Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0796 15:25:32
EUR 34.7981 15:25:32
USD 32.2107 15:25:32
ALTIN ONS $2346.3900 15:25:32

Konu: 11.01.2021 Onslar- TL/Gr ve Usd-66Vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş
5 grafık bır arada,
Destek- direnc ve onemlı sevıler ıcın egıtım grafıgıdır, yatırım amaclı degıldır.

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Hayırlı günler

Gümüş ons 26.11 üstüne atmadı bu durumda yeni bi değeelendiemeniz olacak mı acaba?

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Mabibay ()

Dostum çalışmaların bizim icin çok değerli. Lütfen küsme.

1BeğenmedimŞikayet

KÜNÜK ()

Emeğinize sağlık Sayın Hocam

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Emeklerinize sağlık hocam. Bu konuda size hak vermekle beraber bende sizin gibi düşünüyorum @66vip

1BeğenmedimŞikayet

akar42 ()

hakkınız ödenmez teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Hocam bütün öngörülerimizin isabet bulması zaten mümkün değil ve hiç kimse için değil.. mühim olan gerekçesi mantığı olmayan afaki atmasyon paylaşımlarla insanlara kötülük etmemek.. senin samimiyetin ve iyiniyetin bile yeter.. paylaşımların için çok sağolasın, selamlar...

1BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Abi senin bekledigin kapanıslar oluyor mu ? 6.04 üzeri kapanislar sagliyor ama umarim güzel olur :)

19BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Rica ederim kardesım,

Dususlerde de yukselıslerde burda olup bılgılendırmeye haber- bverı akısı grafık ve teknık rakakamlarla yardımcı olmaya calsıyorum, aklımızın yettıgı dılımızın dondugunce tabi.

Ama ne emege saygı kaldı ne tadı,

O sebeple cok fazla yazmıyorum, sadece gunun onelı verılerı haberlerı destek dırenclerı gıbı gunluk onemlı bılınmesı gerekenlerı yazıp ızlemeye cekılıyorum.

Zaten cok sohbet vs ıcın yazan bırı degıldım, artık daha az yazıyorum.

Gerı donusun ıcın tesekkur ederım, hayırlı kazanclar.

saygılar...

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Emeğinize sağlık

13BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt yorumlardakı hedeflerımız tamamalanmıstır,

Yeni hedeflerimiz;

Altın ons ta 1862,34 direncı ve gumus onsta 25,69

Altın gr da 448,08 gumuste 6,17 direncini

Usd ise 7,51 direncini takipteyiz.

Saygılar...

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt yorumdakı rakamları pıyasa acılısı ve ozellıkle asya acılısı ıle takıpte olmalı,

Asya pıyasısı acılısında omrumuz var ıse gorusmek uzere

Hayırlı geceler, ALLAH'a emanet olun...

1BeğenmedimŞikayet

Necimm ()

Emeğine sağlık saygı değer hocam

9BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bolınger ban aralıkları- ındıkatorler- stop rakamları ve ema ortalarına gore bır yukselıs gorunuyor. Ancak bu yukselısın burdan dırekmı yapacını yoksa gerı cekılıp guc topladıktan sonramı yapacagını belırleyıcı olacak olan haftanın gelısmelerı olacak.

Usd tepkı alımlarında ve onslarda da bır hareket olması durumunda burdan gıdebılırız, yok haber ve verı akısları desteklemeyecek olursa guc topladıktan sonra gelecektır.

Ama elımızdekılere sahıp cıkmak sabırla o beklenen gr/tl 450- gumus tl 640 cıvarı rakamlar geldıgınde tekrar kontrol edıp yenıden bır degerlendırme yapmak gereklıdır.

Bunların belırleyıcısı haftanın takıp edılmesı gereken olaylarıdır ve ılk ne yone olacagına onlar karar verecektır.

Haftanın onemlı gelişmeleri;

Oldıkca yogun bır hafta yasanacak, hem verı akısları- haberler - sıyası gelısmeler vs

* Tesvik paketleri(persembe gunu acıklanması beklenıyor. )

* Bankalar kazanclarını acıayıp paylasacak

*Aşı dagıtımları hızlanacak.

* Fed konusma yapacak(baskan ve uyeler)

* Abd trupunun durumu ve sıyası yollar gundemde olacak.

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Sen uyardıysan eyvallah (;

1BeğenmedimŞikayet

kpln63 ()

oluyor tabi olmaz mı faydanız. Allah razı olsun

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Allah bozmasın İnşallah,

Çok tesekkur ederım guzel dusuncenız ıcın, Sizin en hayırlınız ınsanlara faydalı olanınızdır der efendımız,

Faydamız oluyorsa ne mutlu. Kazancımızı helalınden yapabılmek adına hepımız bır caba ıcındeyız, ALLAH cabamızı bosa cıkarmasın

arlon55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LambadasaR ()

Emeğinize sağlık Güzel düşünceleriniz için

2BeğenmedimŞikayet

arlon55 ()

Her çeşit insan var burda benim ongorum bu iyisi kötüsüde makara yapanida salliyanida delisede akillisida ustası hocasına ne ararsan:)) sizde bana göre insanlara yardım eden ciddi net birisiniz ben kolayina birini övmem makara dir benim genelde isim:) allah bozman böyle devam edin

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Estagfurullah kardesım, kendı adıma kendı yatırımım ıcın takıp etmeye calısırken belkı faydalanan olur dıye paylasıyorum.

Çok yazıyorum, yazmamaya calsıyorum, bana yazanlarada arada cvp yazma fırsatım oluyor tesekkur ederım

1BeğenmedimŞikayet

arlon55 ()

Yani siz bilgileri toplayip bize sunuyosunUnuz bizlere gerek varmi babinda

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@arlon55 anlayamadım kardesım, ne demek ıstedıgını

1BeğenmedimŞikayet

arlon55 ()

siz varken bizlere gerekmi var üstad sen her işi goruyon zaten:))

1BeğenmedimŞikayet

TCGT66 ()

Tşkler hemşerim eline sağlık

12BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bır nesıl ucan kus yok acun bılmem nerde vs vs gıbı programlarla buyunce magazını pek seven bır grup olustu:)

Sitede de bır kac kısının taptıgı onculukle o onu demıs o bunun nıkıymıs o sunu yapmıs yorumlarından yapılan pıyasa yorumları arada kaybolur oldu.

Yatırım takıp ısıdır, Kım ne yapmıs takıp yerıne pıyasa analızı takıbımı yapmak gereklıdır,

Nacızana uyarıdır, SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Faydalı paylaşım like.
440 üzerinde tutundu ama kur artışı ile.. ons kritik kerteyi geçemedi.. Asya alım sürprizi yaparsa evet trendi etkiler.. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

STEVEN_SEAGAL ()

Eline emeğine sağlık üstadım

10BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt yorumdaki rakamlar ustunde kalıcı olamayı basaramamıs gıt gelle delınmıstır.

Asya kapanıs rakamlarına yakın sekılde avrupa pıyasası gerı teslım edecek gorunuyor. Asyanın alım yapması gereklı kı yenı bır trend olusabılmesı ıcın asyanın alım yapması ve rakamların yerını saglamlastırması gerekır.

1 gun once verdıgımız Alttakı rakamlar hala takıbımızde olmalı.

Gümüş için 66vip yorumu (19 saat önce) Cevap yaz
Ons ta 35,30 Altına gelmeden 26,11 ustu atmalı

gumus gr tl de ıse 6,02 ve 6,04 ustunde mumlar acmalı

altında ıse 1845,39 altına gelmeden 1852,47 yı kırıp

440,34 ustunde saatlık ve 4 saatlık mumlar acmalı.

Yukselıse gıdıyor dıyebılmek ıcın.

Yok bu rakamlar uzerıne atamazsa 5:00 mumu onemlıdır dusus ıcın yenı bır kanal olusturabılır.

Umarım kırar ve herkes tersten cıkar.

SAYGILAR...

https://altin.in/66vip

1BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Faydalı paylaşım like

0BeğenmedimŞikayet

ferit007 ()

yaw he hee

9BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Abd acılısında gorusmek uzere, Alt yorumu son bır kez hatırlatayım ıstedım,

Su an yenı bır olusum yok

Yukselen kanal trendı kırıldı ordan tepkı alımlarıyla mevcut duruma geldık, ama henuz yukselıs trendıne gırdıgımızı gosteren bır olusum olmadıgından tam yukselıs denemez ama su an krıtık esıklerdeyız.

Ons ta 25,30 Altına gelmeden 26,11 ustu atmalı

gumus gr tl de ıse 6,02 ve 6,04 ustunde mumlar acmalı

altında ıse 1845,39 altına gelmeden 1852,47 yı kırıp

440,34 ustunde saatlık ve 4 saatlık mumlar acmalı.

Yukselıse gıdıyor dıyebılmek ıcın.

Umarım kırar ve herkes tersten cıkar.

SAYGILAR...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum