Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1136 16:30:14
EUR 38.0580 16:30:14
USD 34.1532 16:30:14
ALTIN ONS $2629.2550 16:30:14

Grafiği gönderen: Alp_58

⭐⭐Alp_58 ()
Gümüş
Gümüşte GAP boşluğu ne zaman dolar bilemeyiz ama aşağıdaki elipsin içi, benim için alım bölgesi, yukarıdaki yatay ve düz gelen trend çizgileri arasındaki elipslerin içi de , benim için parça satım bölgeleridir.Yatırım Tavsiyesi Olmayıp, kendi alım satım çalışmamdır.Hepinize güzel bir gün ve bol kazançlar diliyorum...

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

böyle devam ederse yarın alabilirim belki. belki diye düşüneyim de olmazsa hayal kırıklığım küçük olsun. benim elim 6.43'den falan da alırdı aslında. hakkaten biraz değişmişim demek ki. dip beklemekten değil de, düşüşün d'sini gördüğü anda almaya başlayan biri olmaktan çıkıyorum galiba @Alp_58 bir de yükselişin y'sini gördüğü anda satmaya başlayan biri olmaktan çıkabilsem baya bi ilerleme sayıcam. :)

Alp_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SON_GÜMÜŞ_BÜKÜCÜ ()

anladım teşekkürler

Zeynocuk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeynocuk ()

Benzer harektleri her an her biri yapabiliyor grt cikis fiyati 0.16 cent 1 hafta icinde 0.78 e cikti.
Dolayisiyla 1 coine degil birden fazla coine bakmali kisa vadeciyseniz genel olarak hakimiyet saglamaya calismalisiniz.
Ornegin 10 tanesini takipte kalmak gibi.

SON_GÜMÜŞ_BÜKÜCÜ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Hayirlisi kismet nasipte varsa gelir yoksa yapacak bisey yok ustat çok bunalti

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

inşallah gelir diyelim o zaman kardeşim! ama sabırlı ol, gümüş bu ne yapacağı belli olmaz! ama gümüşte fırsatlar da bitmez!

Bavkan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Vala ustat 6.79 alisim 6.45 satim zarar 25 bin 4 aydir bekliyorum yine dusecek diye bu sefer satayim dedim 6.14 gurunce

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

kaç ortalamadan zararkes yaptın? kardeşim bin kere söylüyoruz ful işlem yapmayın zararkes yapmayın diye üzüldüm şimdi!

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

teşekkür ederim!

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Evet ikisi geldi senin bu mesajinla zararkes yaptim

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

estağfurullah keşke herkes senin gibi olsa:)

juli_isbackintown için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

bunlar haftalık ana rakamlarım kardeşim iyi okursan öyle yazdım! bugün olur yarın olur bilemem! belkide hiç biri olmaz! kesin olarak zamanını bilsem ful işlem açarım dimi?

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

tamam dövme :) bu arada 28 üzerinde bir miktar çıkış yapacağım gibi ben de tetikteyim.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

göndermeyi anladım zaten, sana güzel de dua ettim farkındaysan! biliyorum aklı başında yatırımcı olduğunu, ayrıca teşekkür ederim!

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Sabah uc rakam yazmistin 6.53 6.57 . simdi 6.14 gelecek

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

dün geceki rakama göndermeydi o :) alım satımlarım kendi insiyatifimde tabii ki, herkesin öyle olmalı. satışın hayırlı olsun bu arada

0BeğenmedimŞikayet

SON_GÜMÜŞ_BÜKÜCÜ ()

egld olacaktı

0BeğenmedimŞikayet

SON_GÜMÜŞ_BÜKÜCÜ ()

kripto henüz almadım geçen biri ELGD den bahsetti aralık başında 10 dolarmış şimdi 30 un üzerinde ocak sonu tanıtımı varmış 50 dolar beklentisi varmış bilginiz var mı

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

sen bilirsin! dediğim gibi ben ful işlem açmıyorum! hakkında hayırlısı umarım senin için ne hayırlıysa o kararı vermek nasip olur.

0BeğenmedimŞikayet

Zeynocuk ()

Uydurma degil gelecegn parası onlar.. kumar da degil. Duzgun takipte paraniz 1 gunde erimez.

Elcuar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

aynı yere gelmişiz bak bak bak :)

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Haklısınız, bol kazançlar..

förrü için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

förrü ()

dolar beni korkutuyor.
1 parca bende cıkarım 6.60dan

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Görüyorum kardeşim, teşekkürler..

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Hemen hemen, parça satış için, evet kardeşim. Hesabım Tfx de, satış 6,55 ten döndü...

förrü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

sağ olun, sizin de. bugün bir gariplik var, bu mesajı da ana sayfada göremiyorum mesela, bildirimden görünüyor bana sadece. size gelen mesajlarım için de aynı şey, ana sayfada bana görünmüyor. nedir anlamadım. :((

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

o platformu hiç kullanmadım,

İsmail_dağlı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Yukarıdaki elipsler 6,60 ve 6,75-80 arasında. Oradaki trend çizgilerini, aşamazsa parça satışı yapmayı düşünüyorum. Aşağıda da , 6,30-35 arası görürsem parça alım yapma düşüncesindeyi. YTD. Genelde doğru düşünmüşsünüz. Gününüz güzel olsun...

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İsmail_dağlı ()

Usat bınace den tl nasıl aktarılıyor yapamadım ben

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elcuar ()

Paribu uygulamasına baktım. dun 1.150 iken bugün 1.950 olmuş ürün. boyle birşey olabilirmi

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

förrü ()

elips içi 6.60 mı satış yeriniz doğrumu anladım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum