Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0708 01:55:53
EUR 34.8782 01:55:53
USD 32.5487 01:55:53
ALTIN ONS $2334.4900 01:55:53

Konu: Omg

Omg 5 gunluk yukselidin arkasondsn buyuk bir duzeltme yapmis gibi. Normalde boyle bir durumda daha guclu yukselis gostermesi lazım.
Diger arkdaslardanda bir yorum alalim ki, atladigim bir sey kalmasin.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gns_mina ()

Detayli bilgilendirme icin cok tesekkur ederim hocam. Hakkimizda hayirlisi insallah domi bir an once doner asagiya. Yeni yatirimcilarin bitcoini duymasi ve direkt almalari baslayan sezonu bitirdi askiya aldi. Benim dusuncem boyle oldu geri basa sardik. Bol sans dilerim en kisa surede hedeflerimize ulasmamiz dilegiyle

Black2004 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

3.30 ana destekte duruyor fakat arada asagilara igne atiyor diger sna destek 3 civari. Domi simdi tepe noktada ya tekrar asagi gicek yada eski seviyesine. 71.40 ust seviye giderse dahada altlar ezilir. Domi dusersede omg 3.96 kirmak icin gider. 3.90 cok satis vaskisi var orayi kirmadi bizi cok ust seviyelere götürür. Satis baskisinin diger noktasi 4.89/5$ da. Ben stopsuzum bildigin gibi...

Gns_mina için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gns_mina ()

Paylasim icin cok tesekkurler hocam. Bende terste kaldim domi cok yukseldi fiyat iyice dusuyor kafam karisik iyice duserse toparlayamam 350 $ gibi icerdeyim bu aksam duruma gore belki zarar kes yaparim

0BeğenmedimŞikayet

Walter_w ()

Bekleriz sıkıntı yok

1BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

0.5555 ustunu hizli kirmasi önünü rahatlatcaktir.

Walter_w için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Ema 20 ye takildi. O nedenle 2 gun daha suresi var demistim. En gec 3 gun icinde cikisina baslar bilmedigimiz gun bugün mu yarin mi yarindan sonra mi? ytd

Walter_w için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Walter_w ()

Hardın yürümesine izin vermiyorlar duvar orup duruyorlar orsunler bakalim ahaha :D

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Beklentilerim bu yonde ama benim elimde olan bir sey degil...

gattuso için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gattuso ()

Yaw usta cikarmi oraya burdan ful girsem çıkar zarar oralara gelirse zamanında 2.70 den girme ful hafta başı

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Teşekkür ederim siz nasilsiniz?

nekk2088 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Xsamedspmaz ()

Taş olsa çatlardı reyis:)

0BeğenmedimŞikayet

nekk2088 ()

Merhaba nasılsınız

0BeğenmedimŞikayet

Kras ()

Bende de al sat oynamayi sevdigim eth ve sxp de stopluyum digerlerinde yok :) nonstop

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

6$ a kadar stopsuzum... :(

Kras için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kras ()

Stop deistirmekten canim cikti :)

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Yakinda bizim sabrimizo patlatacak:)) Bende bekliyorum...

Xsamedspmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Xsamedspmaz ()

Omg yi 1 yıldır takip ediyorum genelde hep sonradan patlama yapıyor eli kulağında mana(decarland) bu coinin patlaması benim için önemliydi dominance düşünce ilk tepkiyi ondan bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Kras ()

Btc 685 uzerine atamaz ve tutunamazssa ayni harreketlere maruz kalcaz galiba kamikaze YTD

0BeğenmedimŞikayet

Kras ()

Bendeki çekik ong de ayni :)

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Omg yaprak gibi ruzgar nereye esiyorsa yönünü oraya ceviriyor. Daha sert bir hareket yapmadi. Iyice usandirdi. :)))

Kras için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kras ()

Birazda bence btc nin hareketlerine maruz kalinca asaga yukari ayni harikiri yaptiriyor. Bundan dolayi yukselirken destek noktalarini saglam olusturamayacagina inanip var olan guclu destekleri kullanmak istemisler gibi duruyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum