Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0697 01:55:41
EUR 34.8292 01:55:41
USD 32.4423 01:55:41
ALTIN ONS $2334.8300 01:55:41

Konu: Rtalb kısa inceleme

1.80de al veren icmoku bulut span direnci asilinca ne çılgın hareketler olmuş gördünüz
Şimdi ise Şubat 2021 e kadar 26.85 span b noktasının destek olması beklenir Şubat 2021den sonraki 6 aylık süreçte 33tl izlenir destek direnç noktası olarak dostlar bir küçük ara destek chikou span sol üstte 27.1lerde onculerle çarpıp destek bulabilir belki

Yorumlar (117)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

kepaze ettıler kagıdı yatırımcısını da
bolunme oranı ruchan fıyatı vs bellı olmadan yorum yapmam yanıltıcı olur paran yoksa ılk gun yuksek fıyatta gordugunde satacaksın ruchanı :)

fırsatçı34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

usdnın atesı sonmedıkce sımdılık zor dostum

Recep35 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

basvurunun yuzde 1 ı kadar alırsın tahmını 450 tl lık hısse alırsın para pazartesı aksamı gerı duser hesabına ona gore sen hesap et
bır ornek vereyım ılla boyle olacak dıye dusunme amma
trılc 150bın lık talep ettı arakasım 113 lot aldı persembe cuma talep topladıydı sanırım trılc pazartesı aksam 6 an sonra kalan mıktar hesabına ıade oldu en gec salı olur yanı 4 5 tavanda satarım dıyordu 1e 1 olunca anaparanı cekersın kar nere gıderse gıtsın dedım 1130 tl sı suan 4500 tl olacaktı tabı o 2200 olunca sattı tamamını

hakan33 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

efeberk06 ()

%1-2 arasında veriliyor diye biliyorum 45.000tl ye göre hesaplayın :)

hakan33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

selamlar hocam yorumunuz benim için değerli bir şey danışmak istiyorum. rakam paylaşmak doğru değil ama küçük birikimler ile 45000 TL kadar param oldu gümüşte idi pazartesi sabah büyük karı kaçırarak sattım şuan ise 6,45 bandında. soruma gelecek olursak naturel gaz oransal dağıtım ile hisse dağıtıyor oraya yatırsam hemen param düşer mi hesabıma ne kadar hisse alabilirim kısacası orayı beklerken gümüşde alım fırsatı kaçar mı ne yapardınız siz olsanız. uzun oldu kusura bakmayın

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HK4012 ()

bazen bazı hısseler gozumde buradan ısımlerle canlanıyor ıpek aldım burada gecen yıl sureklı ıpek de ıpek dıyen bırı vardı yusuf gercı bırcok hıssede yorum yapıyorda bu hıssenın muhabbetını onla yapınca ozdeslestı artık ben de

Kaynarsu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Abi bu gram hic geri çekilmezmi

0BeğenmedimŞikayet

fırsatçı34 ()

dostum sa birşey sorcam 2,42 den pekgy var diyelim 2,05 den bölündü paramda yok bedelliye katılamadım yapmam gereken nedir rüçhanları kaçtan satıcam zararım veya karım ne olacak biliyorsan biraz aydınlatırmısın.

0BeğenmedimŞikayet

Kaynarsu ()

Hepimizin. yusufumun vertu da gidiyor:)). Allahim olmayanlara da versin.

Selinka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selinka ()

Tebrikler hemşire :)kazancın bol ve bereketli olsun.

Kaynarsu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaynarsu ()

Ben de reklam yapayim mi yoksa tmsn diyip cekileyim mi; ))

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Benım kucuk hedef ı goruyonmu nasıl kosuyor nazar deymesın :D

HK4012 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HK4012 ()

50 lerden beri takıpteyım 15 dıye bakalım nasıp

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Ben bılmedıgım eti yemem bıraz cıns huylarım vardır :D

0BeğenmedimŞikayet

HK4012 ()

bi guzel temeli aslında dedim bi çizdin 10 dk gecmedi %1 primliyken tavana gitti konusacagımıza alsaydık barı :)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Bılsek daha once anardım yazık yatırımcısı surunuyor kac aydır :)

1BeğenmedimŞikayet

HK4012 ()

adını andık naptı hisse

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Suan ıcın 2 senelık vadelı yatırımcı az burada hocam
ben buna yorumu 60 tl de basladım 41 47 duzeltmesınde 47 gecemezse 33 orası kırılırsa dıye olası senaryoları cok yazdım o zaman burası 100 olacak dıyenlerle dolu ıdı sımdı kayboldu hepsı :)

0BeğenmedimŞikayet

HK4012 ()

15 gıbı gelırse alırım dıye alarm kurmustum ama 16 lara kadar dusmus aslında temelde kotu durmuyor acıkcası tabı adı cıktı 9 a ınmez 8 e o kısım sıkıntılı ama ettıgı ve edecegı karları dusununce kı ben en az 2 yıl daha tanı kıtı vs devam eder dıye dusunuyorum

2 lıradan suan 18-19 desek bu prımı ve fazlasını yapıp hıc haketmeyen sırketler var ben bunun hakettıgını dusunuyorum aslında grafıkte dusen kanalda o kısım sıkıntı ama dedıgım gıbı ılk parca alımı 15 gıbı yapmayı dusunuyordum.

Grafıkte 21 uzerınde notr 23.50 uzerı kapanıs olumlu 26.75 te dusen kanalı kırıyor yukarı

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

@HK4012 grafıge ıkı kelam yazarken kervancım dustu destege :D alacagım olsun senden yuzde 2 :)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

@HK4012 sen ust yorumu ıncele bende guncel duruma bakayım :)

0BeğenmedimŞikayet

ekrem_19 ()

İst direnç nedir Üstad

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Düşüş demeyelim duzeltme diyelim

ekrem_19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ekrem_19 ()

Otkar düşüş mü görüyorsunuz Üstad

0BeğenmedimŞikayet

maspendosa ()

Değerli hocam, çok şey anlattınız çok soruya cvp verdiniz Allah razı olsun. bende bir soru sorayım Eğer zaman bulup cevaplarsanız memnun olurum. ECILC ve SELEC ile ilgili düşüncenizi öğrenebilir miyim?

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

295 278 250 TL otkar destekleri karton için yazdım bugün bakmanizi rica edicen biraz geri

0BeğenmedimŞikayet

ekrem_19 ()

Otkar ve Karton için yorumunuz nedir Ustad

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum