Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0640 07:57:02
EUR 34.7012 07:57:02
USD 32.5934 07:57:02
ALTIN ONS $2383.7900 07:57:02

Konu: xagusd 1g, grafik çalışması

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

hocam mı inan dostum benden belki talebe olur

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynı şekilde düşünüyorum abi.
Gün boyu bu konularda yorumlarım az çok böyle. Spenk genel yatırımcı eğiliminin tersine hareketleri ve/veya aynı gün içinde her iki yöne şok hareketleri seviyor gümüşte... ytd

Alp_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Geniş açıdan bakıldığında kurgu bu yönde ama bu düşüncede olan kesim % kaç. Önümüzdeki 24 saat az çok bize bir fikir verecektir diye düşünüyorum, ne dersin kardeşim...

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İşte satış baskısı veriyorlar. Fake yükseliş sözünüzü önemli buluyorum. 26-27 seviyelerine kadar hızlı pikli kısa sürede oluşabilecek her hareket fake olabilir, aksi durumda alta olacak hareketler de fake olabilir... Kesin bir şey demek zor panik olmadan galeyana gelmeden... ytd

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

EFT ler hala mal almadı, aşağı çaktırmadan da mal alamazlar, once fake yükseliş sonra derin düşüş , sonra ralli gecdn sene de öyle olmuştu

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Eyvallah hocam

Layaline için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam eyvallah.
Asya da güçlü bir oyuncu
Ama farketmez sanırım 2 durunca da her şeyi hazır edip bu noktaya kilitlediler. Yine ilginç hareketler görebiliriz bugün bitip yarın geceden itibaren diye bekliyorum ama hayırlısı olsun herkes için. ytd

Layaline için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

eyw hocam sanırım asya ya ikramda bulunacaklar

aslında yarın ki konuşmalar vs hepsi biliniyordur hocam bu tr deki baş- kanın konuşması gibi değil adamlar öncesinde ona göre gardlarını almışlardır mevcut durumda aslında perşembenin gelişi çarşambadan belli olura gidiyor ( @ticaret_adamı : )

bakalım neler yapacaklar

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam zaten bu bir oyun. Satış baskısı yaratıyorlar. Bugün kapanış önemli. Bunlar yüklü satışlar değil bu ETF lerin. Bu demektir ki korku ile elden mal almaya çalışıyorlar.
Kırdırabilirlerse Asya tarafı açıldığında onlara yahut ABD kapanıştan önce tekrar deneme baskı yapabilirler diye düşünüyorum.
Eğer aralarında anlaşma varsa Asya'ya bilerek sattırmak istiyorlarsa o da ayrı. Eğer tüm bu oyunları tutmaz da tutunursa gümüş ons yarın son bir kozları daha vardır. O da Powell ve Bidon açıklamaları... Kısaca ya panikle elden malları toplayıp çıkacaklar, yahut sattırıp alta kırdırıp yine alttan alım yaparak devam edecekler diye düşünüyorum. Her 2 ihtimal de aslında çok farklı değil bana göre... ytd

@Layaline

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Tebrikler Hocam elimizdekinin %40 ile aynen sizin öngörünüz olan bir anlık roket olursa ihtimaline karşı hazırliklıyız

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Gümüşün düşmanı bu böcek severler Hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

25.7xx duzeyi uzeri 1 saat kalırsa. boyle kapanış yapmayi dener, yeni gun açılışı ile Y. Zellanda ve Anjinsanlar alirsa 26.2xx ler gelse de bocekseverler eski yerine indirir, Yarin ki konuşma sonrasi asil beklenen fake yükseliş gerçekleşir

Elcuar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elcuar ()

Bu yükseliş bugün mü olacak sizce yarinmi

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Anladim abi arastiracam peki abi buna gore yukselis ne zamana dek geliyor bu konuda bi arastirma yapacam

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Bilmeyen icin anlamak zor, bilene de anlatmak zor ama teknik grafik de bu dediklerimi destekliyor ; hatta gann analizciler temel yorumlarla , olasi haberlerle hic ilgilenmez , cunku haberler o yönde gelişir

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elcuar ()

Ons kaça kadar bekleyip bozalim ongorunuz nedir saygilar

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Ben kapanışı olumlu yapacaklarına, inanıyorum, once yükselmeli ki daha yüksekten satabilsinler eldekileri, sonra aşağıdan büyük fonlar , stok marketler mal toplayıp 35 lere seyahati başlatır; panik yapmayın zaten kazanir

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam temkinli olmakta fayda vardır, elde TL mutlaka olmalı. Oyunu kurdular, bugün yarın belli olur. Zaten dolunay, Powell, bidon da yarın... Yine Shrödinger Paradoksu tam bıçak sırtı gidiyoruz baya kritik seviyelerdeyiz, 26 üzerine atıp kalıcı kapanışlar almamız şart 26.20 üzeri daha da önem arz ediyor. bana göre öncelikle, bugünü de 25.75-85 üzerinde kapatsak çok iyi olurdu... ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@3461of bu alt yorumda cevabı

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Sakin olun 25.100-25.700 konsolidasyon, toparlanma yeri , 27.00 lere kadar bir fake yükseliş gelmeli , sonra sert bir düşüş... Ben yeni yuklu mermi ile bekliyorum , eskilere de dokunmuyorum neden mi kriptolara benzer ani bir çıkış 1 saat içinde bile olabilir her an 35 dolarlar gelebilir alternatifini de düşük olasilik olarak görmüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Abi dongu felan yani tutuyormu ilk defs senden gordum bu yorumlari

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@KapadokyaLı5094 bu alt yorum sizin için de geçerli

0BeğenmedimŞikayet

Kürşat58 ()

Tamam hocam teşekkür ederim alsınlar artık

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet ABD merkezli büyük fonlar. Lakin satış bugünün verisi değil dünün verisi, veriler daha geç yansıyor. ytd

Kürşat58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KapadokyaLı5094 ()

etf kim kardeş

0BeğenmedimŞikayet

3461of ()

Nezaman sattıklar

0BeğenmedimŞikayet

Kürşat58 ()

Kim satmış ABD mi

0BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

Tunahan hocam bugun yeni ay var 28 ınde dolunay Gann analizi ne diyor bu konu için teşekkürler saygılar

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Satış verdiler hocam bugün yine ETF'ler veri geldi 1.70 milyon ons gümüş satışı.
Bir öncesinde de 2 milyon onsluk gümüş çıkışı gelmiş.
Dikkat edelim. Bu bilgiyi tekrar paylaşmak istedim. Sayfada görenler görmeyenler vardır illaki... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mali______ ()

Eft lerin aldigini bilmemiz icin bir yer site varmi. Yani nereye bakmamiz lazim nasil anliyoruz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum