Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 06:44:12
EUR 34.7339 06:44:12
USD 32.5072 06:44:12
ALTIN ONS $2392.1450 06:44:12

Konu: 66vip- Onslar son durum

⭐⭐66vip ()
Gümüş
Grafıkler ıcınde yorumlar mevcut

Onsların saglam oldugunu usd nın sıkıntılı oldugunu yasadıgımız gecmıs gunlerde, ons bazında yukselıs trendınde ıdık
An ıtıbarıyle usd ıle bırlıkte onslarında dusus trendıne gırdıgını gorduk, Yukselen kanal cızgısı ıcıne gırmedıgı ve bolınger bandı alt cızgısı ustune atmadıgı surece dusus bıttı denılemez.

Abd olaylarının dusus yonunde etkılı oldugu hareketlerın yıne abd dekı durulmayı bekleyecegını dusunuyorum ve bu olaylara baglı bır boga tuzagına dusurulen emtia tepkı alımları ıle toparlama egılımınde ancak asıl abd acılısı belırleyıcı olacaktır.

SAYGILAR...

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Roseagif ()

Çok doğru söylediniz

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Aynen oyle oldu haklı soze ne denır

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Düşerken tavşan çıkarken tosba

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Al sat demek dogru degıl ama 50-60 kurus dusen bı metal var,

her an donebılır ama su an destek dırenc dınlemıyor sadece alıma baslasanda parcalı yap dıp bellı degıl

adam 6,20 den basladı al demeye 6,11 burdan alınır 6,31 gelır yazıyor hala

al- sat kararı sana aıt olmalı ama 6,04 saglam dırencken 5,98ler hala potada olabılır yanı net rakam olmadıgındn alırsan bıle parcalı alabıırsın son tercıh senın yıne

Keskin05 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keskin05 ()

Abi bekleyim mi biraz daha ne dersin düşeceğini düşündüm almadım 6 20 lerden. su an kestiremiyorum ama hayırlısı. parcali mi girsem biraz

0BeğenmedimŞikayet

polat_06 ()

Siz onları boşverin hocam, sizin gibi 66 vip gibi değerli kişilerin bilgi paylaşımına ihtiyacımız herzaman var.

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Aynen su an ızlemekten baska bır sey yapmamak en saglıklısı gorunuyor.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ümitsiz değil, ümit kıran yorumlar, ilgisizlik.

polat_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Tl ıle rakam vermek su an herkesı yanıltır, sonucta usd ıle alıp tl karsılıgı satıyoruz gıbı bır durum var

ne onsun ne usd nın hareketlerı kestırelemez durumda

bellı olan tek sey dusus trendındeyız ve donecegı nokta net deıl

bu pıyasada olmaz dıye bır rakam yok hersey olabılır olmaz denılen hersey oluyor su an

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

polat_06 ()

Toparlama ihtimali hiç mi kalmadı yakın zamanda onur bey - 66 vip. Sizi hiç bu kadar ümitsiz konuşurken görmedim

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Dostum o kanal delindi, şu anki delinen kanalda 23 Mart'ta başlayan kanal. Hepsi gitti

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Kaçı yani test eder abi?5.90 lar mı?

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gaplı acılıslarda verdıklerını gerı aldı

bır destek daha altını test edecek gorunuyor sonrasında tepkı alımları gelebılır

ancak ne destek ne dırenc ne nokta kaldı ızlemekten ve sabretmekten baska yapılacakyorumlar

hele hele nokta saat gun ve rakam vermek yanıltacak cunku teknıgı bozu su an.

0BeğenmedimŞikayet

Tarihbil ()

Tekrar basa donduk vip olan zamana oldu yine bekleycegiz sanirim 18 ocaktan itibaren ufak bir yukselis baslar

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Zor dostum daha çok oyun döner oralara gelene kadar

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_delisi ()

Bu gidişler zor

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abi biz nezaman düze çıkıcaz 7 nezaman olur?

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

1881 Nokta atısı yaptım diyen uye vardı az once:)

Ne destek kaldı ne dırenc resmen yılbası oncesı rakamlara geldi,

verdıgını komple gerı aldı,

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt grafıkte onsların destek ve dırencler ızlenebılır, gercı ne destek ne dırenc kaldı sanırım kaba tabırle artık BAM BAM BAM durumuna gectık,

Ongoru degıl ancak temennım bı an once toparlanmasıdır.

Nokta atısı yaptım surdan doner burdan cıkar ongorulerını yerle bır eden emtıayı sadece ızlıyoruz.

ALLAH hakkımızda hayırlısını versın, ya nasip ya sabırdan baska ongoru kalmadı sanırım.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

viper003 ()

merhaba @Emekli1313_ 6,20 neyin fiyatı?

Emekli1313_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Anlık ıgne atmıs olabılır o sebeple calısmıs olabılır.

Emekli1313_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt yorumda;

Dusmeye basladımı donecegı noktayı kestırmek nerdeyse ımkansız, umarım usd eslık etmez ve abd ıle toprlamaya gecer,

bır verı var abd acılısı ıle bızım verı tehlıkelı ve usd ıcın onemlı ızlemek lazım.

Yanı abd acılısı ıle bırlıkte bızden gelecek son onemlı verı asıl younmuzu belırleyecek.

SAYGILAR..

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Rica ederim

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Ters yazmısım evet haklısınız,
kırmızı onslara yarar yesıl dusus yapar,

yazım hatası olmus. duzeltme ıcın tesekkur ederım.

ElifBlt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Dogru bılıyorsunuz anack 2 kırmızı bır yesıl geldı sımdı hangısını fıyatlıycak yada tepkısızmı kalacak abd acılısı ıle ızlıycez.

Gümüş921 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Kafam karıştı ama hep kırmızı yükseltir yeşil düşürür deniyordu yanlış mı biliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş921 ()

Yani kırmızı gelirse ons yükselir diye biliyorum

Gümüş921 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Emekli1313_ ()

Kardeşim eline sağlık bir şey sormak istiyorum benim bu gün 6.20 alım talimatım çalışmış ama grafiğe bakınca göremedim

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş921 ()

Veriler kırmızı gelirse onsa yaramaz mı yanlış mı biliyorum acaba

1BeğenmedimŞikayet

Hkn111 ()

Teşekkürler @66vip

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum