Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1137 18:25:10
EUR 38.0418 18:25:10
USD 34.1367 18:25:10
ALTIN ONS $2630.0550 18:25:10

Grafiği gönderen: Alp_58

⭐⭐Alp_58 ()
Gümüş
Gümüşte GAP boşluğu ne zaman dolar bilemeyiz ama aşağıdaki elipsin içi, benim için alım bölgesi, yukarıdaki yatay ve düz gelen trend çizgileri arasındaki elipslerin içi de , benim için parça satım bölgeleridir.Yatırım Tavsiyesi Olmayıp, kendi alım satım çalışmamdır.Hepinize güzel bir gün ve bol kazançlar diliyorum...

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

bana görünmüyor sanki, çok sinir edici, selam sabah olsa peşine düşmüycem de, kendimce tespitler yapıp bir şeyler sormuştum, o yüzden dert ettim. :(

Alp_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

bu düzetden btc al kimse diyemez , geçen mart 3.000 DOLARESE KADAR DÜŞMÜŞTÜ , Bir düzeltme gelirse belki , ben 22.000 civarlarına gelirse ilgilenirim , kaçan tren kovalanmaz

Elcuar için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Teşekkür ederim, yorumunuz geldi..

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

bir de böyle deneyeyim. gümüş grafikli mesajınıza yaptığım yorum geldi mi acaba?

Alp_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Aynı zamanda bir günde daha fazlasını kaybetme durumu da var

Elcuar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

teşekkür ederim, iyi ve güzel dileklerin için

juli_isbackintown için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elcuar ()

Paribu uygulamasından bir göz gezdirdim fakat anlayamadım. Nedir necidir... uydurma paralar atiyorum stellar diye para 2 gün önce 1.150 TL idi şimdi 2.000tl 1 günde %100 mu kar veriyor boyle

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

elinize sağlık. bu grafik için yaptığım yorum da kaybolmuş olabilir. emin değilim. gelmezse söyler misiniz dünkü gibi kişisel yorum haline getireyim.

1BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

süpermiş! ben de kolaylıklar ve de başarılar diliyorum o halde :)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elcuar ()

Tunahantunahan bey ben acemiyim yatırım da fakat bu bitcoin. Para diyorlar i nasıl bir yatırım sizce

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

endüstri müh son sınıf okuyorum, güz dönemi finallerim var bu hafta...

juli_isbackintown için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

merhaba @Alp_58 , elinize sağlık, aşağıdaki elipsin içi 6.41 gibi bir şey mi oluyor? satış rakamları da 6.60 - 6.80 arası galiba, 6.60'ları parça satmak için bekleyenler olduğunu ve o noktaya çıksa satış yemekten dolayı bir düşüş olabileceğini düşünmüştüm. kendi aklım fikrimle değil tabii, nerde o günler, okuduğum yorumlardan hareketle. :) Bu kadar açıklamaya yine de yanlış anlamış olabilir miyim bilmiyorum, bu konularda hiç emin değilim kendimden.

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

herkes ne sınavında başarılar diliyor sana? ! :)

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Teşekkür ederim kardeşim, iyi dersler, kolay gelsin..

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Teşekkür ederim Doktorum, sizin grafik ve mesajlarınızı da keyifle izliyorum...

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

elinize, emeğinize sağlık hayırlı günler bereketli kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

elinize saglık . saglamcısınız risksiz tercih

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum