Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0634 13:57:36
EUR 34.5782 13:57:36
USD 32.4925 13:57:36
ALTIN ONS $2370.6650 13:57:36

Konu: Rtalb kısa inceleme

1.80de al veren icmoku bulut span direnci asilinca ne çılgın hareketler olmuş gördünüz
Şimdi ise Şubat 2021 e kadar 26.85 span b noktasının destek olması beklenir Şubat 2021den sonraki 6 aylık süreçte 33tl izlenir destek direnç noktası olarak dostlar bir küçük ara destek chikou span sol üstte 27.1lerde onculerle çarpıp destek bulabilir belki

Yorumlar (117)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Bı sor bakalım foruma benı kıbır ve ben oylemı senın evde ayna yok sanırım hıc

Borsafinans için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

cok kıbırılı sın be arkadaş. yakında dostun kalmaz etrafında. Ben senın yerınde olsaydım. Bravo derdım. Bu yazdıklarına hıc gerek yok. sonra sen neden ben ben ben deyıp durdunkı senı tanımam geldın aşagılayıcı yorum yaptın. ne iş.

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Bos kaptan cok ses cıkar senıde en gel lı kadrosuna alayım ben gecmıs yorumlara bakacaksan gerıdekı grafıklı yorumlarıma bak sen

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

(7 gün önce) Cevap yaz
itcoin için Borsafinans yorumu (2 gün önce) Cevap yaz
Hazıranda 29.319 yaptı. ve bunun Altın a atamadı. sonra 31.708 e dıp taşıdı. sonrada dıp 31.99 da tasıdı.
bu su demektır dıp yukseldıkce tepelerede yukeslme goreceksınız.
Bugun ne yaptı tepede.32.929 bundan sonrakı hareketı 32.923 kırmasını beklıyorum.
32.923 kırdıgında hızlı yukselışler gorebılırız.

https://altin.in/bildirim

4BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Senın gıbı kendısını one cıkarmaya calısanları cok gorduk bu forumda sonuclarınıda cok ıyı bılırız rahat ol :)

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

ıstersen sende bu verıye bak. bakarmısın teknıge 21. 10 da ne yapmış.
(1 saat önce) cevap yaz
rtalb dan ne haber sımdı 22.10 bekle bakalım neler olacak. tam verdıgım noktadan yukselerek 22. 76 ya tasıdı.

https://altin.in/borsafinans

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

@Borsafinans sanırım rtalb felan yazmıssın mıllete sadece gozucu tek trend ve fıbo ıle yazılan nota bak

1BeğenmedimŞikayet

Lale_44 ()

Sağ ol, var ol toprağım görüşürüz:)

yağız44_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yağız44_ ()

sağol toprağım. balat düzelir inşallah sorun olacagini düşünmüyorum borsada herşey olabilir o ayri mesele biliyorsun zaten. borsaninda düzeleceği zaman gelecektir herzaman böyle gitmez gayt etme :) Allaha emanet ol

Lale_44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

FlzARIF ()

Balat 2012 de 209 bile görmüş hisse

0BeğenmedimŞikayet

FlzARIF ()

Balat. e. Poip tir

1BeğenmedimŞikayet

Lale_44 ()

İyi akşamlar toprağım sıkma canını umarım herkes doğruları görur bu piyasada kimseye kolay kolay guvenmez arka arkaya dört taban yapmış hissede al sat dan bahsediyor:( toprağım bist biraz daha duşerse balat nere gider duşunmek bile istemiyorum bide toprağım bu hisse kent gibi poip te değilmi yip te diyenler var Allah a emanet ol görüşürüz :)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

0 zaman 75 kurusu bekle morgdan yer ayırıp :)

fırsatçı34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Bu işler böyle hocam ben 2 sene aynı kagisi tutupda sattıktan 1 gün sonra tavana baslayip uçan kağıtlar gördüm arkdaslarimda :)

Malii için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

yağız44_ ()

seni düzgün konusmaya davet ediyorum
anlik ve günlükle işimiz yok 5 aydir hisse 3 liradan 1.3 liraya gelmiş. alsat falan yapmayin diyen yazilarin gecmisinde duruyor. ha ben coktan sattim az zararla ama ben burda işi bilmeyenlere üzülüyorum senin gibilere uymasinlar işi bilmiyorsan sus. terbiyesiz benmiyim senmisin bu cevabinden belli

BistMan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BistMan ()

üsteki hub alttaki pek maliyeti @yağız44_ becereksizsen ben ne yapayım

hadi llah yolunu açık etsin

BistMan için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

BistMan ()

sı.kıyosa elin taşın altına koyar al sata yaparak malliyet indirisin
bak ben o riski alarak yapıyorm
sen istiyorsun ki armıt piş ağzıma düş .
kaç aydır burdasın balık tutmayı öğren az

0BeğenmedimŞikayet

Malii ()

Kervt 8 aydır 7.10dan terstryim süreklimi düşer bi hisse . Ne yapmaya çalışıyorlar ramazan dediler da fos çıktı

0BeğenmedimŞikayet

fırsatçı34 ()

ahmet merhaba bize bir akenerjiyle ilgili kötü şeyler söylesende kendimize gelsek :ddd

0BeğenmedimŞikayet

Onur99 ()

Eyvaallah abicim sagolasin

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

4 93 rakam dogru 6 44 ustune atmadıkca

Onur99 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onur99 ()

Abicim 4.93 mü 5.93 mü ulu un

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

ALEYKUM SELAM herıkısıde yenı gırıs yaptı ıkısınınde tehlıkelı patronları var kıler grubu tureksın ntgaz ıse kutmanın akıl sır ermez bazen yaptıklarına onların :)

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

ılk alım yerım 41 90 olurdu demek ıstedım sonrasında napardım bılmıyorum

Recep35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Mavi icin olumlusun yani :)

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

S. a Ahmet Abi, Nasılsın? Turex ve Naturalgaz Hisse için bir değerlendirme rica edecektim Müsaitsen. Buralardan alınabilir mi? ytd

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Dostum ben ıyı desem ne kotu desem ne yapmayın Allah askına :) 53 altıda kalan mavıyı 41 90 dan alırdım sadece 186 ustunde kalamayan ford 167 ye 155 e gelır 186 ustu durursa 202
yanı ben farklı davranırım sana gore baktım ortalamaları asagı kestı almam beklerım
mesela dun kervangıda aldım arkadasa 16 69 dan bugun sabah 16 98 verdım sonra 16 60 yazdık 50 kurus terse anıden dustu ama sımdı topladı tam 16 55 lerde

Recep35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

efeberk06 ()

İyi o zaman bütün mal, mülk her şeyi alsınlar direkt, vursunlar prangata da kurtulalım biz de adımız belli olsun bu nedir yav :D

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Abi simdi elimde krvts mavi ford ne dersin

2BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Hocam bır sektoru ayakta tutup dıgerlerını satarak gıdıyorlar ınsan gıbı hamle yapmıyorlar :D

Holmes27 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum