

0BeğenmedimŞikayet

Zararkess1 ()

Bu çok bilmiş bilgecan a neyi anlatiyorsun dostum boşver ne anlar obo dan grafikten sakiz gibi agzina laf dolamis ona buna sataşiyor...

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

obo zirvelerde görünen tren dönüş formasyonlarından birisidir.. formasyonun kulanılması da düşüş hedef potansiyelini tahmin etmekde kullanılır.

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Akıncı bey elinize sağlık ama bir yerde takildım düşüş trendindeyiz diyen sizsiniz peki obo yükseliş trendini kıran formasyon değil mi düşüşte oluşması bir şey ifade ediyor mu

0BeğenmedimŞikayet

Padişah_Evladi ()

Başarılı :)

0BeğenmedimŞikayet

Stora ()

Ay sonu faiz kararları nasıl etkiler acaba

2BeğenmedimŞikayet

BABA_DERVİŞ ()

sen aynı rahmetli demirel gibi konuşuyorsun, şöyle olursa böyle böyle olursa şöyle, yok dolarda çılgınlık olmazsa, ons 1680 önemsediğim yer, bu dediklerin hep asma kabağı, böyle derin rakam vererek bunaltıya sokma milleti, kısa olacakları söyle hadi şimdi dolar nereye gidecek yarına kadar bunu de ons yarın nasıl olur bunu söyle

0BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Aman olmasın usta birazda olsa yükseliş olsa çok iyi olcak inşallah herkes çıksın tersten

0BeğenmedimŞikayet

Aslı_han ()

Tabiki neden olmasın hersey MB nin elinde dediğiniz gibi bir çılgınlık edip faiz yukseltirse sartlar sağlanmaya baslar

dewaju için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

eyvallah müdür..

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

@Akıncı @Aslı_han her ikinize de ayrı ayrı yorumlarınız dan ve verdiğiniz emeklerden dolayı tşk ederim. Saygılarımla

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Emeğine sağlık kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

dolar bir çılgınlık yapmadıgı sürece aşagıya dogru (6,60 gibi) bende de 370 altı yok aslında ... onsda 1680 önemsedigim yerdir, doların 7 ye inemesi fazla uzun sürmicek bana görede ama daha aşagıya gitmesi için yabacı ilgisinin çok fazla artması gerek bakalım reformlardan birşey çıkacak mı sıkıntılı bir süreç içindeyiz tl varlıklara karşı olanlar için nereden döndügünü görmeden seviye vermekde dogru degil aslında teşekkür ederim yorumlarınız için..

Aslı_han için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Muhtaremmi ()

Kardeşim insanlar zararda zararkes yaptırırsın yazık para kolay kazanılmıyor düşerken hiç biriniz ortada olmuyorsunuz lastik patlayınca yol gösteren çok oluyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum