Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0882 00:51:00
EUR 35.0287 00:51:00
USD 32.1715 00:51:00
ALTIN ONS $2386.4000 00:51:00

Konu: Gümüş ons gapı mı alacak?

⭐⭐Yarasa72 ()
Gümüş

Yorumlar (59)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben de ikizler ve Terazi kadını nedense hep çeker hemen farkederim ama işte nedeni de bellidir esasen :))

Zezeze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Aynen en iyi dostlarım erkek ve kova burçları severim kafalarını:))

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Dur atayım :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş onsta ki yarasayı hiç sorma benim bir yarasa grafiği vardı o çok harika yol haritası oldu bana. Bir de atmadığım eskiz vardı yarasa ayı olarak işte onu bulursam atacağım eski de olsa çünkü bazı şeyler ona göre gitti gibi sonradan farkettim

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Hocam bütün dövizlerde yarasa formasyonu var. Sanırım 3 adımı tamamlandı 1 adım yukarı sonra tekrar aşağı. Gümüş onstada vardı yarasa :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet :)) hemen de anlıyorsunuz ben de o yüzden sormuştum size çünkü dedim kesin hava burcu :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bak yarasa formasyon güvenirliğine daha çok inanırım çünkü matematiksel olarak ihtimal daha fazladır benim de çalıştığım bir şey hocam. Bakayım bir grafiğinize.

Bu arada olaya bak dün 4 saatlik gümüş ons grafiğinde olan ilk derin düşüşten sonra 13-17 arası düşüş bitmiş gibi bir çekiç var sanki öyle gibi hem de yeşil ama 17-21 arası tekrar derin düşüş oluyor... İşte neler var neler... vs

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Kova demi? :))

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Sterlin 4s sizce yarasa formasyonu olur mu :) az önce grafik paylaştım sizde bakın isterseniz hocam paranın gümüşü de sterlin sayılır. :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnsan zaten hata yapmadan öğrenemiyor tecrübe etmeden anlayamıyor ki hocam :) en güzeli temkinli olmak valla hep önerdiğim şey... Ve en güzeli birilerinin değil de kendinin öğrenmeye başlaması insanın yoksa herkes yazıyor çiziyor konuşuyor...

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Hocam bu site bilmeyenler için çok tehlikeli Hele grafik okumayı bilmiyorsa tepe neresi dip neresi bilmiyorsa yazık olur. Bende zarar ede ede grafik öğrendim. Şimdi temkinli yatırım yapıyorum az kazanayım ama öz kazanayım yeterli :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

He bir de o var mumlar çok önemli çoğu anlamıyor belki ama... Eyvallah bir formasyon var ama mumlar desteklemiyorsa o iş sıkıntılı. Ben genellikle saatlik 4 saatlik ve günlük bakıyorum ama bazen de yarım saatlik olana bakıyorum çok nadir 5 dklık 15 dklık olanlara bakıyorum ama yine de önemli...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Hocam ben kendi grafiğimde takip ettim 5. dk olumlu 15. dk olumlu olunca alayım mı dedim ama mumlar hoşuma gitmedi ters fincan kulpa hazırlık yapıyor gibi :(

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kesinlikle katılıyorum. Mesela ben de o yüzden sakin kalıp riske girmedim. O, bölgeden geri de dönebilirdi ama insanlar daha da düşer diye bekleyen oldu fırsat bilip alan da oldu... Biraz da şans nasip. Şimdi de dediğin gibi güzel bir tepki ile kapattı belki yükseliş gelir diye pazartesi de son vurkaçı onlar yapacak... her ihtimal olabilir. Önemli olan nerede ne kadar kapanış alabildiği ya da alamadığı... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Hocam sert düşüşün sert tepkisi oldu aslında dün güzel bir vur kaç yapılabilirdi. Lakin 23.60 hala ihtimaller arasında olduğunu düşünüyorum. Buradan 26.5 kadar tepki verebilirim diyor. Ama pyler milletin elindekini almak için sinir bozucu oyunlarına devam edecekler mi bilinmez.

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam olabilir bakamıyorum ama. Fincan falan ben çok denedim o tarz formasyonların güvenirliğine pek inanmıyorum. Benim bir kaç tane tutan fincan formasyonum var çoğunu da atmıyorum eskiz halinde bekliyor. Buraya attığım tutmuştu o da geçen hafta 27.50 üzeri geldiğinde. Elimde olan bazı hazırladığım eskiz ler vardı ki onlar daha değişik matematiksel formasyonlardı. O yüzden onlara pek takılmıyorum zaten oyun kurucular biliyor bunları ve avlıyorlar insanları. Ancak tutar tutmaz yine de incelemek lazım risk nedir olabilir mi zaten ben de o yüzden çalışıyorum genellikle bunlara. İhtimal varsa kesin tutmaz diye bir şey de yok illa tutacak diye de ama önümüzü görebilmek adına da gerekli sonuçta... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Hocam 5 dk. Ve 15. dk Ters fincan için hazırlık yapıyor olabilir?

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Çok sağolun evet aynen öyle yeni anlayabildim zaten

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Estağfurullah. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Zaten gümüş daha çok al sat fırsatı veren bir varlık. Tabi riski de daha yüksek oluyor. Hayırlısı olsun

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Amin cümlemizin artık biraz kar etmek istiyorum ondan sizi rahatsız ettim
6 dan aldıklarımı 6,20 den satarım gerekirse (düşüş bekleniyorsa ) yine alırım alttan derdindeyim (umarım öyle olur) uzun vade beklerken fırsatları çok kaçırıyoruz onu fark ettim gerek yok

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim. Böyle şeylerin garantisi yok sonuçta. Piyasa bu, gümüş vezir de ediyor rezil de. Ben rakamlara pek takılmıyorum ama son zamanlarda takılır oldum. Çünkü psikolojik rakamlar bizi yanıltıyor hep tecrübe ettiğim öyle oldu bana göre. Kararlarınız bereketli olsun...

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Teşekkür ederim çok sağolun
Ben eğer oralardan daha da yükseğe gitmezse 6 dan aldıklarımın bir kısmını çıkmayı planlıyorum aslında tam olarak bunun için sormuştum teşekkür ederim ytd olarak algıladım sorumluluk bana aittir.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba TL bazında hesaplama yapmıyorum çünkü dolar değişken olduğu için gümüş gram TL de değişiyor. Lakin dün kapanmadan tepki geldi 5.80'den 6 üzerine attı. Ons da 24.50 civarından 25.40'lara attı. Ortalama 1 dolar yani aşağı yukarı... Şu haliyle 26 lara kadar yükseliş gerekli o durumda bir 0.60 cent gerekli buna düzeltmeyi geri alma denir lakin gelir mi bilemem. Gelmezse zaten tepki hareketi olarak kalır ve geri de çekilebilir. İzlemek gerekir. Gümüş TL olarak hesaplamasını yapınız ortalama 6.15 falan çıkar diye düşünüyorum ama dolar değişken olduğu için 6.10-20 bandı olarak değerlendirilebilir. Oralardan dönüşler tepki üzerinde kalış ve kapanışlar geri alma olarak görülebilir ki yükseliş devam edebilsin bana göre. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Merhabalar 5,80 lere gördüm almaya çekindim çok az aldım sanırım panik yaptım. sonra 6,01 den almak zorunda kaldım kapanışa doğru Elimde de azcık TL var tepki yükselişi olur mu ve sonra biraz düşüş yaşanır mı beklentiniz nedir (destek - direnç )anlamıyorum TL bazında yardımcı olabilir misiniz zahmet olmazsa teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah kardeşim, cümleten inşallah bilmukabele

_izci_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_izci_ ()

Hayırlısı olsun inşallah.
Hayırlı uğurlu bereketli kazançlarımız olsun cümleten inşallah.
Faydamız olabilsin bizimde çevremize.
Sağ olun var olun.
Emeklerinize sağlık Hocam.
Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Oluyor dostum tecrübeler böyle böyle oluyor. Hayırlısı inşallah sağlık olsun. 26 dolar seviyesi bizim kritik eşiğimizdi zaten yükselen trend bandına dönmemiz için en kısa zamanda aşmamız gerekli. Orası gümüş TL olarak kaç eder bilmiyorum doların da durumuna göre değişir hesap ediniz. Oradan dönmesi tekrar sıkıntı yaratabilir. Şu an 25.40 lar da kapattık 0.60 cent yükseliş gerekli ortalama. Ve o bölgeden kapanışlar alması gerekli tekrar düşüş olmaması için bana göre... Ytd

_izci_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_izci_ ()

Elimde biraz tl tuttum sanarken, manuel alış yaptıktan sonra , acemilikten 6.30 al emrini unutmuşum , ilk iğne attığında , 622 küsürden almış hepsini Kuveyt , kazık yemeden tecrübe edinemiyorum genel olarak hayat akışım böyle yani hocam. Yapacak bir şey yok artık.
Bekleyeceğim , sizleri iyi takip edeceğim.
Sağ olun var olun.
Cümleten herkese bereketli kazançlar olsun.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum